10675 відвідувачів онлайн
4 365 69

Зеленський не знає, чи балотуватиметься знову в президенти: Залежить від того, як завершиться війна

Володимир Зеленський

Наразі президент України Володимир Зеленський не знає, чи буде висувати свою кандидатуру на президентських виборах, які відбудуться після завершення війни. 

Про це він заявив в інтерв'ю Лексу Фрідману, інформує Цензор.НЕТ.

За словами глави держави, це залежатиме від того, як саме завершиться війна в Україні.

Я не знаю, насправді. Це дуже важке запитання. Це залежить від того, як завершиться ця війна. Це залежить від того, що люди хочуть. Звичайно, це залежить насамперед від людей і моєї сім'ї", - заявив Зеленський, відповідаючи на запитання щодо його намірів балотуватися на наступний термін.

Він також зауважив, що наразі не думає над висуванням своєї кандидатури, попри спекуляції різних політиків.

За його словами, під час війни "дуже важко про це думати".

Нагадаємо, раніше Зеленський заявляв, що вибори в Україні можливі тільки після завершення гарячої фази війни.

Топ коментарі
+32
Люди хтіли, шоб ти не на асфальті крав, а ракети робив, але стадо обрало клована. Тепер стадо за кордоном, а люди розгрібають.
показати весь коментар
06.01.2025 10:45 Відповісти
+28
Він ще років 25 не буде знати, чи балотуватися чи ні !
показати весь коментар
06.01.2025 10:44 Відповісти
+27
Найвеличніший з усіх президентів! другий черчіль та вашингтон! як ми без вас? ну звістно балотуйтесь! добийте вже цю багатострадальну Україну!
показати весь коментар
06.01.2025 10:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Найвеличніший з усіх президентів! другий черчіль та вашингтон! як ми без вас? ну звістно балотуйтесь! добийте вже цю багатострадальну Україну!
показати весь коментар
06.01.2025 10:44 Відповісти
А таки да! "Звичайно, це залежить насамперед від людей і моєї сім'ї - Зеленський " Як скаже велика єврейська сім'я, то так воно зробить. Про народ України мови немає, аби жидовствуючим було добре.
показати весь коментар
06.01.2025 11:34 Відповісти
Він ще років 25 не буде знати, чи балотуватися чи ні !
показати весь коментар
06.01.2025 10:44 Відповісти
Не затримуемо!
показати весь коментар
06.01.2025 10:53 Відповісти
ПЯТНИЦА, 25 ЯНВАРЯ 2019, 13:04
Зеленский обещает быть президентом только 1 срок.
"Сразу хочу заверить - иду на один срок, чтобы изменить систему ради будущего", - заверил Зеленский.
"Буду честным и преданным Украине и передам ее в руки нового поколения политиков", - обещает комик.
МЫ УДИВЛЯЕМСЯ ПОЧЕМУ ХУ...ЛО СИДИТ 25 ЛЕТ
показати весь коментар
06.01.2025 13:48 Відповісти
Моисей водил евреев по пустине 40 лет.Теперь еврей будет водить мудрий нарід вокруг пальца пока сам не заблудится.
показати весь коментар
06.01.2025 17:00 Відповісти
Люди хтіли, шоб ти не на асфальті крав, а ракети робив, але стадо обрало клована. Тепер стадо за кордоном, а люди розгрібають.
показати весь коментар
06.01.2025 10:45 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2025 10:48 Відповісти
Тут повинні бути два обісцяні наркоші.
Тоді буде більш відповідати обставинам.
показати весь коментар
06.01.2025 10:53 Відповісти
А ще було б добре зобразити того *банутого пацієнта, який обрав собі для операції цих обісцяних наркош.
показати весь коментар
06.01.2025 10:59 Відповісти
В нашому випадку зеля і ***** це як Гаррі Потерт та Волдеморт. Обидва залежать один від одного як фізично, так і ментально
показати весь коментар
06.01.2025 10:46 Відповісти
А тепер, діти, подивіться на живий приклад того, що таке наркотики і алкоголь і наскільки вони шкідливі не лише для одного клієнта, а й для всієї країни. Не будьте як вова..
показати весь коментар
06.01.2025 10:47 Відповісти
Навіть списаний гумовий виріб має щось патякати, бо наказ прийшов час розплати і він це добре розуміє. Хай здихає максимально тяжко
показати весь коментар
06.01.2025 10:48 Відповісти
тому щоб не страждати від потенційних мук вибору є одна ідея
показати весь коментар
06.01.2025 10:49 Відповісти
"...Я йду на один термін..."
показати весь коментар
06.01.2025 10:50 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2025 10:54 Відповісти
Після розстрілу чи повішання балотуватися вже не потрібно
показати весь коментар
06.01.2025 10:50 Відповісти
Яку телятко... Ссав, сце і сцяти буде.
показати весь коментар
06.01.2025 10:50 Відповісти
Твій другий термін це перший на нарах!
показати весь коментар
06.01.2025 10:51 Відповісти
Та він вже все для себе вирішив. Для нього цей підкаст, як соломинка для потопаючого. По перше потрібно відвернути увагу від провалів у всьому, по друге сподівається, що своїми хайпами зуміє набрати більше народних лайков і підняти свій рейтинг.
показати весь коментар
06.01.2025 10:53 Відповісти
"...это х@ня" - офіційне оголошення початку передвиборчої кампанії...
показати весь коментар
06.01.2025 10:53 Відповісти
ага, не знає - спочатку попробуйте вигнати з першого терміну херпідуна потужного....
показати весь коментар
06.01.2025 10:55 Відповісти
й за яйця не відтягнеш, дасть їх обрізати, заради такого парнішки як дЄрьмак...
показати весь коментар
06.01.2025 11:01 Відповісти
