9899 відвідувачів онлайн
4 411 61

Політика Байдена щодо України розчаровує через затримку санкцій і недостатню підтримку ППО, - Зеленський

Зеленський і Байден

Президент України Володимир Зеленський розповів, що хоча підтримка США та Європи для України була важливою, він частково розчарований політикою адміністрації президента Джо Байдена.

Про це він сказав в інтерв'ю польським ЗМІ, інформує Цензор.НЕТ.

Зеленський зазначив, що за період Байдена позитивним була спільна діяльність США та Європи у питаннях постачання зброї, санкцій і політичної підтримки.

"Це те, що відбулося під час терміну Байдена, і я за це вдячний", - сказав президент.

Однак, за його словами, деякі дії, зокрема введення санкцій до російського вторгнення, були занадто запізнілими.

"Це про превентивні санкції до вторгнення. Ми просили і зброю, і санкції, але Америка сказала, що "якщо щось станеться, ми тоді зробимо"... Мені здається, що це була все-таки слабка позиція", - підкреслив він.

Зеленський також висловив здивування щодо недостатньої підтримки України системами ППО, зазначивши, що коли країна втрачає життя своїх громадян, такі рішення важко зрозуміти.

"Я не зрозумів до кінця і ніколи не зрозумію, коли у нас гинуть люди, а систем ППО у нас стільки, скільки є. І чому ми не могли бути посилені Америкою системами Patriot - кажу Америкою, бо більшість з них там, - мені це складно зрозуміти. Можливо, я чогось не знаю. Але знаю одне - на жаль, гинули люди".

