8059 відвідувачів онлайн
779 12

За тиждень РФ запустила по Україні понад 630 дронів, близько 740 КАБів та майже 50 ракет. У них є підсанкційні компоненти, - Зеленський

Вибухотехніки поліції Сумщини знешкодили бойову частину ворожої КАР Х-59

Майже щодня українські воїни захищають наше небо від російських ракет та дронів. Протягом цієї ночі Україну атакували 103 "шахеди", у складі яких було використано 8755 компонентів іноземного виробництва.

Про це повідомив у телеграм-каналі президент України Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, всього впродовж цього тижня Росія застосувала понад 630 ударних дронів, близько 740 керованих авіаційних бомб і майже 50 ракет різних типів, це понад 50 000 підсанкційних компонентів з усього світу.

"Санкційний тиск на шляхи постачання закордонних компонентів - недостатній. Росія продовжує отримувати потрібні їй компоненти й засоби виробництва майже з усього світу та використовувати їх у зброї, якою тероризує Україну.

Ми маємо й надалі посилювати співпрацю з усіма партнерами щодо санкцій, ППО, далекобійної зброї та підтримки наших воїнів - це саме той пріоритет, який допоможе і в обороні наших міст і сіл, і в захисті позицій на фронті. Я вдячний кожному партнеру, який нам із цим допомагає", - наголошує Зеленський.

Топ коментарі
+9
А оманський качає нафту для орків
показати весь коментар
05.01.2025 12:16 Відповісти
+8
Та йди ти н..й з своєю "інформацією", чмо тупориле!
показати весь коментар
05.01.2025 12:18 Відповісти
+3
Йому що більше нічим зайнятися?
показати весь коментар
05.01.2025 12:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А оманський качає нафту для орків
показати весь коментар
05.01.2025 12:16 Відповісти
Та йди ти н..й з своєю "інформацією", чмо тупориле!
показати весь коментар
05.01.2025 12:18 Відповісти
Трохи прикрутили їм каби - впало з 900 на тиждень до 200. Вроді Тайвань блоканув сервоприводамии які косорилія сама не робить. Знову 700...
показати весь коментар
05.01.2025 12:23 Відповісти
То не то прикрутили, то наличие АТАКМС вынудило их отвести авиацию на аэродромы подальше. А теперь ракеты заканчиваются, они обратно возвращают...
показати весь коментар
05.01.2025 12:27 Відповісти
З атакамами зараз повний порядок, Байден перед дембелем їх шле шо дурний...
показати весь коментар
05.01.2025 12:32 Відповісти
може підкажеш, балаболе, як це зробити в глобальному світі, схибленому на грощах? гадаю, якби Україна сама випускала би такі комплектуючі - вони неодмінно опинились би в тих ракетах...
показати весь коментар
05.01.2025 12:28 Відповісти
Богуслаєви б забезпечили.
показати весь коментар
05.01.2025 12:50 Відповісти
а зелений коли закриває очі то бачить як мільйони асфальтових дронів атакує кацапію
показати весь коментар
05.01.2025 12:38 Відповісти
++++
Спасибо.
Я загадал на асфальт. Уже начал волноваться, переживал не сбудется
показати весь коментар
05.01.2025 13:09 Відповісти
Йому що більше нічим зайнятися?
показати весь коментар
05.01.2025 12:44 Відповісти
Він вже дохтурську ступень зі статистики мав отримати!!

Констататор, блн.
показати весь коментар
05.01.2025 13:19 Відповісти
Зеленський вже давно досяг тої стадії, коли втрачати нічого. Вищу міру він собі забезпечив ще на початку вторгнення.
показати весь коментар
05.01.2025 13:24 Відповісти