Шольц: Я не очікую, що США припинять підтримувати Україну після інавгурації Трампа

Канцлер Німеччини Олаф Шольц не очікує, що США припинять військову допомогу Україні після інавгурації Дональда Трампа.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.
На пресконференції у Берліні Шольц заявив, що двічі розмовляв із Трампом після виборів. За його словами, між двома сторонами ведеться "інтенсивний" дипломатичний діалог.
"Тому ми можемо сподіватися, що хороша співпраця між Європою і США буде успішною і в майбутньому, в тому числі в питанні підтримки України. Я не очікую, що США припинять підтримувати Україну в її обороні", - додав канцлер.
хіба таке може повторитись? Всього навсього трампісти застовбили сенат, конгрес і президента.
подумаєш, трамп молодший, маск, рамасвамі, рубіо, <будь який трампіст>, разів з 10 казали, що треба перестати допомагати Україні. Шутніки, звісно трамп не такий