7243 відвідувача онлайн

Шольц: Я не очікую, що США припинять підтримувати Україну після інавгурації Трампа

Шольц вважає, що США продовжать допомагати Україні

Канцлер Німеччини Олаф Шольц не очікує, що США припинять військову допомогу Україні після інавгурації Дональда Трампа.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

На пресконференції у Берліні Шольц заявив, що двічі розмовляв із Трампом після виборів. За його словами, між двома сторонами ведеться "інтенсивний" дипломатичний діалог.

"Тому ми можемо сподіватися, що хороша співпраця між Європою і США буде успішною і в майбутньому, в тому числі в питанні підтримки України. Я не очікую, що США припинять підтримувати Україну в її обороні", - додав канцлер.

Топ коментарі
+3
ну подумаєш пів року блокували допомогу Україні.

хіба таке може повторитись? Всього навсього трампісти застовбили сенат, конгрес і президента.

подумаєш, трамп молодший, маск, рамасвамі, рубіо, <будь який трампіст>, разів з 10 казали, що треба перестати допомагати Україні. Шутніки, звісно трамп не такий
показати весь коментар
17.01.2025 14:49 Відповісти
+1
"Умные" мериканци решили дать ему еще одну попытку для поднятия рейтинга.
показати весь коментар
17.01.2025 14:58 Відповісти
+1
Ню-ню.
показати весь коментар
17.01.2025 14:59 Відповісти

Завантаження...