7620 відвідувачів онлайн
2 838 84

Байден про 4 роки президентства: США стали сильніші, наші вороги - слабші

Байден прокоментував 4 роки свого президентства у США

Чинний президент США Джо Байден заявив, що за чотири роки його перебування на посаді Америка зміцнила свої позиції на міжнародній арені, в той час, як конкуренти ослабли.

Про це він сказав у промові у Державному департаменті США, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".

За словами Байдена, США перебувають "у поворотному моменті".

"Доба після Холодної війни добігла кінця, настала нова доба. І за ці чотири роки ми поставали перед кризами, нас випробовували, і з цих випробувань ми, на мій погляд, вийшли сильнішими, ніж до цього", - заявив він.

Байден також згадав глобальну економічну конкуренцію, в якій, вважає він, "завдяки моїй адміністрації США перемагають".

Якщо порівняти з чотирма роками тому, Америка сильніша, наші альянси – сильніші, наші вороги та конкуренти – слабші, й ми досягли цього не шляхом війни", - наголосив американський президент.

За його словами, за ці 4 роки США збільшили свою силу в усіх вимірах – дипломатичному, військовому, технологічному та економічному.

"І тепер Америка більш здатна і, дозволю собі сказати, готові, ніж була тривалий час", - додав Байден.

Топ коментарі
+11
Своєю потугою байден створив найбільшу світову кризу....на тлі цього маразматика всі сміливі стали ,,,і пуйло і сі....
показати весь коментар
13.01.2025 23:18 Відповісти
+10
з Афгану пішов не Байдена, а трампон.

і взагалі не треба було туди залазити

.
показати весь коментар
13.01.2025 23:27 Відповісти
+9
Байдену до Рейгана як собаці до неба
показати весь коментар
13.01.2025 23:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
BIDEN 2028!
показати весь коментар
13.01.2025 23:08 Відповісти
Он вряд ли доживёт до того времени .Ну а если и доживёт то вряд ли уже будет соображать ,что делает.
показати весь коментар
13.01.2025 23:49 Відповісти
соображать не будет, а сделает все правильно !

у цьому весь Дід !

дякуємо, пане Президент !

.
показати весь коментар
13.01.2025 23:56 Відповісти
Вже заговорюватися став..бідолага
показати весь коментар
13.01.2025 23:08 Відповісти
щоб ти так "заговарювався" керуючи найбільшою світовою потугою під час світової кризи.

дякуємо, пане Президент !

.
показати весь коментар
13.01.2025 23:12 Відповісти
Своєю потугою байден створив найбільшу світову кризу....на тлі цього маразматика всі сміливі стали ,,,і пуйло і сі....
показати весь коментар
13.01.2025 23:18 Відповісти
чи буйло створювало цю світову кризу починаючи з Мюнхенської промови 2008 р., агресіями в Грузію та Сірію ?

по полочках все розкладіть в хронологічному порядку
показати весь коментар
13.01.2025 23:41 Відповісти
При байдене две самые большие войны со времён 2 мировой случились на ближнем востоке и у нас и ещё неизвестно чем эти войны закончиться по крайней мере у нас да Ина ближнем востоке Израиль ещё не сказал свое последнее слово Ирану .Как бы тут кому не нравился Трамп но он был прав говоря ,что при нем ни одной новой войны не случилось в мире :ни на ближнем востоке где все эти хуситы,хезболлы и Иран сидели тихо лишь изредка поскуливая в сторону Израиля и даже Путин не пытался никуда в Украине двигаться ограничиваясь лишь пострелушками на донбассе.А как было при байдене последние 3 года в Украине мы видим воочию
показати весь коментар
13.01.2025 23:56 Відповісти
две большие войны гораздо меньше одной - Третьей мировой

