8389 відвідувачів онлайн

Війська РФ окупували Піщане, Слов’янку та Ясенове, - DeepState. КАРТИ

Російським військам вдалось окупувати три населені пункти на Донеччині.

Про це пишуть DeepState, передає Цензор.НЕТ.

"Ворог окупував Піщане, Слов'янку, Ясенове, а також просунувся біля Новоандріївки, Дачного, Котлиного, Звірового, у Времівці та Часовому Яру", - йдеться в повідомленні.

Ворог окупував Піщане

Просування росіян біля Великої Новосілки

Топ коментарі
+30
Зелена потвора ********* Україну в поразку, до знищення нас як нації. Само це зелене гівно втече до оману. Думай-те що робити з гадиною
показати весь коментар
17.01.2025 00:45
+29
******* гундос, розкажи, зелена блювотна ****, про те, скільки дронів пролетіло чи як допитують двох полонених корейців чи про іще якусь дурню!!
показати весь коментар
17.01.2025 00:42
+26
Донбасс, схожен, відходить ***** по договорняку. Гундос навіть не намагається зупинити ворога. Бо за такі катастрофи на фронтах, вже б нормальний Президент віддав Головкома під трибунал, а сам пішов геть, передавши владу Уряду Порятнку. Але фіг вам.
показати весь коментар
17.01.2025 00:49
Коментувати
Сортувати:
реально нема слів (
показати весь коментар
17.01.2025 00:28 Відповісти
ЛУЦЕНКО: Єрмак літав на ТАЄМНУ зустріч. Це капітуляція? ЗСУ РОЗПУСТЯТЬ частково. Вони ЗДАЮТЬ Донбас
https://www.youtube.com/watch?v=5rOB71jkNg8
показати весь коментар
17.01.2025 00:30 Відповісти
******* гундос, розкажи, зелена блювотна ****, про те, скільки дронів пролетіло чи як допитують двох полонених корейців чи про іще якусь дурню!!
показати весь коментар
17.01.2025 00:42 Відповісти
Зелена потвора ********* Україну в поразку, до знищення нас як нації. Само це зелене гівно втече до оману. Думай-те що робити з гадиною
показати весь коментар
17.01.2025 00:45 Відповісти
Всі ж мовчать... всім пофіг... в нормальній країні такий говнокомандувач давно б припинив своє існування. Жаль що у нас населення зкотилося з вершин козацької слави , до рівня овечого стада.
показати весь коментар
17.01.2025 02:30 Відповісти
Тим часом Виктор Прохорин бере штурмом Банкову...в інтернеті.
показати весь коментар
17.01.2025 02:58 Відповісти
А Gary Grant допоможе?
показати весь коментар
17.01.2025 23:32 Відповісти
Чим? Перестати Юлиї Якимчук балаболити? Та нехай.
показати весь коментар
18.01.2025 00:36 Відповісти
Донбасс, схожен, відходить ***** по договорняку. Гундос навіть не намагається зупинити ворога. Бо за такі катастрофи на фронтах, вже б нормальний Президент віддав Головкома під трибунал, а сам пішов геть, передавши владу Уряду Порятнку. Але фіг вам.
показати весь коментар
17.01.2025 00:49 Відповісти
У него курская операция куда загнали самые боеспособные войска ,а на Донбасс загнали новостворени бригады ,которые почти полным составом в сзч уходят.
показати весь коментар
17.01.2025 03:12 Відповісти
-12.664 km²

https://deepstat.xyz/table
показати весь коментар
17.01.2025 00:49 Відповісти
Паникеры. Сырский сказал.. жодних стратегічних завдань цапи не виконали.

