4745 відвідувачів онлайн
5 324 18

Джонсона з другої спроби обрали спікером Палати представників США (оновлено)

Майка Джонсона переобрали спікером Палати представників США

У п’ятницю, 3 січня, республіканець Майк Джонсон з другого голосування переобрався на посаду спікера Палати представників Конгресу США.

Про це пише CNN, повідомляє Цензор.НЕТ.

Зазначається, що під час першого голосування він набрав 216 голосів, оскільки щонайменше троє республіканців проголосували проти Джонсона.

Однак зрештою члени Палати Ральф Норман і Кіт Селф змінили свої голоси на користь Джонсона, що дало йому необхідні 218 голосів, аби залишитись спікером.

Джонсон потиснув їм руки після того, як вони проголосували повторно.

Через крихку більшість республіканців у Палаті представників Джонсон не міг дозволити собі втратити більше одного голосу республіканців на посаду спікера, за умови, що кожен член Палати представників буде присутній і проголосує за нього.

CNN додає, що раніше незадоволення роботою спікера Палати раніше висловлювали чимало республіканців. 

Зокрема, його критикують за те, що йому не вдалося домогтися включення до законопроєкту про фінансування уряду положення про підвищення межі держборгу, який в листопаді вперше перевищив 36 трильйонів доларів.

Раніше повідомлялося, що спікер Палати представників США республіканець Майк Джонсон здобув переважну підтримку виборців у четвертому окрузі штату Луїзіана, забезпечивши собі п'ятий термін у Конгресі.

Топ коментарі
+14
президент - зелений , ВР- зелена, кабмін - зелений , місцеві ради- зелені аж до посиніння , ба , навіть конститутційний суд верховенство конституції похерив в угоду зеленим ...... і ми після цього щось коментуємо про США .............
показати весь коментар
03.01.2025 22:48 Відповісти
+10
Тоєсть Трамп їм пригрозив і вони швидко змінили свою думку. От і піздець американській демократії.
показати весь коментар
03.01.2025 22:07 Відповісти
+5
кацап-путлобот,чи "всепропальщик" вітчизняний?
показати весь коментар
03.01.2025 22:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
підофіли та гоміки вони всі там
показати весь коментар
03.01.2025 21:55 Відповісти
Одні радісні звістки сьогодні.
показати весь коментар
03.01.2025 21:56 Відповісти
3.14здець Україні.....
показати весь коментар
03.01.2025 21:56 Відповісти
кацап-путлобот,чи "всепропальщик" вітчизняний?
показати весь коментар
03.01.2025 22:07 Відповісти
Чур нечисть, чур... Згинь нечисть!
показати весь коментар
03.01.2025 22:09 Відповісти
ідіот звичайний .
показати весь коментар
03.01.2025 22:45 Відповісти
Респи всі по своіх місцях
показати весь коментар
03.01.2025 22:07 Відповісти
Тоєсть Трамп їм пригрозив і вони швидко змінили свою думку. От і піздець американській демократії.
показати весь коментар
03.01.2025 22:07 Відповісти
їм натякнули якщо вони ще раз проголосують проти Джонсона то їх на наступних виборах у конгрес у листопаді 2026 просто не переоберуть. оце і є справжня американська демократія.
показати весь коментар
04.01.2025 03:08 Відповісти
Президент - Республіканець
Сенат - більшість республіканці
Палата преставників Конгресу - більшість республіканці.
показати весь коментар
03.01.2025 22:08 Відповісти
президент - зелений , ВР- зелена, кабмін - зелений , місцеві ради- зелені аж до посиніння , ба , навіть конститутційний суд верховенство конституції похерив в угоду зеленим ...... і ми після цього щось коментуємо про США .............
показати весь коментар
03.01.2025 22:48 Відповісти
Зате як потужно вийшло
показати весь коментар
03.01.2025 23:44 Відповісти
Ага , на цілих десять зелених гігават ((
показати весь коментар
04.01.2025 01:52 Відповісти
о, это тот важный представитель американского народа, который культурно, в письменном виде (для совсем тупых) попросил свалить в туман послицу Маркарову вместе с компанией, которая занималась очевидно непотребными действиями что, вероятно, привели к тяжелым последствиям. и его послали на высшем уровне. подставит ли он еще одну щеку ж*дам, как водится у хохлов в христианской религии или, как истинный американец, всех причастных и случайно попавшихся закатает в бетон под овации, а если что - повторит, чтобы другим неповадно было?
показати весь коментар
03.01.2025 23:06 Відповісти
Кацап, а не пішов би ти нах"й?
показати весь коментар
04.01.2025 00:15 Відповісти
якби не переобрали Джонсона, то там далі по списку претендентом мав бути Джим Джордан. а цей дядько такий же упоротий як Марджорі і набагато гірше ставиться до України, ніж сам Джонсон. Тож Джонсон тут точно не самий гірший кандидат. Могло би бути гірше...
показати весь коментар
04.01.2025 00:54 Відповісти
Джонсон притомний він не ідеологічний фрік а вміє знаходити компроміси тож нехай буде він. Республіканцям ще треба буде перетягувати до свого боку консервативних демократів у конгресі для прийняття законопроєктів.
показати весь коментар
04.01.2025 03:13 Відповісти
Я теж так подумала. Зараз УСІ республіканці залежать від примхів Трампа та його вірних МАГА-псів. Цей хоча б має якесь сумління та вже вміє якось протистояти жахливим забаганкам рудого немовляти - все ж таки і у березні бюджет поставив на голосування всупереч трампу, і зараз теж. А хтось інший вряд чи був кращий - у цьому звіринцю зараз вибирати: як не осел, так віслюк...