10495 відвідувачів онлайн
25 326 28

Міноборони презентувало Стратегію залучення та утримання людей в Силах оборони до 2027 року

Міноборони України робить військову службу престижною

Міноборони України презентувало Стратегію залучення, розвитку та утримання людського капіталу в Силах оборони до 2027 року.

Про це повідомили в Міністерстві оборони, передає Цензор.НЕТ.

Документ охоплює весь професійний шлях військовослужбовця: від вступу на службу до завершення кар’єри та реінтеграції у цивільне життя.

Основними нововведеннями є:

  • Прозора система грошового забезпечення, яка гарантує справедливу оплату праці.
  • Можливості кар’єрного зростання завдяки чітким механізмам професійного просування.
  • Покращення медичного обслуговування та реабілітації військових.
  • Соціальний супровід, включно з підтримкою сімей загиблих або зниклих безвісти.
  • Сучасна військова освіта та інтеграція базової підготовки в заклади вищої освіти.

"Наші військовослужбовці - основа обороноздатності держави. Тому ми повинні забезпечити їм належні умови служби, можливості для кар’єрного зростання, психологічний, медичний та соціальний супровід. Це все значно посилить мотивацію громадян захищати Батьківщину та закріпить за військовою службою статус престижної професії", - зазначив заступник міністра оборони Сергій Мельник.

Ключовим аспектом стратегії є впровадження євроатлантичних стандартів і співпраця з НАТО, що підвищить готовність підрозділів до спільних операцій.

Ці заходи, за словами директора Департаменту кадрової політики Міністерства оборони полковник Марка Андрусяка, дадуть військовим чітке розуміння кар’єрних перспектив, посилять мотивацію до служби та підтримають євроінтеграцію країни.

"Стратегія розвитку людського потенціалу - це комплексний документ, що визначає візійне бачення Сил оборони щодо інституційної та процесної трансформації системи залучення, розвитку та утримання людського капіталу, враховує всі аспекти військової служби як в умовах активних бойових дій, так і в післявоєнний період", - зазначив він. 

Нагадаємо, Кабінет Міністрів підтримав запуск у Силах оборони України проєкту "Звіт про ураження", що дозволить цифровізувати та впорядкувати звітність про результати бойових дій у наших військах.

