8883 відвідувача онлайн
1 639 12

У 2024 році армія РФ втратила майже вдвічі більше військових, ніж у 2023 році, - британська розвідка. ІНФОГРАФІКА

Втрати армії РФ на війні проти України у 2024 році досягли 429 660 осіб, включно із загиблими й пораненими. Це майже вдвічі більше, ніж 252 940 втрат у 2023 році.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у звіті британської розвідки.

Аналітики наголошують, за даними Генштабу ЗСУ, грудень 2024 року став особливо важким для Росії, оскільки саме в цей місяць було зафіксовано 48 670 втрат. У листопаді 2024 року було зафіксовано 45 680 втрат серед російських військ.

Інфографіка від британської розвідці

"Грудень став шостим місяцем поспіль, коли російські війська втрачали більше, ніж у попередньому", - додають у розвідці.

Середньодобові втрати російських військ у грудні досягли рекорду, склавши 1 570 військових, що також є новим максимумом за весь період війни. Зокрема, 19 грудня 2024 року було зафіксовано найбільшу кількість втрат за день - 2 200.

"У 2024 році російські війська втратили 429 660 осіб (вбитими та пораненими), що є помітним зростанням порівняно з 252 940 втратами, яких зазнали у 2023 році, згідно зі звітом Генерального штабу України. Від початку війни Росія втратила понад 790 000 осіб", - ідеться в повідомленні.

"Росія, найімовірніше, продовжить зазнавати високих втрат у січні 2025 року через триваючі атаки піхоти на кількох напрямках", - зазначають у Міноборони Британії.

Нагадаємо, станом на ранок 6 січня Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення ліквідували 800 010 російських загарбників.

Топ коментарі
+6
Яка користь з цієї інформації? Якій притомній людині цікаві втрати русні?? Мене цікавлять втрати моєї країни і кількість громадян, які тут є. Рудимент совка - приховувати втрати. Навіщо? Типо люди дурні? Типу вони не ховають своїх родичів? Не бачать кількість українських прапорів на цвинарі?? Держава сприймає мене за маленького хлопчика, якому не можна розповісти правду. Хоча цю страшу правду знають всі
показати весь коментар
07.01.2025 14:39 Відповісти
+3
Чим більше кацапських підарасів здохне, тим чистіше буде наша планета.
показати весь коментар
07.01.2025 14:33 Відповісти
+3
Наприклад десь є 1 мільйон тарганів, яки розмножуються дуже швидко…й ось новина - сьогодні здохли 100 тарганів, це у 2 рази більше ніж учора…, який сум…, що нам з того, вони не вимруть ніколи… треба лишати їх можливості відновлюватись, в нашому випадку - бити по тилам, але цього ніхто не робить…
показати весь коментар
07.01.2025 14:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чим більше кацапських підарасів здохне, тим чистіше буде наша планета.
показати весь коментар
07.01.2025 14:33 Відповісти
На 10 років русні вистачить, а от наших воїнів з такими камандіррамі.
показати весь коментар
07.01.2025 14:34 Відповісти
Яка користь з цієї інформації? Якій притомній людині цікаві втрати русні?? Мене цікавлять втрати моєї країни і кількість громадян, які тут є. Рудимент совка - приховувати втрати. Навіщо? Типо люди дурні? Типу вони не ховають своїх родичів? Не бачать кількість українських прапорів на цвинарі?? Держава сприймає мене за маленького хлопчика, якому не можна розповісти правду. Хоча цю страшу правду знають всі
показати весь коментар
07.01.2025 14:39 Відповісти
В Великобритании в течении 10 лет пакистанские банды насиловали белых британских девочек. Подверглись многократным изнасилованиям как минимум 1400 детей ( вопиющие зарегистрированные случаи, многие стерпели и промолчали). Девочек избивали, обливали бензином и угрожали расправой, многие были проданы в сексуальное рабство. На территории Великобритании существовали даже гаремы из белых христианских детей от 11 до 18 лет.
Британская полиция об этом знала и «замалчивала» чтобы не показаться расистами. Городской совет города Ротрем тоже боялся и затыкал рот родителям пострадавших детей.
«Я не хотел раскачивать мультикультурную лодку»- заявил один из депутатов в ответ на вопрос почему он молчал.
Чиновникам было важно «не подлить масла в огонь расизма».
И вот проблема вынесена на обсуждение в Британском парламенте. При оглашение темы, в зале пробежал возмущенный ропот. Все помнят, как недавно за возмущение поведением мигрантов был посажен в тюрьму журналист.
Задали вопрос и самому Сталмеру.
Где он был в то время когда происходили трагические события и что он сделал чтобы раскрыть преступления (момент скандала Сталмер возглавлял Королевскую прокурорскую службу и должен был знать что происходит).
Правительство Великобритании не горит желанием расследовать роль Кира Стармера в этой истории, подозревая в эскалации проблемы политических оппонентов.
Илон Маск называет Сталмера соучастником преступлений и требует его отставки.
https://t.me/nevzorovtv @nevzorovtv

Ангсоц, однако.
показати весь коментар
07.01.2025 14:43 Відповісти
Не знаю чого так носяться з тими нєграми, я звісно ж не расист, але здається ґамериканці свого часу вказали саме їхнє місце. Фізіологічно нєґр - це робоча сила, розуму там власне нуль, це на генетичному рівні. Є звичайно прикольні нєґри типу Єдді Мерфі, Дензела Вашингтона чи Самьюела Джексона, але то виключення
показати весь коментар
07.01.2025 14:59 Відповісти
З точки зору русні, хохол - це теж робоча сила, розуму там нуль.
показати весь коментар
07.01.2025 15:12 Відповісти
Ну давай, назви прізвище хоча б одного нєґра який запускав москалів в космос
показати весь коментар
07.01.2025 15:15 Відповісти
Космос - то вотчина москалів, не віддадуть вони його якимось неграм і хохлам, у яких мізків - нуль.
показати весь коментар
07.01.2025 15:17 Відповісти
Я для себе відкрив неприємне знання, яке полягає в тому, що у нас в країні живе багато людей, котрі ненавидять окупантів більше ніж ******* своє рідне. Їм пофігу, хоч все буде всіяно тілами 18-ти річних, хоч від містечок та сіл залишаться одні руїни та згарища, зникне цивільне населення, але усвідомлення того, що за ці згарища загинуло декілька сотень окупантів гріє їм душу та серце.
Тому, у їхньому світосприйнятті, неважливо які в нас втрати, їм цікаві втрати русні. Їм не цікаво куди в стратегічному плані розвиваються події, вони як шлунок, їм цікаве лише "сьогоднішнє".
показати весь коментар
07.01.2025 16:18 Відповісти
Наприклад десь є 1 мільйон тарганів, яки розмножуються дуже швидко…й ось новина - сьогодні здохли 100 тарганів, це у 2 рази більше ніж учора…, який сум…, що нам з того, вони не вимруть ніколи… треба лишати їх можливості відновлюватись, в нашому випадку - бити по тилам, але цього ніхто не робить…