Топ коментарі
+48
***** неблагодарне, вже достав своїм бикуванням, всі йому винні, а сам? Що ти ***** сам зробив, коли тобі весь світ казав що кацапи нападуть? Діду Байдену велика подяка за підтримку, гроші, зброю.
показати весь коментар
16.01.2025 13:41 Відповісти
+37
Це вам сказаві не піськограй, а найвеличнійший політик у світі!
Чем ближдче 21.01.2025 тім більш Вальодья сере на партена Байдена. От такий він "смилиіий" та "ришучий" Вальодья. А вже 22.01.2025 Вальодья не соромлясь насре на старину Джо велииииику купу свого ЗЕленого гівна.
показати весь коментар
16.01.2025 13:40 Відповісти
+28
Зеленський , дуже багата людина ,
але незважаючи на це , він особисто жодної копійки не пожертвував
для арміі та для нашої перемоги ,
а звинувачує в усьому Президента Байдена і Європу 😡
О зухен вей ....)
показати весь коментар
16.01.2025 13:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ось Трамп насипе - люлєи!
показати весь коментар
16.01.2025 13:36 Відповісти
і це ще до кенгурації
показати весь коментар
16.01.2025 13:38 Відповісти
Лізнув Трампу...
показати весь коментар
16.01.2025 13:40 Відповісти
висрався на голову екс...
показати весь коментар
16.01.2025 13:50 Відповісти
Эта очевидная попытка задобрить Трампа, плюя в спину его оппоненту, вызовет лишь обратный эффект, поскольку холуев и лизоблюдов презирают все.
показати весь коментар
16.01.2025 13:52 Відповісти
Це вам сказаві не піськограй, а найвеличнійший політик у світі!
Чем ближдче 21.01.2025 тім більш Вальодья сере на партена Байдена. От такий він "смилиіий" та "ришучий" Вальодья. А вже 22.01.2025 Вальодья не соромлясь насре на старину Джо велииииику купу свого ЗЕленого гівна.
показати весь коментар
16.01.2025 13:40 Відповісти
Це дуже красномовно свідчить про ступінь паскудства Найвеличнішого. Воно ж розуміє, що при усіх проблемах із постачанням озброєння, то що Україна існує це у великій мірі заслуга народу США і Президента Байдена, але гадить останньому прямо в душу.
Така підлота буде подібне робити всім, українціям, соратникам( Богтби з ними), опонентам. Можливо власній мамі і тату. Підлота воно і є підлота і назавжди.
показати весь коментар
16.01.2025 14:59 Відповісти
Ні, воно не розуміє. бо воно не тільки паскудне но і дурковате, розуму у якого вистачає тільки на крадивництво.
показати весь коментар
16.01.2025 15:09 Відповісти
Наврядли краде, що не жаль, то йому його оточення і дає
показати весь коментар
16.01.2025 15:30 Відповісти
***** неблагодарне, вже достав своїм бикуванням, всі йому винні, а сам? Що ти ***** сам зробив, коли тобі весь світ казав що кацапи нападуть? Діду Байдену велика подяка за підтримку, гроші, зброю.
показати весь коментар
16.01.2025 13:41 Відповісти
Зеленський , дуже багата людина ,
але незважаючи на це , він особисто жодної копійки не пожертвував
для арміі та для нашої перемоги ,
а звинувачує в усьому Президента Байдена і Європу 😡
О зухен вей ....)
показати весь коментар
16.01.2025 13:41 Відповісти
Він не Лох.
показати весь коментар
16.01.2025 13:44 Відповісти
І не людина.
показати весь коментар
16.01.2025 13:57 Відповісти
Коли ви вживаєтє, по відношенню Зеленського, 5-6 його манагерів, слуг наріда та русні слово "людина" то треба брати його у лапки. Ость так - Зеленський дуже багата "людина".
показати весь коментар
16.01.2025 13:56 Відповісти
Де ж ти такий потужний з цими заявами був три роки? А коли Байдену вже 4 дні залишилось, то можна і гнилих томатів в спину накидати?
показати весь коментар
16.01.2025 13:41 Відповісти
творожніков, уздохлов, смітанін- зачаровують?
показати весь коментар
16.01.2025 13:41 Відповісти
Оце потужньо, в вас гідності нема ви пане якийсь покручений!
показати весь коментар
16.01.2025 13:42 Відповісти
А от до політики найвеличнішого немає питань - приклад для наслідування всім політикам і потужна досконалість.
показати весь коментар
16.01.2025 13:43 Відповісти
А уж как мы разочарованы в "политике" Ху#ла=Янелоха.
Особенно разочарованы те, у кого в 2019-м не хватило мозгов.
показати весь коментар
16.01.2025 13:43 Відповісти
Краще би зеленський жував ніж говорив.