Топ коментарі
+13
"Це все значно посилить мотивацію..." - розкажіть про ці "перспективи" тим, кому 50+.
А також тим, кого держава вже кинула напризволяще після отриманої інвалідності.
показати весь коментар
06.01.2025 11:26 Відповісти
+12
29 річного хлопця три тцк шника схопили у Запоріжжі (Шевченківський р-н) 12.12. 2024 року разом з ментами побили у підвалі тцк до струску мізків, далі -відвезли у штурмову учебку де його не взяли бо сказали що він "склонен к суіциду " а потім здали у другу штурмову. Мати дома але їй навіть не дозволили побачити сина не допустили до хлопця скору , а мати вона ще й онкохвора. Питаю ще раз : яка у хлопця зараз "мотівація". Хто за все це відповість? а, слуги народу?
показати весь коментар
06.01.2025 11:36 Відповісти
+5
Сколько уходит ресурсов на содержание подобных "сТратегов"?
показати весь коментар
06.01.2025 11:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сколько уходит ресурсов на содержание подобных "сТратегов"?
показати весь коментар
06.01.2025 11:18 Відповісти
Скільки вовка не корми, а ухилянт мріє в Угорщину здиміти.
показати весь коментар
06.01.2025 11:30 Відповісти
Сколько дурака не учи, ему это не интересно!
показати весь коментар
06.01.2025 11:36 Відповісти
Вони просто кончені!
Просто не розуміють що треба робити!
показати весь коментар
06.01.2025 11:50 Відповісти
Піднімаите зарплату на передку до 200 тис - може залучення піде веселіше
показати весь коментар
06.01.2025 11:19 Відповісти
Так ж зараз і є на передку зарплата, без малого, 200 тис. (170 тис. - бойові, +25 тис. зарплата по посаді)
показати весь коментар
06.01.2025 12:18 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2025 11:36 Відповісти
Кацапом смердиш.
показати весь коментар
06.01.2025 14:12 Відповісти
Черговий план "мєропріятій"... Як надєну портупеї так тупєю і тупєю...
показати весь коментар
06.01.2025 11:46 Відповісти
дайте возможность подписывать контракты, кому 50+ и кому до 25, введите призыв, не отслужил-на госслужбу не пошел, оплата коммуналки, обучение, подъемные при подписании контракта, мобилизации, ротируйте в самих всу людей, а то в миллионной армии, служить не кому....
показати весь коментар
06.01.2025 11:48 Відповісти
Україною керують.ті хто не служив.І служба за радянськими лекалами,це не показник здібностей і розуму.
показати весь коментар
06.01.2025 11:54 Відповісти
Проте перевіряти документи в кожному місті на кожному перехресті є кому, і стояти на Закарпатті в кожному селі на БП, теж є. Не кажучи про нереально велику банду силовиків ти чиновників на ту кількість людей, що тут ще лишилися.
показати весь коментар
06.01.2025 12:39 Відповісти
Бабки бабки и еще раз бабки. Все остальное если и работает то весьма слабо. За примером можете у вовки питерского посмотреть как он до сих пор войну тащит при этом провел всего одну принудительную мобилизацию
показати весь коментар
06.01.2025 11:58 Відповісти
А поховання за чий рахунок чомусь не пишуть.
показати весь коментар
06.01.2025 12:01 Відповісти
Та цих візій можна презентувати хоч по 100 штук на день, але реальність від цього аж ніяк не зміниться. А вона лишається тією самою: тотальна корупція, нестача абсолютно всього обладнання (від засобів особистого захисту та якісних медичних засобів до мін та ребів), дебіли-командири, жебрацьке існування поранених бійців, тощо. Тому до тих пір, доки люди не побачать РЕАЛЬНІ та МАСОВІ зміни у війську та поза його межами, усі ці стратегії - то як мертвому припарка.
показати весь коментар
06.01.2025 12:02 Відповісти
Як воно відбувається насправді:
Прозора система грошового забезпечення: отримуй три догани і хрон замість премії!
Можливості кар'єрного зростання: я - майор і ти здохнеш на лейтенантській посаді!
Покращення медичного обслуговування: пропустили туберкульоз? Так у нас замість терапевтів в бригаді, працівники з орг-метод відділу.
Соціальний супровід: а хто ж знав, що поки будемо йому звільнення з армії оформляти він справді помре!
******* військова освіта. Хто піде на військового вчитися, якщо народ бусифікувати доводиться?
показати весь коментар
06.01.2025 12:19 Відповісти
Дебіли.... БІЛЬША частина війська тільки і чекає аби повернутися до сімей. І не кажіть що це не так)))) Влада, ви кончені. Кажу як людина, яка з перших днів на війні. Самі служіть.
показати весь коментар
06.01.2025 12:33 Відповісти
Ни хера не выйдет. Должны быть сформулированы четкие правила не входа в эту карусель, а выхода. Тогда и могут пойти туда люди. Даже те, кто уже воевал, вернется к себе в село, пробухает заработанные, просандалит их в игровых автоматах, и пойдет опять контракт подписывать. Но если нет правил ротации, нельзя подписать краткосрочный контракт, не будет кина. И еще, должна быть социальная справедливость. Должны все служить. И сынки чиновников, и голытьба. Иначе - поражение в правах. Не служил по любой причине - не можешь потом в госструктурах работать, избираться, или избирать, брать кредиты, и т.п.
показати весь коментар
06.01.2025 13:10 Відповісти
Мотиваційний план: контракт від 25 до 55 за станом здоров'я від 1 до 3 років. 1 рік - 1 млн. грн., при підписанні на рахунок, зарплата від 100 до 300 тис. грн. Повне забезпечення зброєю, одягом, їжею. Страхові виплати при пораненні та інвалідності пожиттєво. У випадках загибелі, або зникненні без вісти виплати рідним 15 млн. грн. з індексацію. І не треба скиглити, що немає грошей ( на суддів, прокурорів та інших гроши є). Може у людей і з'явиться мотивація. І ще головний пункт контракту: якщо сторона 2(держава) не виконує своїх обов'язків перед стороною 1(військовий-контрактник) сторона 1 має повне право розірвати контракт в односторонньому порядку. Можна ще добавити, але це основа.
показати весь коментар
06.01.2025 13:24 Відповісти
Чтобы дважды не вставать объявите по честному что военное положение до 2030го.
показати весь коментар
06.01.2025 13:47 Відповісти
Яка ж справедлива оплата праці? 21000 за 168 годинну робочу неділю? Жодна прибиральниця так мало не отримує. І рабство
показати весь коментар
06.01.2025 14:27 Відповісти
Те що наша влада вміє добре розказувати вже вся країна добре знає,а що справи дуже далекі від слів свори клоунів також знають.А їхній престиж починається з бусифікації,потім відправка на війну якої немає неозброєного та ненавченого і вершина престижу або каліка з виплатою 800грн і проблемами для сім'ї або пропавший безвісти доля якого владу вже не цікавить
показати весь коментар
06.01.2025 14:39 Відповісти
Залучення і утримання людей? А додому їм коли? Коли жити життя? Скільки ще будете знущатися з військових? А писати всяку ху&йню всі можуть!!!!
показати весь коментар
06.01.2025 19:59 Відповісти
Тыловые профессиональные военные уже занимают очередь за "плюшками".
показати весь коментар
06.01.2025 22:04 Відповісти
Що ж таке потужне тамм курять ті стратеги???
Отже, ставлення в бригадах "ти безправне бидло", грошове забезпечення на рівні 2024 року так і лишиться, бо прокурори, БЕБ, ДБР, і решта привладної *******, крадіїв і сраколизів, важливіші за ЗСУ, пільги УБДшні знімають на раз два, бо треба ж страховиків годувати.
Та нехай ті зелені вилупки, разом з тими стратегами з ГШ і МОУ "ИДУТ ЗА РУССКИМ ВОЕННЫМ КОРАБЛЕМ"!!!
показати весь коментар
07.01.2025 09:40 Відповісти
І з нов нема як і небуло з самого початку
-на який термін підписується контракт1, 2,3роки)
- яка чітк зп/міс.,
- які соціальні пільги, підчас служби і після, і що якщо людина гине?
- де і коли можна прочитати такий контракт, але все це вода, бо кордони закриті і бусифікації, яка до речі стала словом 2024року офіційно, продовжується.
показати весь коментар
07.01.2025 15:37 Відповісти