То чого Ви . Премію значиться цапи не випишуть йому..не справилися с боевой задачей. Ще Єрмак догану випише, за погану роботу.
показати весь коментар
17.01.2025 00:57 Відповісти
Це вже традиця що каzап щодня щось окуповує. Якщо так далі піде, то через кілька років каzап буде на кордонах Польщі.
показати весь коментар
17.01.2025 02:11 Відповісти
Погано у Вас з підрахунками. Через кілька років не буде кацап на кордонах Польщі.
показати весь коментар
17.01.2025 03:22 Відповісти
100
показати весь коментар
17.01.2025 06:44 Відповісти
У Белорусів кацапи і так на кордоні з Польщею.
показати весь коментар
17.01.2025 10:10 Відповісти
відєбіться - ми тримаємо суджу! - яка і ***** нікому не упала...
показати весь коментар
17.01.2025 03:39 Відповісти
От мені подобаються стратеги-засранці! Особливо ті, які здриснули аж за океан.
показати весь коментар
17.01.2025 08:54 Відповісти
А мені не подобаються засранці, яких привів до влади засранець Всеволод Марченко і йому подібні.
показати весь коментар
17.01.2025 23:35 Відповісти
суджа = вонуюче кавапняве село яке ні нам ні кацапнявим на х.уй не потрібно....
ну шо разве шо кацапня їх розїбашить v нуль....
показати весь коментар
17.01.2025 03:47 Відповісти
В Україні не знижуватимуть мобілізаційний вік попри заклики партнерів.
( мабуть у партнерів більше душа болить за окуповану українську землю?)
Бо перед збільшенням чисельності армії треба забезпечити бригади
достатньою кількістю озброєння та техніки. Про це заявив ЗЕбіл. Так у нас
більш як сто бригад ВСУ і у кожній штат десь плюс - мінус 50 %. А кого
катастрофічно не хвата так це в основному піхоти ( переводять у штурмовики:
артилеристів, зенітників, льотчиків, ракетників..і іншихі) та тяжкого озброення.
А легкого для піхоти вдосталь. Ну тоді з такою злочинною мобілізацією
Україна 100% що втратить Покровськ і окупанти підуть на Дніпро, Запоріжжя
і далі. І ця зрада буде на совісті кого? Але точно що не на знекровлених ЗСУ.
показати весь коментар
17.01.2025 06:00 Відповісти
Цікаво, яке виття піднімуть цензорнетівські патріоти, якщо раптом дозволять мобілізацію юнаків, а може і дівчат з 18 років?
показати весь коментар
17.01.2025 07:32 Відповісти
Росіяни розпочинають мобілізацію 300 тис. осіб на тимчасово окупованих українських
теренах Херсонщини і Запоріжжя. Терміновий суворий наказ МО РФ №124 "Про заклик
громадян на військову службу з мобілізації". На документі примітка "Для службового
користування". Його ще з 2024 р. поширюють серед співробітників військово-слідчого
комітету РФ, які діють на тимчасово окупованій українській території. "Він визначає
військовим комісарам РФ проведення призову на військову службу в рамках примусової
мобілізації які встановили 300 тис. "нових російських" колишніх українських громадян
з 2025 року", І тепер українців які зовсім не б'ють кацапських комісарів -військкомів
а покірно підкоряються окупантам бо ті їх зразу розстріляють за спротив, і їх обов'язково
змусять вбивати інших українців а потім і європейців. А якщо кремлівські загарбники
доберуться до всієї України що може за такої мобілізації, то тоді вже всі українці а
також і виродки - ухилянти всі як один загримять масово помирати за окупаційну
кацапську армію
показати весь коментар
17.01.2025 08:35 Відповісти
ти сам де помираєш за зелену тоталітарно-диктаторську плісняву?
показати весь коментар
17.01.2025 14:01 Відповісти
А ти чекаєш на путлерівську диктатуру?
показати весь коментар
17.01.2025 23:39 Відповісти
Ну, нічого. Зате новий кордон пройде там, де закінчується свобода і демократія, і починається диктатура. Зате у нас таке повітря волі! Захочемо знімемо президента, захочемо нового, поставимо. А кордони будемо з проб та аналізу повітря проводити. І весь світ із нами!
показати весь коментар
17.01.2025 06:43 Відповісти
Повний провал нікчемного керівництва клоуна і його команди: Сирського ,Умерова Єрмака ,але що для них Україна вони не Українці ,для них це лише місце збагачення.
показати весь коментар
17.01.2025 07:52 Відповісти
може ҐРУшнікам вже пора і підсуєтитися за содоля?
показати весь коментар
17.01.2025 08:52 Відповісти
Щодень-добридень,допоки?
Чому з курська не йдуть на підмогу,хочуть залишитись далеко в тилу,а потім що?
показати весь коментар
17.01.2025 08:55 Відповісти
Дуже хочеться, щоб кацапи з корейцями двинули на Суми?
показати весь коментар
17.01.2025 08:57 Відповісти
То відмазка від зелених,так можна і до Львова договоритись,чому на "курську".
Як це, з Донбасу зняти найкращі бригади,в т.ч десантні, ССО,Альфу,безпілотні підрозділи,з найкращим західним озброєнням і відправити на судж.р-н курської обл та очікувати,поки касапи наберуть сил і пч-к армію,щоб виставити проти.Так можна лише спеціально.Та і втрати там чималі,що не йде в ніяке порівняння з обм.фондом.