показати весь коментар
16.01.2025 13:44 Відповісти
А може це він жує, а не говорить?...
показати весь коментар
16.01.2025 13:59 Відповісти
Смердючий тупий клоун був би не самим собою, аби під кінець не дав стусана старій хромій качі, яка була покровителем його режиму майже 3 роки.
Він думає що Трамп не бачить як ця пішка кидає всіх своїх покровителів та союзників?
показати весь коментар
16.01.2025 13:45 Відповісти
Просрочений засмердівся .Зелю геть !
показати весь коментар
16.01.2025 13:46 Відповісти
Байден, а чого ми досі не в НАТО? (С)
показати весь коментар
16.01.2025 13:46 Відповісти
Подивимось, яких тобі **** у спину напихають.
показати весь коментар
16.01.2025 13:49 Відповісти
Ще особисто Байден завчасно вивіз свою жінку і дітей в Європу і заборонив евакуювати жінок і дітей з Бучі і Ірпеня, щоб не було паніки. А Блінкен з ранку до ночі виступав на українському телебаченні і закликав всіх сидіти дома, бо за 2-3 тижні у росіян закінчаться ракети і війна закінчиться теж. Верхом цинізму з боку Байдена було пообіцяти випити кави в Криму в 2023 році. І це при тому, що Хантер Байден, як і всі інші родичі Байдена та американських конгресменів - ухилянти і жоден з них не служить в ЗСУ. Тому Байден пообіцяв каву в Криму, а воювати за американця мали Кошовий із Пікаловим. Добре, що крім американців, які все псують, у нас є Олег Татаров, Андрєй Єрмак, Давід Арахамія, Богдан Яременко, Коля Тищенко, Мар'яна Безугла, Лєна Шуляк, Артем Дмитрук, Алєксандр Куніцкий та інші титани, які несуть весь тягар війни на своїх плечах.
показати весь коментар
16.01.2025 13:49 Відповісти
Сергій Марченко: Бачу, несеться про поганих американців, які не дозволили вдарити в Херсоні по відступаючих окупантах. Нагадаю, що американці винні не тільки в цьому. Всім відомо, що ракетну програму України теж зупинили американці. Американці звонили Зеленському і заборонили будувати укріплення зі сторони Білорусі. Бо їм Лукашенко дав чесне слово, що з Білорусі ніхто не нападе. А ще американці призначили головою СБУ лейтенанта Баканова. Зеленський намагався їм пояснити, що в нього зовсім немає досвіду роботи в спецслужбах, але вони наполягли. Також вони порадили Баканову співпрацювати з Кулінічем і Сівковічем, Наумовим ,які просунули в СБУ кротів, які здали Херсон і весь південь. Я вже мовчу про те, як американці зірвали спецоперацію СБУ, коли кілька десятків елітних головорізів з Вагнера, на чиїх руках кров тисяч українців, так і не були привезені в Україну, бо американці попередили про це Лукашенка і вбивці не сіли в той літак. Американці настільки контролюють наш державний апарат, що не дозволили перед вторгненням закупити шоломи і бронежилети, яких би вистачило всім мобілізованим. І вони настільки схиблені на хороших дорогах, що прямо заборонили збільшувати чисельність ЗСУ, бо інакше не буде за що будувати дороги.
показати весь коментар
16.01.2025 13:51 Відповісти
до повномасштабного вторгнення Зе організовував шашлики й будування доріг для загарбника, розмінування і розведення, заборону теробороні виходити на рубежі оборони і т.ін.
Чи є до Байдена питання? Так звісно ж є, і не одне; але для України він зробив більше, ніж Зе.
показати весь коментар
16.01.2025 13:50 Відповісти
А сам підготував країну до війни? Чи забув, про що базікав напередодні вторгнення? В чужому оці скалку бачить і не бачить колоди в своєму!
показати весь коментар
16.01.2025 13:51 Відповісти
Невдячна свиня тупорила, коли вже вона зникне назавжди,це просто сором за державу.
показати весь коментар
16.01.2025 13:51 Відповісти
Боже, ЯК цю неголену макаку, що працювала на рашку, могли вибрати президентом України?
Де ж зараз оті "патріоти", що бризкали слиною і жовчю про "Вальцмана", а готували реального єврея в президенти? Де оті одіозні "гнєвні" придурки "бєлого ВошЬдя" білєЦкаГо, що бігали по всім мітингам Порошенко зі свинками і скакали, як навіжжені на його автівки? Де вся ота "патріотична" тусовка "білих пальто", що ТАК проштовхувала "новоє ліТсо" оцього дебіла з підворотні кварталу?
Ауууу!
показати весь коментар