Для захисників клована - ті, хто за нього НЕ голосував і не підтримує його ідіотизм - такі ж самі громадяни України з такими ж правами. Я за жодного президента України не пам'ятаю відчуття такої пекучої ганьби, як можна це опудало ще захищати і вихваляти.
показати весь коментар
06.01.2025 10:59 Відповісти
Вова, ти головне не намагайся втекти далеко!
Не цурайся своєї долі - тобі на кічі сидіти і сидіти після переобрання! Разом с тими чмошниками, яких ти привів із собою на царювання.
Якщо ти думаєш, що якось відмажешся - пам'ятай, що є велика купа людей, чиї близькі загинули через тебе і твою зраду. І вони тобі не пробачать...
Ще років більше 15 тому знаменитий Єжі Гоффман розказував байку дімі гор(н)дону про різні нації.
"Якщо плюнути у обличча поляку - той дістане шмаляр і почне стріляти.
Якщо росіянину - той полізе битися, потім будуть пити горілку і "брататися"...
А якщо плюнути у обличча українцю - той витреться, відійде, а через 3 дні у тебе згорить хата..."
Так що чекай - тобі НІЧОГО не минеться...
показати весь коментар
06.01.2025 11:02 Відповісти
Тобто ****** не читав власний план перемоги ,план стійкості , не в курсі про комюніке глобального саміту миру та нічого не знає про безпрецендентні гарантії безпеки.
показати весь коментар
06.01.2025 11:03 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2025 12:28 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2025 12:29 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2025 11:05 Відповісти
Єдине правильне рішення для ішака - застрілитись та мучити країну та народ, бо фінал його т.з. "президенства" буде все одно близький до того.
показати весь коментар
06.01.2025 11:05 Відповісти
Роздвоєння особистості?
показати весь коментар
06.01.2025 11:05 Відповісти
Зеленський не знає
чи довго ще буде знімати відосікі
показати весь коментар
06.01.2025 11:06 Відповісти
Якби не хотілось, але буде зе-чмоня вдруге балотуватись. І як це не прикро, але люмпени знову його оберуть президентом
показати весь коментар
06.01.2025 11:06 Відповісти
Опозиція, як би мало їх не було, варто б скористатися шансом і хоча б спробувати вимагати визнання його недієздатним..
показати весь коментар
06.01.2025 11:11 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2025 11:11 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2025 11:13 Відповісти
Він також зауважив, що наразі не думає над висуванням своєї кандидатури, попри спекуляції різних політиків. Якщо б у Петра була така рашистсько-аферистична совість,як в "зе поцріота",то у 2019 році ніяких виборів не було би взагалі... а квартальний клован втішав би куйла виступами в 3,14дерації."лабаючи соло пісюном "
показати весь коментар
06.01.2025 11:15 Відповісти
"Це залежить від того, як завершиться ця війна" - какая мудрая мысль!
Действительно, если Украина проиграет - куда он будет балотироваться?
показати весь коментар
06.01.2025 11:15 Відповісти
Стане гауляйтером. А коли Україна переможе - піде на нари.
показати весь коментар
06.01.2025 11:22 Відповісти
А шо воно взагалі знає?
показати весь коментар
06.01.2025 11:21 Відповісти
Людину можна вивезти із Кривого Рогу, але Кривий Ріг із людини - неможливо, тим більше, коли вона - ортодоксальний ухилянт!
показати весь коментар
06.01.2025 11:23 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2025 12:31 Відповісти
А він знає,що тепер 73% виборців люто ненавидять самі себе за таке невчасне бажання прикольнутись?
показати весь коментар
06.01.2025 11:31 Відповісти
не навіюйте собі ілюзії, не мають вони чим робити висновки, ржумалка не розвинена зовсім.
показати весь коментар
06.01.2025 11:58 Відповісти
Тю на тебе, чмо 🤡 заштирене !!!не дай Боже !!!
показати весь коментар
06.01.2025 11:37 Відповісти
То в Лєнкі-скумбрії треба було питати, а не в Зєлі. Вона в курсі...
показати весь коментар
06.01.2025 11:42 Відповісти
Зуйло по своєму психотипу такий же самий як *****. Але йому з народом трохи не пощастило. З цього жлоба вийшов би хіба що "губєрнатор новороссіі" з довічним правом розкрадати бюджет. Саме на це він і сподівався в Омані...
показати весь коментар
06.01.2025 11:45 Відповісти
та йди вже геть і так пересидів.
показати весь коментар
06.01.2025 11:54 Відповісти
І за що нам таке лайно...
показати весь коментар
06.01.2025 11:56 Відповісти
Буде тобі другий перший термін, але у тюрмі…
показати весь коментар
06.01.2025 11:57 Відповісти
Вова, ти ріскни просто залишитись в Україні
показати весь коментар
06.01.2025 12:06 Відповісти
дивлячись, як війна закінчиться...значить буде
єдина шутка кварталу, хоча й чорногуморна, яку я зацінив більш ніж на три з мінусом (
показати весь коментар
06.01.2025 12:20 Відповісти
О, как! **************** так уверен в победе Украины?
показати весь коментар
06.01.2025 12:26 Відповісти
Глупая відповідь як і сам зеленський
показати весь коментар
06.01.2025 12:32 Відповісти
очЄнь уж прездоболу-заочнику сідЄть нє хочется ЗА ВСЬО.. вся надєжда на вибори та лохторат дебілів-приколістів..
показати весь коментар
06.01.2025 12:38 Відповісти
Зачем выборы вечному диктатору?
показати весь коментар
06.01.2025 12:38 Відповісти
ПІСЛЯ ЙОГО ІНТЕРВ'Ю ДЕ ВІН ОПУСТИВСЯ ДО РІВНЯ БИДЛО З ЙОГО РОСІЙСЬКИМ МАТОМ ЙОГО ТРЕБА ГНАТИ СЯНИМИ ТРЯПКАМИ
показати весь коментар
06.01.2025 12:52 Відповісти
https://x.com/RudijLis

