8048 відвідувачів онлайн

Підтримка України не може збільшуватись за рахунок інших витрат Німеччини, - Шольц

Канцлер Німеччини Олаф Шольц

Німеччина не може збільшувати допомогу Україні, зменшуючи витрати на інші потреби.

Про це заявив канцлер ФРН Олаф Шольц, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українську правду.

"Я проти того, щоб ми забирали це з пенсій, я проти того, щоб ми робили це через скорочення місцевих бюджетів, я проти того, щоб ми інвестували менше грошей у залізниці і дороги. Тому ви повинні фінансувати це додатково", – пояснив Шольц.

Водночас він зазначив, що в парламенті немає більшості, яка б підтримала призупинення суворих обмежень на державні запозичення в Німеччині, відомих як боргове гальмо, для фінансування допомоги Україні та інших політик.

Власний трипартійний коаліційний уряд Шольца розпався після того, як після місяців запеклих переговорів не вдалося досягти угоди щодо бюджету на 2025 рік. Дострокові вибори призначені на 23 лютого.

Раніше Цензор.НЕТ із посиланням на Der Spiegel писав, що Шольц блокує новий пакет допомоги Україні.

Топ коментарі
+6
Німеччина не була стороною Будапештського Меморандуму. За усе те, що німці для нас роблять, ми повинні дякувати. Жодних претензій до них не має бути
показати весь коментар
13.01.2025 19:16
+4
Курва, то старий з-за того програв? Пля....
показати весь коментар
13.01.2025 19:19
+2
Ми досі закупляємо ядерне паливо до АЕС, навіть енегоболоки що будуються хочуть з рос запчастин збирати. А яз на коліні скрутимо?Щоб, до речі, одразу під санкції ЄС та Америки попасти? ЯХто буде яз розробляти? Де, з чого і де розмістити?
показати весь коментар
13.01.2025 19:00
Коментувати
Сортувати:
Україі власну ЯЗ, і пішли всі нах. потрібно буде - все росія в ядерний попіл!
показати весь коментар
13.01.2025 18:55 Відповісти
Ми досі закупляємо ядерне паливо до АЕС, навіть енегоболоки що будуються хочуть з рос запчастин збирати. А яз на коліні скрутимо?Щоб, до речі, одразу під санкції ЄС та Америки попасти? ЯХто буде яз розробляти? Де, з чого і де розмістити?
показати весь коментар
13.01.2025 19:00 Відповісти
ну ти сиди і сплі пускай. я не до тебе.
показати весь коментар
13.01.2025 19:02 Відповісти
А до кого? До Санта Клауса? Мріями живеш? Постріли до міномета ми не можемо налагодити в-во а яз раз плюнути?
показати весь коментар
13.01.2025 19:07 Відповісти
пнх. троль запорєбріковий. Україні власну ЯЗ!
показати весь коментар
13.01.2025 19:08 Відповісти
Пля... плачу... Ти часом не з ВО Свобода? Тупістю та пафосом схожий. Вибач що заважає мріяти. Мрій далі. І пиши листи св. Миколаю та Санті клаусу.
показати весь коментар
13.01.2025 19:18 Відповісти
може й відсмокчеш, плакатєль?
показати весь коментар
13.01.2025 19:25 Відповісти
Таки з свободи. Смокчи чупачупса
показати весь коментар
13.01.2025 19:28 Відповісти
я говорю до тих, хто зараз на війні, і до їх рідних, а це 1,5 млн + 5-6 млн, яких просто знищать, коли трамп вирішить торгонути Україною ,скажімо на нафтові родовища сходу. Бо трамп вже почав це робити, і йому чхати на Україну.
показати весь коментар
13.01.2025 20:11 Відповісти
І що ти "говориш"? Просто дурню пафосну?
показати весь коментар
13.01.2025 22:33 Відповісти
Пафосна дурня - це ти.
показати весь коментар
14.01.2025 00:53 Відповісти
У Шольца немає альтернативи. Або платить кацапам данину, або ... відбавитись від кацапні силами ЗСУ.
показати весь коментар
13.01.2025 18:58 Відповісти
"Своя рубашка ближе к телу"- пословица, не имеющая границ.
показати весь коментар
13.01.2025 19:00 Відповісти
Це російське прислів'я.
показати весь коментар
13.01.2025 19:05 Відповісти
Логічно. Шольц все таки канцлер Німеччини а не України.
показати весь коментар
13.01.2025 19:01 Відповісти
З 2020 року Бюджет Германії ДЕФІЦІТНИЙ (-2,5% ВВП).
Таким чином, по словам Шольца, Німеччина може витрачати на Україну"... 0,00 долярів!
Бо гроші взагалі "ніде взяти", жодної копійки.
показати весь коментар
13.01.2025 19:12 Відповісти
Шольц, Байден вже програв вибори із-за того що не взяв Україну до НАТО. Гоні таких радників подалі .
показати весь коментар
13.01.2025 19:14 Відповісти
Курва, то старий з-за того програв? Пля....
показати весь коментар
13.01.2025 19:19 Відповісти
Німеччина не була стороною Будапештського Меморандуму. За усе те, що німці для нас роблять, ми повинні дякувати. Жодних претензій до них не має бути
показати весь коментар
13.01.2025 19:16 Відповісти
Німеччина повинна дякувати американцям, які окупували її та надали їй План Маршала.
показати весь коментар
13.01.2025 19:20 Відповісти
вот когда кацапы опять придут к вам домой,жалеть о том что ты ссыкло и идиот будет поздно!
показати весь коментар
13.01.2025 19:35 Відповісти
показати весь коментар
13.01.2025 19:51 Відповісти
що байден що шольц обидва сируни...швидше хай ідуть за рашитським кораблем
показати весь коментар
13.01.2025 20:05 Відповісти
Нічого дивного, він сказав теж саме що казав ї Зеленський коли усі західні розвідки попереджали його про повномасштабний наступ рашистів.
При чому казав це він майже
за три дні до нападу.
показати весь коментар
13.01.2025 20:28 Відповісти
А тоді за який рахунок?
показати весь коментар
13.01.2025 21:23 Відповісти