9317 відвідувачів онлайн
14 865 29

КНДРівці страчували українських військових, які здавалися в полон, - Wall Street Journal

Військовий з кндр на Курщині

КНДРівці, які воюють на боці РФ на Курщині, страчували українських воїнів, які змушені були здатися в полон.

Про це заявили у корейському відділенні Фонду прав людини, яке надавало допомогу українським спецслужбам в аналізі документів, захоплених у північнокорейських військових, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Wall Street Journal.

Так, знайдені документи свідчать про те, що солдати з Північної Кореї бачили ліквідацію своїх військових і тому безжально страчували українців.

"Наші бійці, які бачили, як падають інші товариші, безжально вбивали тих, хто намагався здатися", - йшлося в нотатнику північнокорейського офіцера.

За даними омбудсмена Дмитра Лубінця, росіяни вбили понад 100 українських військовослужбовців, які здавалися в полон.

Топ коментарі
+17
А чому наші воїни вимушені були здатись в полон, чому їх не виручили, де були наші найкращі командири ?
показати весь коментар
20.01.2025 11:15 Відповісти
+11
тварюки вузкоглазі. Ото двох взяли в полон для доказу присутності, інших вбивати!
показати весь коментар
20.01.2025 11:26 Відповісти
+8
Може досить на цих північнокорейцях піаритись це ворог як і рашисти їх треба знищувати ,більше звертали увагу що відбуваєтся на покровському напрямку і чому так сталося що ворог вже 6 місяців просуваєтся ?
показати весь коментар
20.01.2025 11:24 Відповісти

Завантаження...