10411 відвідувач онлайн
3 526 19

Україна подає Молдові руку допомоги, коли Кремль залишає нас замерзати, - глава МЗС Попшой

Попшой подякував Україні за допомогу Молдові

Молдова завжди пам'ятатиме, що Україна у важкі часи підтримує громадян Молдови.

Про це заявив міністр закордонних справ Молдови Міхай Попшой на першій міністерській зустрічі "Україна – Південно-Східна Європа" в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"У ці важкі часи для народу України вони знаходять людяність, щоб підтримати своїх сусідів. І це в той час, коли Кремль залишає громадян Молдови замерзати та використовує їх як пішаків у геополітичній грі, змушуючи Молдову страждати, впливаючи на наш політичний розвиток шляхом впливу на наші справи, аби зрештою навʼязати нам проросійський уряд та встромити Україні ніж у спину", - зазначив очільник МЗС.

За словами Попшоя, Україна відіграє роль надійного партнера і подає руку допомоги, про що Молдова завжди памʼятатиме.

"Ми запевняємо вас, що всі громадяни Молдови, навіть ті, хто перебуває під впливом російської пропаганди, починають питатися і бачити крізь ширму пропаганди, хто є справжнім другом Молдови і хто не бажає нам добра", - додав глава МЗС Молдови.