Донбас після судж.рейду касапи окуповують,кожного дня забирають нові нп,підходячи до Дніпр.обл.,а скільки новозловлених вже поклали на дон.напрямку,якими замінили "курських"?
Втім,про "курськ" для апологетів курської авантюри дохідно розказує Поярков на Ютубі.
показати весь коментар
17.01.2025 09:23 Відповісти
Ось звідки ви знаєте? Кого і звідки зняли та перекинули. Це військова таємниця, але дивані експерти все знають.
показати весь коментар
17.01.2025 17:18 Відповісти
Гугл-Вікі в поміч.У відкритому доступі.Поіменно бригади та менші підрозділи.
Там не один-два бати,типу як рос.добробати заходили,а ціле військо.
показати весь коментар
17.01.2025 17:45 Відповісти
на паркані теж написано...
показати весь коментар
17.01.2025 18:21 Відповісти
може бути.з парканів начитався зеля,а потім гнав російськими матюками в інтерв'ю амер.журналісту 6 січня- приклад для наслідування для залишків тих ще 73.
показати весь коментар
17.01.2025 20:16 Відповісти
Якби не було наших підрозділів на Курщині, не було би і корейців.
показати весь коментар
17.01.2025 23:42 Відповісти
До початку операції,там майже військ не було і північними корейцями,там не було і чути.
показати весь коментар
18.01.2025 05:44 Відповісти
Касапи основні сили кидають на осн.напрямок, навіть не маскуючись.
Заберуть Донбас, перекинуть ці сили на Дн.обл.,або Харк.обл.
В нас-середньоарифметичне по всьому, на чолі з генералом рос.походження.
Ззовні виглядає,як спеціально для касапів
показати весь коментар
18.01.2025 08:40 Відповісти
А людина, яка займає посаду Верховного Головнокомандувача, випустила 1 відос, дала 2 інтерв'ю і всі вони потужні, незламні та гундосні. У всьому винні США і Німеччина.
показати весь коментар
17.01.2025 08:58 Відповісти
вітаю гоVнокомандувача з цим черговим успіхом!
показати весь коментар
17.01.2025 09:51 Відповісти
Це почалось ще коли Зеленський в 2019 році вимогав щоб військові в Песчаному зброю здали.
показати весь коментар
17.01.2025 10:05 Відповісти
Что все про Зелинского, понятно что он не тот но его уже не поменять во время войны. Надо думать как территорию спасать которую каждый день навсегда забирают. Стратегию войны полностью менять
показати весь коментар
17.01.2025 15:04 Відповісти
Как говорится поздно пить Боржоми, когда почки отказали и печень в трусы провалилась.
показати весь коментар
17.01.2025 19:24 Відповісти
Відступ у нинішнього хохлокерівництва - не найстрашніша річ. Найгірша, найганебніша - залишати міста разом з найкращими бійцями ЗСУ (Авдіївка, Вугледар). Так було й у папєрєдніка (Донаеропорт, Дебальцеве). Але це тільки офіційно озвучені. А приховані?
показати весь коментар
17.01.2025 18:31 Відповісти
На курськ перегнали 414-у окрему бригаду ударних безпілотних авіаційних систем .
Якби вона знадобилась на Донбасі-роботи непочатий край.
Так,ні,вперед на суджу,там важливіша новостворена ділянка фронту.
А на Донбас-новоналовлені,нехай проходять виучку на ходу. Як у Жукова.
показати весь коментар
18.01.2025 11:39 Відповісти
Кремлівсько-просирський сирок, вилізь!!! Скажи щось, мерзота!!!
показати весь коментар
18.01.2025 13:46 Відповісти
Пєрємога ясчітаю. При Залужному ЗСУ успішно освобождало і держало всі ці території, але ж Оманський договорняк в дупі у верховного і рейтінгі! А вот сирскій - молодєц. Здає кацапам українську землю строго в оговорєнниє строки і по плану. А головне в політику не лізе і ісполня всі забаганки ЗЄрмака. Точно пєрємога
показати весь коментар
18.01.2025 18:43 Відповісти
То є наслідки олігархічного ладу в Україні.
Олігархат призначив малюка і буланова так саме як призначив вище військове керівництво. Іх завдання ( всіх) зберігати діючу систему в Україні розподілення спільних благ при якій піплу шиш а олігархату все. Таким чином фронт то таке ( потім з Путіним домовимось) , а от соціальний вибух , то лякає. Ми (олігархат) вичищаємо країну, ну і ви що придивляйтесь за дійсним порядком справ, можете собі на війні трошечки прикраси.
Тому ніяких справ, ніяких посадок. Все тихо ша. Безглузде військове керівництво ? Хай так, аби військові на Банкову не поперли і не перекрили (нам олігархам) кисень.
показати весь коментар
18.01.2025 19:24 Відповісти
ЧАС ОГОЛОШУВАТИ ВІЙНУ !!!
показати весь коментар
19.01.2025 01:57 Відповісти
Как так президент не реагирует в изменении тактики , рашисты каждый день забирают землю навсегда с убийством наших людей. Тактика не меняется вообще . И это при том что одинаковое количество солдат с обоих сторон раша выигрывает полностью войну