Мерц вбачає у Трампі можливість для Європи: Він робить те, що каже

Кандидат на посаду канцлера Німеччини від опозиційного блоку ХДС/ХСС Фрідріх Мерц позитивно ставиться до уряду Дональда Трампа, президентство якого може сприяти швидшим змінам у Європі.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Welt.
"Я вважаю, що Дональд Трамп дуже передбачуваний... Він робить те, що каже… У цьому плані, я вважаю, ми можемо очікувати, що найближчими тижнями і місяцями буде набагато більше ясності", – зазначив Мерц.
Нині він оцінює ситуацію як таку, що Трамп прискорює процес в Європі, який і так варто було розпочати.
"У цьому плані це також можливість для нас зробити правильні речі", – сказав Мерц, маючи на увазі посилення оборонної готовності європейців.
Це означає не просто більше грошей на озброєння, а й значно ефективніше їх використання. Спрощення та оптимізація військового розвитку та закупівель оборонних товарів є необхідними.
Крім того, Мерц згадав про економію від масштабу і зниження цін, якщо уряди країн ЄС спільно закуповуватимуть зброю у США.
"Немає причин дивитися на Вашингтон з острахом", – додав Мерц.
Ну авжеж. Сказав що закінчить війну за 24 години після виборів і закінчив. Сказав що США хоче займатися тільки своєю країною і не лізти в справи інших і не заявив претензії на Гренландію, Панаму і Канаду. Чи я чогось не розумію в цьому світі чи весь світ їбанутий.