11575 відвідувачів онлайн
2 308 51

60 тис. військових РФ перебувають на Курському напрямку, частину росіяни перекинули з-під Харківщини, - Зеленський

Зеленський розповів, скільки військових РФ перебувають на Курщині

Станом на зараз на Курському напрямку перебуває 60 тисяч військових РФ. Зокрема, частину своїх військ окупанти перекинули з-під Харківщини.

Про це в інтерв'ю італійському телеканалу RaiNews24 заявив президент Володимир Зеленський, повідомляє Цензор.НЕТ.

Президент розповів, що операція ЗСУ в Курській області Росії не є актом "привласнення" російських територій.

"Це (Курська операція, - ред.) був тактичний успіх України, але успіх не для окупації. Нам не потрібна їх територія (Курської області, - ред.), нам не потрібні їх землі, нам не потрібні їх люди. Ми хочемо просто жити спокійно в себе дома без війни. Ось це - єдине, що нам потрібно. І ось для цього відбувались ці відповідні кроки", - пояснив очільник держави.

Зеленський зазначив, що диктатор РФ Путін прагнув окупувати північ України, тому Сили оборони здійснили превентивні кроки.

"Місто Суми - велике місто, місто Харків - велике місто. Сьогодні в Харкові понад мільйон людей. Якщо він (Путін, - ред.) буде їх окуповувати, загинуть сотні тисяч людей. Тому ми повинні були зробити перші кроки, ми побачили велику кількість їхніх накопичених військ, щоб окупувати Суми, ми зробили перший крок раніше, ніж вони. І це нам дуже сильно допомогло", - сказав президент.

Зараз, за словами Зеленського, на Курському напрямку Росія зосередила 60 тисяч своїх військових.

"Це також нам допомогло і на Харківщині, вони перекинули з Харкова на Курськ багато військ і ми змогли їх зупинити на Харківщині", - додав глава держави.

Нагадаємо, що також в інтерв'ю президент Зеленський відкинув ідею територіальних поступок Росії, оскільки це, за словами президента, дасть паузу агресору перед новим нападом.

Топ коментарі
+7
Ішак намагається свою авантюру представити, як видатну операцію, бо ЗСУ знищують там кацапів. А що, в Україні кацапи вже закінчились, що їх треба шукати та знищувати на курщині? Ішак, не маючи резервів оголив фронт на сході, забравши війська та техніку, та вирішив відкрити додатково 300км фронту. І завдяки такій "геніальності" обкуреного мудака країна втратила за кілька місяців більше територій ніж за цілий попердній рік.
показати весь коментар
10.01.2025 21:20 Відповісти
+7
Не ***** ніяких військ кацапи з України на Курщину не перекидали , на Курщину перекинули війська з внутрішніх округів ,а морпіхів з Тихоокеанського флоту і корейців з північної кореї.
показати весь коментар
10.01.2025 21:24 Відповісти
+6
І це якось допомогло хоча б зупинити просування рашистів на Донбасі?
Ні, навпаки.
Після початку курської операції, рашисти почали ще швидше просуватися на фронті на сході України.
показати весь коментар
10.01.2025 21:12 Відповісти

Завантаження...