Якщо ЗСУ відступлять з Курської області, то 60 тисяч російських військових почнуть звідти масштабний наступ на Україну, - WP

ЗСУ та армія РФ намагаються суттєво покращити свої позиції у Курській області до 20 січня. Це стане ключовою позицією на мирних переговорах, які Дональд Трамп пообіцяв провести.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише The Washington Post.
"Це були важкі дні. Росіяни атакували з різних напрямків одночасно. На деяких з них вони досягли успіху. Вони перетнули кордон [в Україну] в кількох точках, але нам вдалося відвоювати позиції", - зазначив виданню український військовослужбовець, який перебуває в регіоні, розповідаючи про перші дні контрнаступу.
Постійна увага України до Курська свідчить про те, наскільки важливо для Києва утримати цю територію, особливо з огляду на те, що повернення Трампа може посилити тиск на обидві сторони, щоб вони сіли за стіл переговорів. Українські офіційні особи також попередили, що якщо їхні війська відступлять через кордон, то 60 тисяч військовослужбовців, яких, за словами Києва, розгорнула Росія, підуть за ними в Україну і займуть більшу територію, пишуть кореспонденти газети.
У виданні додають, що серпневе вторгнення в Курськ стало єдиним очевидним просуванням України на полі бою за останній рік, що робить його ще більш важливим для України.
"Існує чіткий стимул для України намагатися утримати Курськ якомога довше, тому має сенс проводити невеликі операції з покращення своїх позицій, щоб вони могли утримувати його довше й намагатися продемонструвати, що вони все ще мають наступальні можливості у цій війні", - сказав військовий аналітик з Центру військово-морського аналізу, що базується у Вірджинії, Майкл Кофман.
чи краще наші 40К там положимо всіх, і потім москалі маршем через Суми підуть?
сирсько зелене чмо
И типа никто об этом не знал, и даже не догадывался?