чи не так ?
трампон твердою рукою веде нас до неї...
показати весь коментар
14.01.2025 00:06 Відповісти
В Україні обходився пострєлушкамі допоки Порох украплював Армію, а коли кремль всунув у крісло свою зелену тряпку, що похерила Армію і оборонку, розмінувала південь, тоді і напав, Байден там геть ні до чого. І на сході пуйло добряче доклався, саме для того, щоб відтягнути допомогу від України. А на Байдена накидають в основному трампофіли, думають їм трамп манну небесну на блюдечку принесе, розкривайте роти ширше, хавайте, скучно не буде.
показати весь коментар
14.01.2025 00:22 Відповісти
Не при Байдену, а при пуйлі і Зе, який найкращою підготовкою до війни вважав шашлики. Завдякуючи Байдену, його адміністрації, народу США і їх допомозі, Украна існує і бореться за свою незалежність! Дякую, шановний президенте Байден! Велика подяка шановному американському народу!!!
показати весь коментар
14.01.2025 11:58 Відповісти
Тобі трампакс не заговарюється з Канадою і Гренландією, руде чмо ще наведе шороху на весь світ. Будете згадувати ще президентство Байдена, як щасливі часи.
показати весь коментар
14.01.2025 00:12 Відповісти
Конкуренти ослабли - Трамп іх удєлає однією лівою
показати весь коментар
13.01.2025 23:09 Відповісти
просере !

.
показати весь коментар
13.01.2025 23:14 Відповісти
Ще підожди будеш ще трмпону пятки його ірландські лизати
показати весь коментар
13.01.2025 23:16 Відповісти
"в Нарьян-Маре совсем не знают биографий американских президентов" - с грустью подумал Штирлиц глядя вслед уходящему на Цензор ольгинскому боту антону стародубу
показати весь коментар
13.01.2025 23:45 Відповісти
У трампона шотландские вроде корни это у бидона ирландские
показати весь коментар
13.01.2025 23:57 Відповісти
Нарьян-Маре скул рашиських ботів, сер!

антон стародуб її закінчив з відзнакою...

.
показати весь коментар
14.01.2025 00:09 Відповісти
Такі, як ти, бачу вже зараз лижуть і не тільки пʼятки
показати весь коментар
14.01.2025 00:26 Відповісти
Таке щось... Перднув у калюжу...
показати весь коментар
13.01.2025 23:09 Відповісти
показати весь коментар
13.01.2025 23:09 Відповісти
при трампі будеш так мругати...

.
показати весь коментар
13.01.2025 23:15 Відповісти
рашка ослабла. при цьому жоден американець не постраждав. грамотно
показати весь коментар
13.01.2025 23:10 Відповісти
так !
грамотно!
помножив на нуль рашку не вступаючи з нею у відкриту війну!

те ж саме зробив із совєтами Рейган

.
показати весь коментар
13.01.2025 23:17 Відповісти
Байдену до Рейгана як собаці до неба
показати весь коментар
13.01.2025 23:25 Відповісти
а тобі залишається тільки тявкати на Слонів-Президентів
показати весь коментар
13.01.2025 23:48 Відповісти
Деменція, вона така, деменція.
показати весь коментар
13.01.2025 23:16 Відповісти
дебілізм, ось такий він, дебілізм
показати весь коментар
13.01.2025 23:26 Відповісти
тобто .коли пролетів на виборах .то це є ознакою того,що став сильнішим???
показати весь коментар
13.01.2025 23:18 Відповісти
США з ганьбою пішла з Афганістану, обісралися на весь світ
показати весь коментар
13.01.2025 23:19 Відповісти
з Афгану пішов не Байдена, а трампон.

