8873 відвідувача онлайн
6 351 117

Молдова не проти, якщо Україна допоможе Придністров’ю енергоресурсами, - прем’єр Речан

У Придністров’ї енергокриза. Молдова не проти допомоги України

У Молдові не заперечують проти того, щоб Україна допомогла невизнаному Придністров'ю в умовах енергокризи.

Про це заявив прем’єр-міністр Дорін Речан, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП.

Речан зазначив, що Кишинів не звертався до України з проханнями допомогти Придністров'ю енергоресурсами, але не заперечував би проти цього.

"Ми не просили Київ про жодну допомогу в цьому сенсі, але (ми би погодилися. - Ред.) якби Київ запропонував допомогу... Наприклад, можливе постачання вугілля, якщо буде запит про це з боку придністровського регіону, від керівництва електростанції в Кучургані (у Придністров’ї)", - зазначив прем'єр.

Нагадаємо, о 07:00 1 січня 2025 року в інтересах національної безпеки зупинено транспортування російського природного газу територією України.

Раніше міністр енергетики Молдови Віктор Парліков після переговорів із Газпромом попередив про загрозу колапсу на лівому березі Дністра (Придністров'я) через невизначеність із транзитом газу через Україну.

Топ коментарі
+42
А воно нам потрібно???
показати весь коментар
07.01.2025 12:33 Відповісти
+28
Ми хіба що можемо допомогти вичистити від кацапів а не енергією ворогів забезпечувати.
показати весь коментар
07.01.2025 12:33 Відповісти
+27
А нам це навіщо? Щоб під приводом "гуманітарної допомоги" допомогти рашці? Ніяких контактів з окупованими території! Тільки з офіц владою Кишинів.
показати весь коментар
07.01.2025 12:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Купити, доставити та встановити трансформатор це нє картошкі піти начістіть, якщо що. Там роботи на пів року-рік, щоб все те відновити, що знищено. А враховуючи що Укренерго це державна контора, то з їхнім бардаком ті підстанції після перемоги будуть відновлювати в коащому випадку. А ЕЕ треба сьогодні, а не колись
показати весь коментар
07.01.2025 15:23 Відповісти
Не все так складно і погано. Одесу вже не раз штопали після майже повного виносу підстанцій довкола.
показати весь коментар
07.01.2025 15:25 Відповісти
Обленергівські і Укренергівські транформатори це принципово різні трансформатори. Якщо на підстанціях обленерго вони не великі по розмірам, відносно, то на підстанціях там дури з будинок, в цьому то і вся складність їх установки і транспортування
показати весь коментар
07.01.2025 15:50 Відповісти
"...це державна контора, то з їхнім бардаком та корупцією..." далі за текстом.
показати весь коментар
07.01.2025 16:40 Відповісти
Можливо Молдова і не проти анексії того штучного шматка назад в Україну? Так, без права виборів на наступні 50 років.
показати весь коментар
07.01.2025 14:43 Відповісти
Треба було озвучити процент відкатів для Зе-шобли. Тоді їм все стане похеру.
показати весь коментар
07.01.2025 14:48 Відповісти
??? "Дебіли, ***."
показати весь коментар
07.01.2025 14:58 Відповісти
Давно надо помочь. Избавить этот гадючник от руснявой военной базы. Непонятно чего Майя булки мнет, вместо того что б порешать все с румынами и Украиной.
показати весь коментар
07.01.2025 15:03 Відповісти
Бо їх тоді "Калібрами" порішають.
показати весь коментар
07.01.2025 15:16 Відповісти
Ми можемо допомогти Молдові, а не ПМР, у нас є надлишок елекрики вночі від АЕС, але дати Молдові, а вони нехай через себе вже пропускають склад на Колбасній, також нам дуже цікаво було б відкрить транзит авто і ж.д. через Кучурган
показати весь коментар
07.01.2025 15:47 Відповісти
Если молдова забила болт на этот руссомирский анклав, с фига ли Украина должна этот анклав тянуть на себе?
Молдаванам просто нуна предложить пнеднестровью элетроэнергию по цене 10 евро за килловат )) и газ по цене 1 евро за кубрметр. И если им цена не понравится пусть покупают у Украины по 15 евро за килловат и полтора евро за кубометр
показати весь коментар
07.01.2025 16:05 Відповісти
До речі ,наші диванні ура-патріоти часто згадують про українські етнічні землі в рашці ,при тому забуваючи за Придністров"я, яке до 1940 року входило до складу Українаи і яке сталін подарував так званій "Молдавській ССР "утвореній зі шматка Румунії.
показати весь коментар
07.01.2025 16:21 Відповісти
"...яке сталін подарував..."
Так широко відомий у вузьких колах пан Д.Корчинський з УНСО намагався віддарувати ці українські етнічні землі взад, щоб вони (землі) не дісталися "боярской Руминіі"
показати весь коментар
07.01.2025 16:51 Відповісти
хоч хтось про це пам'ятає.
показати весь коментар
07.01.2025 18:32 Відповісти
хай створюють бригаду і в Курську область на мацкву...
показати весь коментар
07.01.2025 16:33 Відповісти
Дурик,у нас Война!
показати весь коментар
07.01.2025 21:24 Відповісти
Сторінка 2 з 2