КНДРівці страчували українських військових, які здавалися в полон, - Wall Street Journal

КНДРівці, які воюють на боці РФ на Курщині, страчували українських воїнів, які змушені були здатися в полон.
Про це заявили у корейському відділенні Фонду прав людини, яке надавало допомогу українським спецслужбам в аналізі документів, захоплених у північнокорейських військових, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Wall Street Journal.
Так, знайдені документи свідчать про те, що солдати з Північної Кореї бачили ліквідацію своїх військових і тому безжально страчували українців.
"Наші бійці, які бачили, як падають інші товариші, безжально вбивали тих, хто намагався здатися", - йшлося в нотатнику північнокорейського офіцера.
За даними омбудсмена Дмитра Лубінця, росіяни вбили понад 100 українських військовослужбовців, які здавалися в полон.
Топ коментарі
+17 Olena Olena #512149
показати весь коментар
20.01.2025 11:15 Відповісти Посилання +11 shokolad
показати весь коментар
20.01.2025 11:26 Відповісти Посилання +8 Володимир Омельянов
показати весь коментар
20.01.2025 11:24 Відповісти Посилання