Топ коментарі
+9
Як вона розвалиться якщо дебіли з усіх сторін її підпирають и підкормлюють. Випала така нагода можливо раз в житті звільнити придністров'я від окупантів а влада Молдови навпаки вирішили підтримати окупантів щоб вони не замерзли. Результат буде такий же як у нас з Лугандоном, коли ми їм давали світло, воду, газ і пенсії вони розказували що це все допомогла їм розія і ненавиділи нас ще більше. Те ж саме буде і в придністров'ї. ***** їм по ТV розказує що це рашка дає їм газ безкоштовно
показати весь коментар
17.01.2025 16:07 Відповісти
+7
скоріше б вже ця паскудна недоїмперія, країна людожерів рашка розвалилася!!
показати весь коментар
17.01.2025 15:44 Відповісти
+3
У Молдови не має проблем з газом. Проблеми у окупантів і сепарів в окупованому придністров'ї. Хай вони хоч околіють, нащо їм допомагати. Це даже буде добре. Краще українцям допоможіть, помогатєлі срані.
показати весь коментар
17.01.2025 15:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
скоріше б вже ця паскудна недоїмперія, країна людожерів рашка розвалилася!!
показати весь коментар
17.01.2025 15:44 Відповісти
Як вона розвалиться якщо дебіли з усіх сторін її підпирають и підкормлюють. Випала така нагода можливо раз в житті звільнити придністров'я від окупантів а влада Молдови навпаки вирішили підтримати окупантів щоб вони не замерзли. Результат буде такий же як у нас з Лугандоном, коли ми їм давали світло, воду, газ і пенсії вони розказували що це все допомогла їм розія і ненавиділи нас ще більше. Те ж саме буде і в придністров'ї. ***** їм по ТV розказує що це рашка дає їм газ безкоштовно
показати весь коментар
17.01.2025 16:07 Відповісти
Не вчи вченого їсти хліба печеного. Молдова сьогодні- це Українатчасів Януковича. За расєю майже 50 відсотків. Не перенось сьогоднішній менталітет українців на молдован. Пам'ятай кого ми вибрали у 2009- му
Це раз.
Друге. Армія приднісра більша ніж Молдови, де є аж 2,5 бригади, аідсутня авіація, ППО, відсутня бронетехніка.
Третє.
Молодова вибрала шлях економічної інтеграції і робить це дуже успішно. Вся економіка транністріі підко нрольна Молодові. Імпорт експорт- КВЕД Молодови, податки в бюджет Молодви.
Так, що Молдова без ікпердів з дивану розбереться що їй пртрібно робити у плані реінтеграції.
показати весь коментар
17.01.2025 18:18 Відповісти
Ти себе чуєш хоть? Сам же визнав що сьогодні більшість молдован за Сосію топлять. Тобто це придністров'я поглинає Молдову в себе а не Молдова. А на рахунок того що всі податки придністров'я платить в Кишинів я це вже десь чув. В 2014-х так нам також лапшу вішали на вуха що Лугандон платить податки в Україну. На ділі оказалось що вони нас доїли як козу і точили ножі. Да і ще вспомнив як у нас до повномасштабки робітники з придністров'я працювали. Сміялися з молдован як з останніх лохів. Розказували що в придністров'ї ніяких налогів, все майже безкоштовне від світла і газу до автомобілів. Від придністровців тільки вимагають раз в декілька років проголосувати на виборах Молдови, України чи Сосії. Бо в них є по три паспорти цих країн а також закордонні. І через любу границю вони могли їздити безперешкодно так як і возити товари і даже зброю. Через те придністровці нахер не хочуть ні в яку Молдову реінтегруватись. Так що ще раз кажу, що це ще можна поспорити хто куда скоріше реінтегрується.
показати весь коментар
17.01.2025 19:00 Відповісти
Ну " спорь" собі наздоров'я. Собаки лають, караван іде
показати весь коментар
17.01.2025 19:40 Відповісти
а якби некромансерський кремль дав вам газ, то як тоді ?
показати весь коментар
17.01.2025 15:46 Відповісти
Україна не користуєтья тим дибільним, вушивим, вонючим кацпським недо газом з зими 2014-15 рр., тобто вже 10-ту зиму !!!
показати весь коментар
17.01.2025 16:17 Відповісти
Молдава 2 роки не купляє рашистський газ
показати весь коментар
17.01.2025 17:34 Відповісти
Ти відстав від життя. Молдова з 22 року не купує російський газ,, тільки транзит в трансністрію.
Молдова і зараз пропонує закупати газ для Тирасполя на євроринку. Але місцеві надіються, що роісія почне давати " гуманітарний" газ через Трансбалканський коридор в трансністрію,через територію Румуніїбі Молдови
показати весь коментар
17.01.2025 18:09 Відповісти
У Молдови не має проблем з газом. Проблеми у окупантів і сепарів в окупованому придністров'ї. Хай вони хоч околіють, нащо їм допомагати. Це даже буде добре. Краще українцям допоможіть, помогатєлі срані.
показати весь коментар
17.01.2025 15:54 Відповісти
єдине чим Україна моглаб допомогти Молдові в даній ситуації так це разом з військами Румунії звільнити так зване "пмр" від кацапського окупаційного олайна і біонепотребу !!! за одно і обмінний фонд можна непогано поповнити !!!
показати весь коментар
17.01.2025 16:20 Відповісти
Да там в придністров'ї пару тисяч рашистських голожопих бойовиків. Яких можна було зачистити за два дні одним батальйоном. Або даже нічого не потрібно робити а устроїти їм реальну блокаду і вони самі запищать як миші в відрі. Но останні 10 років що я бачу це те що і Молдова і Україна навмисно підтримують ту ракову пухлину.
показати весь коментар
17.01.2025 16:29 Відповісти
"Ви непанімаєте, ето другоє..." Придністров'я для молдавського і українського бізнесу як вікно в світ для брудних і незаконних оборудок. Кількість зареєстрованих в ПМР фірм і компаній тільки з українським капіталом за останні 4 роки зросла більше ніж в три рази. Робіть висновки самі.
показати весь коментар
17.01.2025 17:22 Відповісти
звідки інфа? дай пруф
показати весь коментар
17.01.2025 17:35 Відповісти
Добрий товариш (однокласник) працює в податковій ПМР. Частенько зізвонюємось. ПМР хоч і не держава в повному розумінні, але податки здирає справно.
показати весь коментар
17.01.2025 17:51 Відповісти
Молдова виробляє електроенергію на вугільних ТЕЦ, не на газових. Тому їй потрібне вугілля.
показати весь коментар
17.01.2025 19:28 Відповісти
Интересно информация подается, Украина отказалась от транзита, Молдова задолжала за газ много денег, а виновата Россия, парадокс 😂