10990 відвідувачів онлайн
10 864 163

Речник ВМС Плетенчук заявив, що його і двох офіцерів відмовилися обслуговувати в хостелі Києва, бо "військові небезпечні"

Речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук розповів, що в столичному хостелі "Hostel VShokoladi" йому та ще двом офіцерам відмовили в обслуговуванні, аргументуючи це тим, що, мовляв, "військові небезпечні"

Про це він розповів у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

За словами Плетенчука, на ресепшені співробітниця хостела відмовилася пропустити офіцерів усередину приміщення, щоб пообідати.

Спікер ВМС розповів, що на його прохання дати телефон керівника закладу персонал відмовив.

"Це особиста позиція чи власників, цікаво? На жаль досі є частина суспільства, яка вважає, що можна залишатися осторонь цієї війни. Частина яка не хоче розуміти, що їм жити разом з нами і це вони будуть адаптуватися під ветеранів, а не навпаки. Тим більше ми не обирали цю війну. Я вже не кажу про елементарну повагу. Я завжди намагаюся тримати себе в руках, бо мій ПТСР - це лайт версія того, через що пройшли штурмовики. Але у хлопців звісно може виникнути купа питань на кшталт "чи варто було їх захищати", - резюмував Плетенчук.

Дмитро Плетенчук заявив, що йому в хостелі в Києві відмовили в обслуговуванні

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у ресторані Noice в Оболонському районі столиці персонал відмовився обслуговувати українського військовослужбовця нібито через розпорядження адміністрації.

Топ коментарі
+39
Чому заклади що відмовляються обслуговувати військових досі з ліцензіями та не зачинені,а їх власники не депортовані на їх батьківщину якщо вони не громодяни України?Відповідь напевно є у кожного.
показати весь коментар
17.01.2025 22:26 Відповісти
+16

Потрібен флеш моб « яка потвора зневажає ЗСУ «
показати весь коментар
17.01.2025 22:35 Відповісти
+16
в пікселі вже стало соромно ходити ?
військовим на вулицю вийти джинсики натягувати ?

Ірпінь-Бучу проїхали, Покровськ далеко....

попустило, курви ?
не розслабляйтесь, ще не вечір і кінець війни далеко

.
показати весь коментар
17.01.2025 23:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
" З 2011 по 2016 рік на громадських засадах він був кореспондентом у виданні "Преступности.НЕТ". У 2014 році у Дмитра був перший досвід роботи в пресслужбі.

Нею стала пресслужба миколаївського осередку організації "Правий сектор". Того ж року він став співорганізатором відділення з виготовлення маскувальних сіток для фронту у волонтерській організації "Лісова кікімора". З 2015 по 2018 рік Плетенчук писав кінорецензії для сайту "NikLife".

З серпня 2016 по Січень 2020 рік Дмитро служив пресофіцером у 406-й окремій артилерійській бригаді імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова.

З березня по вересень 2019 року в Донецькій області виконував ті ж обов'язки у складі Оперативно-тактичного угруповання "Схід".

У січні 2020 року він став офіцером служби зв'язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил ЗС України.

З лютого по листопад 2022 року Плетенчук працював пресофіцером у Миколаївській обласній державній адміністрації та Сил оборони Миколаєва. Після звільнення Херсона від рашистських загарбників у листопаді 2022 року, Дмитро пів року був начальник пресслужби в Силах оборони міста (тактична група "Грім").
показати весь коментар
18.01.2025 02:48 Відповісти
Він не ухилявся,як ти. А тому не тобі тут бекати,лайно.
показати весь коментар
18.01.2025 13:44 Відповісти
показати весь коментар
21.01.2025 20:50 Відповісти
Плетенчук щось трохи наплів "навів тінь на плетінь"...
показати весь коментар
17.01.2025 23:11 Відповісти
Поліцію викликали? Без фіксації потім скажуть- " а мі пашутілі", он Зеленьській же шутіл, что " росія просто граніцу отодвігаєт", а нам шо ніззя?
показати весь коментар
17.01.2025 23:14 Відповісти
ВСП....
показати весь коментар
17.01.2025 23:15 Відповісти
Ти можеш зізнатися, яка надбавка у вас на фермі за словосполучення тцк?
А то тут одного троля було піймали, питали його, питали, а він не витримав, .. так нічого і недізналися..
показати весь коментар
17.01.2025 23:25 Відповісти
"люди в військовій формі стали джерелом колосальних проблем в тилу"

що, курва, страшно від людей в пікселі ?
це добре, починайте сцятись вже зараз,
згодом "по большому" від піксєля ходити будете, кацапорилі !

.
показати весь коментар
17.01.2025 23:35 Відповісти
"заклад куди може вдертись патруль" ?

ти про військовий стан який діє на сьогодні чув ?
показати весь коментар
18.01.2025 02:49 Відповісти
Чув. Скажіть це елітним ресторанам, де зависають різні Кулеби спочатку. Дайте собі труд прочитати ось це, тоді предметно поспілкуємось:

https://telegra.ph/Pochemu-u-Ukrainy-ne-********-ehkonomika-11-16 Почему у Украины не военная экономика
показати весь коментар
18.01.2025 02:55 Відповісти
знову депутати заважають Україну боронити ?