Pandamonium



https://x.com/RudijLis

@RudijLis


https://x.com/RudijLis/status/1876170972430262695

Зе вже почав підготовку до виборів. Хоча робить вигляд, що ні

показати весь коментар
06.01.2025 13:01 Відповісти
Зеленский не выиграет следующие выборы. С ним связана война, а во вторых он не выполнил свои предвыборные обещания. Воровское государство как было, так и осталось. Тот кто придет после него будет вынужден менять систему, иначе Украина перестанет существовать, как государство. Советское наследие проели и разворовали, а с таким уровнем свободы предпринимательства и бандитской государственной системой никто сюда деньги вкладывать не будет. Напоминаю, что перед войной валовый продукт на душу населения был около 4000 зеленых, это примерно уровень Туниса. Ну и война добавила проблем. Западная помощь сейчас спасает, но она не вечна.
показати весь коментар
06.01.2025 13:04 Відповісти
Даже не думай об этом.
показати весь коментар
06.01.2025 13:13 Відповісти
Нє, ну так. Трудно буде балотуватися з Ростова. Та ще й Яник образиться.
показати весь коментар
06.01.2025 13:30 Відповісти
Господи прости нам грішних, нехай " найкращий" президент більше не турбується про країну.... Дай йому відпочинок
показати весь коментар
06.01.2025 13:35 Відповісти
як він поважно про єрмако-татарівську шоблу " в залежності що люди хочуть"..
знаємо тих людей, красти вони хочуть, а от відповідати вони ні за шо не хочуть
показати весь коментар
06.01.2025 13:44 Відповісти
ваВА ти Україні і її народу "нахєр нє нужен!"! Ти "должен толька сваім радітєлям" - ЗАБУВ??? Твій наступний термін буде недовго у вигляді домашнього арешту у папи саші і мами ріми, а потім (після суду) домашній президент стане камерним - на довічно, де тебе будуть мати в "любом калічєствє і с любой старани"
показати весь коментар
06.01.2025 14:02 Відповісти
Якщо Україна програє,то балотуватиметься в Держдуму РФ.Як переможе,то зніме новий серіал «Великий Кормчий».І піпл схаває і проголосує як слід.Що кому не ясно?
показати весь коментар
06.01.2025 14:38 Відповісти
правління цього совєцького чєловєка-найганебніша сторінка в новітній історії України. сподіваюсь,що більше такого не станеться
показати весь коментар
06.01.2025 15:02 Відповісти
"Друге пришестя. Як Зеленський та перша леді хочуть виграти вибори знову?"

https://www.youtube.com/watch?v=_Ji9sw_jqT4
показати весь коментар
06.01.2025 15:08 Відповісти
Що значмть "не знає"?

То Зеленський свідомо брехав, коли офіційно всій країні заявляв, що йде на один термін?
показати весь коментар
06.01.2025 16:52 Відповісти