і взагалі не треба було туди залазити

.
показати весь коментар
13.01.2025 23:27 Відповісти
Пошли оба .Но да это была инициатива Трампа в конце его первой каденции.Байден лишь неудачный исполнитель этой инициативы
показати весь коментар
13.01.2025 23:59 Відповісти
класно вивести війська з ворожої країни вміють хіба що кацапи

класно вивели поки що тільки асада, а за кацапів вже вимагають бакшиш - рашиське евакуаційне судно - ту-ту, на рейді, де навіть якор не кинеш через глибину 1 600 м

.
показати весь коментар
14.01.2025 00:14 Відповісти
Там бен ладен з аль кїдою тусувались
показати весь коментар
14.01.2025 00:09 Відповісти
для того щоб вбити ладана знадобилось лише кілька гелікоптерів з групою дельта
показати весь коментар
14.01.2025 00:15 Відповісти
Хіба вперше? А до цього з В'єтнаму...
показати весь коментар
13.01.2025 23:28 Відповісти
Головне щоб Україна тепер не ... того.... я серйозно.
показати весь коментар
13.01.2025 23:31 Відповісти
По перше, рішення про вихід прийняв трампакс, той якому ти зараз лижеш дупу і гівнякаєш на Байдена. А Байден якраз виконав рішення трампакса дуже достойно, а в теракті його вини немає.
показати весь коментар
14.01.2025 00:32 Відповісти
Ми поважаєм мудрий нарід Америки за їх вибір на виборах президента
показати весь коментар
14.01.2025 01:01 Відповісти
То поважай, а не ********, і вибір Байдена, дволика брехлива помилка природи
показати весь коментар
14.01.2025 11:02 Відповісти
вивести війська з афгану - це не мейк америку грейт егейн, це значить обісратися на весь земний шарік, і не має сенсу хто з президентів це зробив, це говорить за всю націю, весь американський нарід несе відповідальність за це - бо він зробив такий вибір
показати весь коментар
14.01.2025 12:33 Відповісти
То чого ти наїхав на Байдена, а не на трампа, якщо тобі так всерівно хто виводив? Брехло ти дволике. Трампосраколиз.
показати весь коментар
14.01.2025 12:38 Відповісти
Ніразу ніде не згадував ні Байдена ні Трампа. Мова йшла про Америку як державу, і народ Америки
показати весь коментар
14.01.2025 12:44 Відповісти
Не крути кормою Ти ні разу не вставив цей свій пʼятак в тему про трампакса, але всунувся в тему про Байдена. А тепер хочеш доказати, що ти не ти. Такі маніпуляції діють на лохторати зє, трампакса і інших придурків.
показати весь коментар
14.01.2025 13:14 Відповісти
Яка ваша думка про вихід США з Афганістану?
показати весь коментар
14.01.2025 13:34 Відповісти
Моя думка, що звідтіля давно треба було вийти. Їм там нічого було вже на той час робити. Вони там залишались, щоб допомогти розбудувати демократичну державу, але це виявилося марно. Тож рішення про вихід було правильне і вийшли нормально, а не з позором як ви пишете. А те що місцеві організували теракт, то до чого там Байден і позор? Он можете подивитися на справжній позор виходу рашки з Сирії
показати весь коментар
14.01.2025 15:21 Відповісти
В кімнаті, крім нього, був лише один пацієнт - якийсь зовсім старий дідусь. Цей стариган потерпав від шлункових газів. З нього, немов із гармати, рвалося пердіння, а після того він гучно відригував.
«Вибачте», - звертався він до Біллі. І одразу ж робив те саме. «О Боже, - казав він, - я знав, що старість - не радість...» І він хитав головою: «Але ж я не уявляв, що це буде така нерадість».

(Курт Воннегут, "Бойня №5")
показати весь коментар
13.01.2025 23:20 Відповісти
На мою думку США навпаки втратили і втрачають далі все більше свій міжнародний авторитет. А втрата авторитету веде до втрати і у грошах і у інших сферах життя. Одного дня хтось з диктаторів осміліє і вже нападе на great againутих...
показати весь коментар
13.01.2025 23:27 Відповісти
при трампах таки нападе.

а поки Дід
1. руками ЗСУ помножив на нуль рашку
2. зміцнив НАТО
3. створив АУКУС і інші регіональні союзи в Азії

непоганий доробок !
зовсім непоганий !

дякуємо, пане Президент !