а вот за депутатом з пістолетом в руках ти рванув би в атаку.....
показати весь коментар
18.01.2025 04:35 Відповісти
думаєш розчулити, старий пердун ?

Калину він співає
"Слався Атєчєство..." під ковдрою напукуєш

.
показати весь коментар
18.01.2025 07:06 Відповісти
https://telegra.ph/Pochemu-u-Ukrainy-ne-********-ehkonomika-11-16 Почему у Украины не военная экономика

автора !!!!!!

ху є той artjockey ?
Спіноза?
Гегель ?
Аристотель ?
чи, навіть страшно подумати... невже... САМ... Ілон Маск ?

дешеве чтиво з Лубянки
навіть українською не переклали, кацапські ледацюги !
показати весь коментар
18.01.2025 04:41 Відповісти
"нехай він буде хоч Шарій, хоч Єрмак, а в сутності поданої інформації"

ти реально дурний ?
показати весь коментар
18.01.2025 05:44 Відповісти
ну, давай "Слався Атєчєство..."
показати весь коментар
18.01.2025 07:08 Відповісти
Ну ти гнида. Кацапів, потвора, чекаєш?
показати весь коментар
18.01.2025 08:44 Відповісти
Що,мерзото,"устал ат вайни"? Праблєми тєбе саздают? Це не ми перевдягатись будемо,а таких,як ти,перевдягатимемо у дерев'яні макінтоші!
показати весь коментар
17.01.2025 23:44 Відповісти
Я би сказав, не люди у військовій формі, а дійсно певна категорія людей, серед яких багато людей не має відношення до воїнів, які захищають Україну, своєю поведінкою дискредитує як воїнів так і взагалі форму!
показати весь коментар
18.01.2025 00:41 Відповісти
"не всьо так однозначно" ?

ну да, та "какая разница"

.
показати весь коментар
18.01.2025 01:08 Відповісти
Хазяїв закладу -- в штурмові підрозділи, без броніків.
показати весь коментар
17.01.2025 23:29 Відповісти
показати весь коментар
17.01.2025 23:46 Відповісти
київ-1.1млн. голосувало за зеленського
показати весь коментар
18.01.2025 00:02 Відповісти
Багато де голосували. Але то таке. Особисто моя думка - можливо якісь конфлікти між ними. Бо взагалі маячня якась: в яких тільки закладах не буваю - повно військових, особливо в Макдональдсі. Тим більше немає такого "закону", щоб не пускати кудись військового
показати весь коментар
18.01.2025 00:40 Відповісти
багато прецендентів з військовими стало -

кацапорилі "замирення" почуяли

.
показати весь коментар
18.01.2025 01:10 Відповісти
Де багато? У вас? Тисячі?? Яке "замирення" ? Звичайний побутовий конфлікт
показати весь коментар
18.01.2025 01:15 Відповісти
тенденція, шановний, по кацапськи стали більше в Києві розмовляти -

ожили, курви після лютого-березня 2022-гого
показати весь коментар
18.01.2025 01:50 Відповісти
Ваш тролінг зацікавить хіба що "бойових дідів"
показати весь коментар
18.01.2025 01:58 Відповісти
ти був в березні 2022-гого в Києві ?

місто стояло порожнє і чорне вночі, бо всі повтікали в Західну

минуло всього лише 3 роки, а ти тут про бойових дідів казки торочиш
показати весь коментар
18.01.2025 02:30 Відповісти
Потрібно навчити, що відмовляти в обслуговуванні військовим небезпечно.
показати весь коментар
18.01.2025 01:48 Відповісти
"вся савєцькая зємля начінаєтся с крємля", а

українська з ЗЄльоного кіздафона, де об військових витирають ноги

.
показати весь коментар
18.01.2025 02:33 Відповісти
це ти про той гадючник "В шоколаді" ?

так він взагалі в підвалі, без вікон та дверей - ще той ресторан

.
показати весь коментар
18.01.2025 04:46 Відповісти
А що їх на марахвоні не годують?
показати весь коментар
18.01.2025 05:41 Відповісти
Подейкують, що коли люди у військовій формі заходять у київські ресторани, деякі відвідувачі вискакують у вікна не розрахувавшись...
показати весь коментар
18.01.2025 07:04 Відповісти
Нєдоумок.
показати весь коментар
18.01.2025 08:48 Відповісти
Відібрати в Києва половину ППО і віддати іншим містам, нехай кацапи зрівняють кілька елітних кварталів,зовсім булки розслабили.
показати весь коментар
18.01.2025 09:47 Відповісти
Справжній військовий ЗСУ, тим більше офіцер, дав би підсрачник той дівчині та показав кулак (а краще пм) хозяїну закладу ... Обслужили б без слів за першим розрядом у напівпоклоні