9794 відвідувача онлайн
7 280 23

Через атаку РФ на Київ 2 загиблих, серед постраждалих - вагітні жінки. Рятувальна операція ускладнена обвалом сходових клітин, - МВС. ФОТОрепортаж

наслідки атаки на Київ 1 січня 2025 року

Унаслідок російської атаки в новорічний ранок у Києві загинули 2 людини. Також відомо про 6 постраждалих, серед них - дві вагітні жінки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент комунікацій МВС.

Як зазначається, рятувальна операція триває у складних умовах - обвалилися сходові клітки. Наразі залучені всі необхідні профільні служби, спеціальна висотна та роботизована техніка. На місці перебувало керівництво МВС.

"росія вкотре показує своє звірине лице та намір вбивати наших громадян", - йдеться у повідомленні.

наслідки атаки на Київ 1 січня 2025 року
наслідки атаки на Київ 1 січня 2025 року
наслідки атаки на Київ 1 січня 2025 року
наслідки атаки на Київ 1 січня 2025 року
наслідки атаки на Київ 1 січня 2025 року
наслідки атаки на Київ 1 січня 2025 року

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що внаслідок атаки "шахедів" на Київ уламки впали у двох районах. Двоє загиблих. Кількість постраждалих зросла до 7 людей.

Топ коментарі
+22
В цей перший день нового року, від щирого серця бажаю путіну довгої смерті в муках. А кацапам, тим хто в Україні, того самого. І теж, від щирого українського серця.
показати весь коментар
01.01.2025 18:30 Відповісти
+13
Невгамовна кацапська потвора.
показати весь коментар
01.01.2025 18:29 Відповісти
+11
А де атака на моцкву, буданов?
показати весь коментар
01.01.2025 18:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Невгамовна кацапська потвора.
показати весь коментар
01.01.2025 18:29 Відповісти
В цей перший день нового року, від щирого серця бажаю путіну довгої смерті в муках. А кацапам, тим хто в Україні, того самого. І теж, від щирого українського серця.
показати весь коментар
01.01.2025 18:30 Відповісти
Я собі це уявляю приблизно так - пилкою йому треба повільно відрізати копита, потім граблі і далі продовжити за допомогою сєкатора, плоскогубців, млолтка, дрильки, паяльної лампи, цвяхів, монтажної піни, і чогось іще,що я не придумав, але дивитись щоб швидко не здохло та підтримувати на транквілізаторах, і закінчити здоровенним кілком, а потім спалити все оте та злити в спртір, як аоно любить! І все це повинно відбуватись в прямому етері... А далі вже братись за скабєєвих, соловйових, і особливу увагу приділити зрадникам...
показати весь коментар
01.01.2025 19:51 Відповісти
Про трепанацію незабудьте. Наввть без нареозу не помре.
показати весь коментар
01.01.2025 20:55 Відповісти
За словами безуглої, влучили майже в ОПу, а постраждали не єрмаки з татаровими!
показати весь коментар
01.01.2025 18:37 Відповісти
***** залякує нас. Україна без українців - це його мрія.
показати весь коментар
01.01.2025 18:40 Відповісти
Він вбиває , а не "залякує". Це "залякує" придумали зелені гниди у 2022 році ...
показати весь коментар
01.01.2025 19:17 Відповісти
Усіх українців він не зможе вбити, тому залякати, щоб повтікали всі зайві - це він і робить.
показати весь коментар
01.01.2025 19:27 Відповісти
А єрмачня йому в цьому ********.
показати весь коментар
01.01.2025 19:29 Відповісти
Цієї ночі противник застосував на Шахедах інший тип CRPA антен супутникової навігації.
Така антена нам вже зустричалась раніше, але цього разу вона ймовірно стояла на всіх Шахедах.

показати весь коментар
01.01.2025 18:41 Відповісти
Чому Україна досі не скопіювала мопед?
показати весь коментар
01.01.2025 18:46 Відповісти
що робити з цима антенами?
показати весь коментар
01.01.2025 19:23 Відповісти
Не знаю как антенна, а вот звук двигателя совсем на шахед не похожий, более "звонкий"...
показати весь коментар
02.01.2025 11:42 Відповісти
А де атака на моцкву, буданов?
показати весь коментар
01.01.2025 18:43 Відповісти
показати весь коментар
01.01.2025 19:07 Відповісти
Друзі,а коли ми останній раз чули про ракетні удари по Рашці? Здається їх не було вже кілька тижнів....До чого б це?
показати весь коментар
01.01.2025 19:21 Відповісти
Удари по московії до сраки
Лише сама моцква має значення
Її мірняк має жити з тривогами щоночі
показати весь коментар
01.01.2025 19:26 Відповісти
Боневтік війну вже закінчив. В черговий раз. Тому все і так. Гордон підтвердить))
показати весь коментар
01.01.2025 19:47 Відповісти
Але ще не підстава будувати бомбосховища.
показати весь коментар
01.01.2025 20:30 Відповісти
Атака РФ на Київ: загинув видатний нейробіолог Ігор Зима та його дружина Джерело: https://censor.net/ua/n3528053