16.01.2025 13:52 Відповісти
Є така наукова гіпотеза, що за Ющенком ті ж самі бігали...
показати весь коментар
16.01.2025 14:02 Відповісти
Здав партнера на сам кінець)))
показати весь коментар
16.01.2025 13:53 Відповісти
Байден йде але демократи залишаюттся, гонячи пургу на Байдена він залишає нас без двох партійної підтримки.
показати весь коментар
16.01.2025 13:53 Відповісти
ААААААХАХАХАХАХАХАХХАХАХА, надійний партнер)))))
показати весь коментар
16.01.2025 13:54 Відповісти
Тю. А дід Джо сказав що все прекрасно. Ну можна і обплювати пенсіонера під кінець. Все одно наслідків не буде. Все в традиціях квартального хамла.
показати весь коментар
16.01.2025 13:55 Відповісти
Кретин знов проти вітру сцить через нетримання сечі в роті, адже демократи нікуди не поділися - вони й надалі голосуватимуть в Сенаті і Конгресі, а поки чують все, що верзе неадекват. Можна критикувати окремі вчинки окремих людей, але коли здіймаєш хвіст на всю політику провідної партії провідної країни світу з розвинутою демократією, зважай хоч трохи на свою репутацію дрібного брехуна, шахрая, ухилянта і злодюжки.
показати весь коментар
16.01.2025 13:55 Відповісти
І оцей шашличний асфальтокладун ще має наглість лопотати про "спізнілі санкції"?
показати весь коментар
16.01.2025 13:56 Відповісти
А що сам Зеленський зробив для перемоги.В міноборони розікрали мільярди,ніхто не покараний,багато ще росіян і російських компаній викачують гроші з України,і нічого.з того всього що наобіцяв з озброєння на передову чомусь не попадає.Мобілізують всіх,але чиновники всіх мастей і їхні діти,родичі чомусь не захищають державу,і чомусь ніде не чути щоб депутати і чиновники закуповували озброєння за свій рахунок і тд і Ось робота президента.
показати весь коментар
16.01.2025 14:03 Відповісти
Навіщо ти так, він все что можна було зробив, но ВСУ заважає, воює
показати весь коментар
16.01.2025 15:27 Відповісти
Байден думав про НАТО і США, а не про Україну і українців
показати весь коментар
16.01.2025 14:08 Відповісти
Хєхє, почуяв трампа дупу гнус. Тепер байден поганий....
показати весь коментар
16.01.2025 14:10 Відповісти
Вже нудить від зелених потуг все обпаскудити. Він скоро і з Трампом почне грати в гру " Чия зірка більша і яскравіша".)
показати весь коментар
16.01.2025 14:16 Відповісти
Якщо Трамп оплатить "прадалженіє банкєта", то не буде грати... Поки не потратить отримане
показати весь коментар
16.01.2025 14:30 Відповісти
ЧМО звинувачує всіх крім себе
показати весь коментар
16.01.2025 14:16 Відповісти
тупий, ублюдочний, примітивний зелений холуй. та навіть не холуй, а якесь слизьке маленьке, смердюче чмо, перетравлена та з огидою висрана зелена інфузорія...
показати весь коментар
16.01.2025 14:32 Відповісти
недостатня підтримки України США І КРАЇНАМИ НАТО ,та ЄС прямопропорційна недостатній підтримці української проросійської корумпованої "зеленої" влади України
показати весь коментар
16.01.2025 14:59 Відповісти
Нє, ну твою ж маму...
показати весь коментар
16.01.2025 15:01 Відповісти
Це так, могла Україну спасти, тільки аборт треба було зробити
показати весь коментар
16.01.2025 15:23 Відповісти
Вид - Керміт невдячний, хамовитий.
показати весь коментар
16.01.2025 15:03 Відповісти
Фу, який огидний. Соромно за такого президента....
показати весь коментар
16.01.2025 15:08 Відповісти
Це хто "президент"? зєлєнскій?
показати весь коментар
16.01.2025 16:13 Відповісти
Ну так, настав час Трампу лізати, а то Байден тільки зброю давав, а нал, якщо і давав, то контролював. Щось чоловіче в тебе залишилось, якась вдячність тобі присутня. Ти ще на роялі Трампу зіграй
показати весь коментар
16.01.2025 15:22 Відповісти
