6422 відвідувача онлайн
3 011 40

Мерц вбачає у Трампі можливість для Європи: Він робить те, що каже

Мерц про Трампа

Кандидат на посаду канцлера Німеччини від опозиційного блоку ХДС/ХСС Фрідріх Мерц позитивно ставиться до уряду Дональда Трампа, президентство якого може сприяти швидшим змінам у Європі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Welt.

"Я вважаю, що Дональд Трамп дуже передбачуваний... Він робить те, що каже… У цьому плані, я вважаю, ми можемо очікувати, що найближчими тижнями і місяцями буде набагато більше ясності", – зазначив Мерц.

Нині він оцінює ситуацію як таку, що Трамп прискорює процес в Європі, який і так варто було розпочати.

"У цьому плані це також можливість для нас зробити правильні речі", – сказав Мерц, маючи на увазі посилення оборонної готовності європейців.

Це означає не просто більше грошей на озброєння, а й значно ефективніше їх використання. Спрощення та оптимізація військового розвитку та закупівель оборонних товарів є необхідними.

Крім того, Мерц згадав про економію від масштабу і зниження цін, якщо уряди країн ЄС спільно закуповуватимуть зброю у США.

"Немає причин дивитися на Вашингтон з острахом", – додав Мерц.

Топ коментарі
+7
Питання : " А ЩО САМЕ він КАЖЕ!???!" Адже ним сказане - "бред шизофреника"!!!
показати весь коментар
18.01.2025 17:57 Відповісти
+6
Я вважаю, що Дональд Трамп дуже передбачуваний... Він робить те, що каже…
Ну авжеж. Сказав що закінчить війну за 24 години після виборів і закінчив. Сказав що США хоче займатися тільки своєю країною і не лізти в справи інших і не заявив претензії на Гренландію, Панаму і Канаду. Чи я чогось не розумію в цьому світі чи весь світ їбанутий.
показати весь коментар
18.01.2025 18:04 Відповісти
+5
правильні речі це купити у Трампа кріпту на весь бюджет Німеччини .
показати весь коментар
18.01.2025 17:47 Відповісти

Завантаження...