.
показати весь коментар
13.01.2025 23:32 Відповісти
Могли більше зробити. Коли ти багатий і даєш тому хто дійсно в скруті копійки це не дуже добре навіть з позиції віри. Звичайно могли нічого не давати. Але могли і дійсно набагато більше допомогти щоб не розтягувати війну і дійсно перемогти.
показати весь коментар
13.01.2025 23:35 Відповісти
завжди коли наріту відремонтують корито, він починає вимагати посаду Цариці Морської

стара байка

.
показати весь коментар
13.01.2025 23:50 Відповісти
Тебе по +15 прямиком из белого дома на карту падает за каждый пост что ты под каждым комментом это пишешь? Или не с кем поговорить?
показати весь коментар
13.01.2025 23:42 Відповісти
я непогано влаштувався при фашиггтонському обкомі !

чи не так ?

.
показати весь коментар
13.01.2025 23:52 Відповісти
Треба було в Венсмінстер. 15 але фунтами.
показати весь коментар
14.01.2025 03:07 Відповісти
Я так заслаб останнім часом, що зранку навіть двома руками не можу член зігнути.
показати весь коментар
13.01.2025 23:31 Відповісти
показати весь коментар
13.01.2025 23:35 Відповісти
Все просто. Вони тверезі.
показати весь коментар
13.01.2025 23:38 Відповісти
Тому і злі.
показати весь коментар
13.01.2025 23:39 Відповісти
показати весь коментар
13.01.2025 23:41 Відповісти
ахахахахаха та там будок вигоріло вартістю в третину бюджету параші...
хоча для вати яка живе у неокомунізмі піде.
Свабоду Анжеле Девіс!!!!
показати весь коментар
13.01.2025 23:45 Відповісти
геїв немає, зате пів країни підерасів для яких слоган "раз не підорас" це дивіз.
гній а не територія.
показати весь коментар
13.01.2025 23:42 Відповісти
Пид..сы традиционной ориентации.
показати весь коментар
14.01.2025 00:00 Відповісти
во православном кресте !

и трусиках....

.
показати весь коментар
14.01.2025 00:03 Відповісти
Дякуємо, Діду.
показати весь коментар
13.01.2025 23:38 Відповісти
ну тут дід якби правий, параша довго буде відновлювати сили після такої війни, Іран за півтора роки втратив практично всі проксі армії, залишились тільки хусити яких також дуже швидко прибють, і сам отримав болючий удар від Ізраілю.
Єдине що ******, парашники знищують нас, а не американців...
показати весь коментар
13.01.2025 23:41 Відповісти
з приводу останнього питання, то до ЗЄлі і "ты, им преданный народ"

.
показати весь коментар
14.01.2025 00:02 Відповісти
Дєдушка старий,єму всьо равно...
показати весь коментар
13.01.2025 23:41 Відповісти
Україну роззброювали кретини буш та клінтон, а

Байден озброїв Україну на 100 💯 ! млрд. дол. !

це скільки річних бюджетів України?

.
показати весь коментар
14.01.2025 00:41 Відповісти
Україну роззброював ''мудрий'' народ, який обирав до влади комуністів Кравчука і Кучму і парламентську більшість з комуністів і олігархів (яких сам Кучма і породив).
показати весь коментар
14.01.2025 01:50 Відповісти
Дыдусь нічого не переплутав? Якби Америка показала силу. кремль заліз би під лавку
і боявся б пукнути.
показати весь коментар
14.01.2025 03:01 Відповісти
А хто ж так боявся ескалації ? Чи ми щось пропустили ?
показати весь коментар
14.01.2025 03:02 Відповісти
Главное "достижение" США на сегодняшний день - это приход к власти прорашистского полоумного трампа и большие шансы на построение там фашистской диктатуры.
показати весь коментар
14.01.2025 03:36 Відповісти
Цензорські кацапи дуже нагадують того песика.
показати весь коментар
14.01.2025 06:44 Відповісти
Воно намародерило с нелохом непогано на крові
показати весь коментар
14.01.2025 07:16 Відповісти
Велич будують поколіннями, і попередні роки не змарновані.
показати весь коментар
14.01.2025 10:06 Відповісти