А політика Зеленого шашлычника прям радует. Если некоторые активы Медведчука за месть казны пошли партнеру и фунту Ермака Колюбаеву. Зеленский со своим коррупционным окружением делать ничего не будет, его все устраивает, вспомните как всем ОП спасали рядового Татарова, который шил дела на активистов майдана при Януковиче, рядового Резникова, Резниченко-Хланту, Трухина, Баканова, главная налоговичка Киева Датий, сейчас на подходе спасение рядового Князева, и оставили правки Лозового в действии яркий тому пример, а также освобождение и мобилизация мелких коррупционеров а эти дермаки и татаровы выстроили коррупционную вертикаль, которую президента устраивает, ни кто не видит как Дерьмак с Татаровым уберегли от санкций некоторые активы Медведчука и Кушнира (Киевгорстрой), а именно 2 частных самолета, а также некоторые активы Медведчука были переписаны на фунта Ермака - Колюбаева (https://www.epravda.com.ua/news/2023/01/24/696280/) , так же как и ничего не будет с любителями русского мира ОПЗЖ, они же Видновлення Украины, для примера главный столичный региАнал депутат Столар проживающий по 10 месяцев в году в Монако спокойно продает свой 33 этажный бизнес-центр в Киеве за 100 миллионов долларов (https://www.epravda.com.ua/rus/news/2023/12/1/707251/) и свою усадьбу 1000 метров на гектаре земли в столице за 6 миллионов долларов ( https://dom.ria.com/uk/realty-prodaja-dom-kiev-darnitskiy-zavalnaya-ulitsa-23616252.html?utm_medium=referral&utm_source=flatfy.ua&utm_term=391711888 ), вот она пропасть и контраст. Раньше Зеленский с кварталом обслуживал региАналов как шоумен, а сейчас обслуживает их как политик, а мы на дроны донатим пока Арахамия раскидывает в покер с завхозом Януковича Кравцем в логове региАналов в ресторане Ишак (были зафиксированы на камеру журналистом УП Ткачем https://www.youtube.com/watch?v=d0Y-ss-qVT4 ), это тот Кравец у которого и его семьи забрали вид на жительство в Литве за связи и лояльность с русскими (https://www.rbc.ua/ukr/news/litva-vignala-*******-kolishnogo-soratnika-1713879452.html ) а сын Кравца являясь замом главы постоянной земельной комиссии в Киев совете распоряжается столичной землей, пока наши пацаны воюют за каждую посадку, а друг Кравца региАнал и глава Киевгорстроя Кушнир побрил с женой холдинг на миллиарды (Для примера пару судебных решений Справа № 752/17629/20 Кримінальне провадження №42019110000000371 від 04.12.2019 року, Справа № 761/28150/19 Кримінальне провадження № 22017000000000423 від 23 листопада 2018 ( https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/court-document/83200613/?fbclid=IwAR0hExZHM6E3A1MMiTfKCoDxajxWoeue0S65CGUU_ATKDSh7rxjQWo_cZwU ) ( https://opendatabot.ua/court/91562437-d78eb2276742956613b3e1279df9b15a?fbclid=IwAR0h_rB5KdLxZGXzA0kD4mEVafdkfXGpTSqdB9FoHShGePBittUcTmSyNDE ), ( https://court.opendatabot.ua/cause/752%2F17629%2F20?fbclid=IwAR1UY8VGNwQCGoC-aQw7xMNDl6y1uNfulbVo45ZCkdGqgcaqPLwhOgya7Ec ) ( https://opendatabot.ua/court/92270101-94db190dcf1a1c788d8163c52069f410?fbclid=IwAR1wa9P18tFEOaffc4B9NrCAnoM3f7gjqn_XtYCaWKRY2ZpkBmibJ4B33SM ), ну тут на спиленное бабло Кушниры купили усадьбу за 20 млн евро ( https://www.pravda.com.ua/rus/news/2023/07/3/7409693/ ) а тут Кушниры с Кравцем немного подвывели и вложились в бизнес центры в Европе ( https://www.radiosvoboda.org/a/news-skhemy-kravets-kushnir-vilnius/31119951.html ) и сейчас разворованный Кушниром Киевгорстрой просит у кабмина 2 миллиарда гривен, которые очень нужны для нужд армии, Имеем на схемах все тех же прихвостней Януковича и его главы администрации Левочкина под крышеванием Дерьмака с Татаровым. А вот свежее видео где вся 5 колона регианалов (опзж, видновлення Украины) собрались вместе с Бакановым на дне рождении у Суркиса https://www.youtube.com/watch?v=0kBrjyRvqio . Когда партнер схемщиков регианалов Баканов ответит за что под его руководством в центре Киева сотрудники СБУ убили переговорщика от Украины сотрудника ГУР Киреева?
показати весь коментар
16.01.2025 15:27 Відповісти
А яка гнида відмовилась від лендлізу? Щоб вона до скону замість all inclusive скумбрію по 8 отримувала
показати весь коментар
16.01.2025 15:34 Відповісти
Это говорит придурок который сдал юг страны и ра шашлыки собрался ехать в мае месяце? Он уже там окончательно обнюхался?
показати весь коментар
16.01.2025 15:45 Відповісти
Ох и неблагодарное... Глубоко в Трампа.
показати весь коментар
16.01.2025 16:12 Відповісти
Краще б він, як в січні 2022, пив горілку в Буковелі