9675 відвідувачів онлайн
5 258 30

Російські дипломати пробралися в приватну зону британського парламенту під час екскурсії, - The Guardian

Британія ввела санкції проти Ірану через ракетний обстріл Ізраїлю 1 жовтня

Невелика група російських дипломатів отримала доступ до приватної зони парламенту Великої Британії під час публічної екскурсії напередодні Різдва.

Про це повідомляє The Guardian, інформує Цензор.НЕТ.

Як зазначає видання, охорона виявила їх і вивела з приміщення до того, як вони змогли завдати будь-якої шкоди.

"Ми підозрюємо, що вони просто хотіли похизуватись перед Кремлем, що проникли до британського парламенту. Ситуація не ідеальна, але їх спіймали до того, як було завдано будь-якої шкоди", - розповіло джерело в парламенті.

Інцидент викликав обурення серед британських міністрів, які висловили занепокоєння щодо спроб обійти заходи безпеки. Депутатів та членів Палати лордів попередили письмово про ризики, пов’язані із запрошенням російських дипломатів.

Варто зазначити, що російським дипломатам і офіційним особам посольства в Лондоні заборонено відвідувати парламент ще з 2022 року. Це стало відповіддю на санкції, які Москва ввела проти британських парламентарів після вторгнення Росії в Україну.

Повідомляється, що спікери обох палат - сер Ліндсей Хойл і Джон Макфолл - нагадали колегам про необхідність посиленої обережності у зв’язку зі спробами Росії проникнути в британський законодавчий орган.

Топ коментарі
+26
Не існує ніяких расєйскіх діпламатав ілі паслов-вони всі шпигуни...
показати весь коментар
17.01.2025 11:22 Відповісти
+19
Кацапи-це таргани. Їх травити треба.
показати весь коментар
17.01.2025 11:24 Відповісти
+13
Якась дивна безпечність . Які їм екскурсії , це ж кацапи , альо ?!! За ними потрібен цілодобовий нагляд відповідних спецслужб , невже британці цього не розуміють .!?
Перевірте тепер парламент на наявність прослуховуючих пристроїв !
показати весь коментар
17.01.2025 11:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не існує ніяких расєйскіх діпламатав ілі паслов-вони всі шпигуни...
показати весь коментар
17.01.2025 11:22 Відповісти
Не існує ніяких расєйскіх діпламатав?? а це що??!
показати весь коментар
17.01.2025 12:02 Відповісти
Кацапи-це таргани. Їх травити треба.
показати весь коментар
17.01.2025 11:24 Відповісти
Кацапа звідусіль гони! Нехай він здохне при дорозі! Ти подаєш йому води, а він вже сере на порозі. Т.Г. Шевченко 1851
показати весь коментар
17.01.2025 11:50 Відповісти
показати весь коментар
17.01.2025 11:25 Відповісти
показати весь коментар
17.01.2025 12:03 Відповісти
Селфач хотіли.
показати весь коментар
17.01.2025 11:25 Відповісти
Жучки поставили - ділов то
показати весь коментар
17.01.2025 11:30 Відповісти
Якась дивна безпечність . Які їм екскурсії , це ж кацапи , альо ?!! За ними потрібен цілодобовий нагляд відповідних спецслужб , невже британці цього не розуміють .!?
Перевірте тепер парламент на наявність прослуховуючих пристроїв !
показати весь коментар
17.01.2025 11:30 Відповісти
На жучки тепер все потрібно перевірити. 90% російських "дипломатів" - шпигуни.
показати весь коментар
17.01.2025 11:31 Відповісти
екскурсанти ******
показати весь коментар
17.01.2025 11:33 Відповісти
НЕ здивуюсь, якщо кацапські "дипломатки" влізуть у спальню британського короля !
показати весь коментар
17.01.2025 11:36 Відповісти
Ну, був же випадок, коли у спальню королеви була доставлена посилка, в якій лежала записка з написом «бомба». Доставив її без будь-яких проблем британський журналіст, який хотів довести спільноті, як легко дістатися до королеви.
показати весь коментар
17.01.2025 11:39 Відповісти
У расісі немає дипломатів! Усі ці типу «дипломати» - це агенти фсб.
Чому вони взагалі ще там присутні, не розумію.
показати весь коментар
17.01.2025 11:36 Відповісти
"Ми підозрюємо, що вони просто хотіли похизуватись,,,,,," - нІ, панове, вони просто хтіли щось ********, жити вони без цього не можуть),
показати весь коментар
17.01.2025 11:38 Відповісти
Хай охоронці після візиту "дипломатів" шукають в кімнатах британського парламенту російські фекалії. Неодмінно знайдуть. Це візитка рашистів.
показати весь коментар
17.01.2025 11:57 Відповісти
Мі-5 вже не ті? Заходу ніяк не дійде, що це все дуже небезпечно, а путін-людожер.
кацапів треба тримати від Заходу не ближче відстані пострілу.
показати весь коментар
17.01.2025 11:38 Відповісти
Сподівась вивели за допомогою копняків ?!
А взагалі парадокс - що там взагалі кацапи роблять ? Це як би делегація від Рейху , десь в 1943 році , відвідала британський парламент ...
показати весь коментар
17.01.2025 11:43 Відповісти
Шукайте різні шпигунські пристрої
показати весь коментар
17.01.2025 11:49 Відповісти
То чекайте на ,,новичок"!
показати весь коментар
17.01.2025 11:56 Відповісти
Треба було діяти жорстко, ніякої дипломатії, рилами у підлогу, кайданки, мішки на голови, вивезти за кордон країни, копняка під зад і хай мандрують.
показати весь коментар
17.01.2025 11:57 Відповісти
Натикали жучків і насрали під ковра.
показати весь коментар
17.01.2025 11:58 Відповісти
Не виключено, що десь в кімнатах парламенту, які відвідали непрохані гості, охоронці знайдуть настінний напис фекаліями "Здесь был Володя из МИДа"...
показати весь коментар
17.01.2025 12:07 Відповісти
и намазали "новичком"
показати весь коментар
17.01.2025 12:30 Відповісти
Не дипломати, а шпигуни і террористи.
показати весь коментар
17.01.2025 12:36 Відповісти
То ,що в України бардак то зрозуміло ,але чому такаж сама ....в парламенті Великобританії не зрозуміло абсолютно... Може в них Джеймс Бонди закінчились???
показати весь коментар
17.01.2025 12:42 Відповісти
Їх там ніколи і не було - менше кіно дивіться ...
Натомість кацапська гебня , в Європі , і в Англії зокрема , весь час почувається як удома - Литвиненко , Березовський , Скрипалі в цьому давно переконались ...
показати весь коментар
17.01.2025 13:31 Відповісти
у фікус не сцяли?
показати весь коментар
17.01.2025 13:06 Відповісти
Людожерам, дикунам екскурсії?
показати весь коментар
17.01.2025 15:29 Відповісти
Не розумію я європейців. Хочете зробити мокшанам приємне, яка екскурсія, поставте стіл десь в тихому місці, накрийте його халявною водкою, хай жеруть, бо саме це вони оцінять якнайкраще, а, ну і щоб совсім було по гостинному, оплатіть автівку, яка цю бидлоту розвезе по норах. А решта в світі для мокшан (екскурсії, найкові симпозіуми, конференції) то "мєтать бісер для свінєй". Наволочі а не люди.
показати весь коментар
17.01.2025 16:46 Відповісти