9377 відвідувачів онлайн
18 612 99

Москва відкрита для діалогу зі США щодо України. Це має бути "не коротке перемир’я, а довгостроковий мир", - Путін

Путін про мир в Україні

Вдень 20 січня 2025 року російський диктатор Володимир Путін проводить нараду з членами Радбезу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російську пропагандистську агенцію новин "РИА-Новости". 

Як зазначається, він попросив главу МЗС РФ Сергія Лаврова доповісти йому про ситуацію у США.

Путін також запевнив, що Москва нібито відкрита для діалогу з новою адміністрацією США щодо "українського конфлікту" (так у РФ називають війну в Україні.- Ред.).

Окрім того, він наголосив, що метою має бути не коротке перемир'я, а довгостроковий мир на основі поваги до законних інтересів усіх народів, які проживають у цьому регіоні.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Трамп може запропонувати РФ участь у космічній програмі в обмін на підписання мирної угоди з Україною.

Топ коментарі
+87
показати весь коментар
20.01.2025 16:02 Відповісти
+62
Вже був довгостроковий мир в Договорі від 1997, де країни визнали обопільно кордони. Тільки одна падла його взяла та порушила в 2014. І звати цю падлу - *****. Може хтось йому нагадає, що це про нього. І що воно зовсім не договороздатне
показати весь коментар
20.01.2025 16:03 Відповісти
+32
Цинічне ***** ..... само розв'язало війну а тепер бреше про "має бути мир", тільки воно забулося додати "рюззкій мир" але то залишив на "десерт" падло.
показати весь коментар
20.01.2025 16:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
20.01.2025 16:01 Відповісти
путін по англійски звучить як "Poo teen", тобто "обісравшийся підросток" або можна перевести "маленький засранець"
показати весь коментар
20.01.2025 16:14 Відповісти
Poo tiny - мелкое дерьмо
показати весь коментар
20.01.2025 16:39 Відповісти
,, маленький засранец"-це занадто лагiдно...😏😠
показати весь коментар
20.01.2025 22:49 Відповісти
От ******...
показати весь коментар
20.01.2025 16:01 Відповісти
пуйло пішло першим! Але ж захід був не білих - а чорних...
Шахи: 1-й тур!
показати весь коментар
20.01.2025 16:01 Відповісти
"...поваги до законних інтересів усіх народів, які проживають у цьому регіоні" Джерело: https://censor.net/ua/n3531243

І це каже людожер?
показати весь коментар
20.01.2025 16:02 Відповісти
Американський народ проживає у цьому регіоні?
показати весь коментар
20.01.2025 16:12 Відповісти
показати весь коментар
20.01.2025 16:02 Відповісти
Или с кабзоном.
показати весь коментар
20.01.2025 17:06 Відповісти
Перекладаю - віддайте нам Україну. УМОВИ МОСКВИ НЕ МІНЯЛИСЬ НІ РАЗУ. Це все що треба знати
показати весь коментар
20.01.2025 16:02 Відповісти
Менялись.
показати весь коментар
20.01.2025 16:26 Відповісти
Вже був довгостроковий мир в Договорі від 1997, де країни визнали обопільно кордони. Тільки одна падла його взяла та порушила в 2014. І звати цю падлу - *****. Може хтось йому нагадає, що це про нього. І що воно зовсім не договороздатне
показати весь коментар
20.01.2025 16:03 Відповісти
Це - одна падла, а вся російська політична верхівка, яка сховалася за Путіна і хоче, щоб він їм зробив "конфєтку" у вигляді відродженої Російської імперії.
показати весь коментар
20.01.2025 22:12 Відповісти
Цинічне ***** ..... само розв'язало війну а тепер бреше про "має бути мир", тільки воно забулося додати "рюззкій мир" але то залишив на "десерт" падло.
показати весь коментар
20.01.2025 16:03 Відповісти
***** повинно бути знищене в любому випадку.
показати весь коментар
20.01.2025 16:05 Відповісти
показати весь коментар
20.01.2025 16:05 Відповісти
Не з нашим щастям.
показати весь коментар
20.01.2025 16:07 Відповісти
там таких як ***** без ***** вистачить , щось зміниться як здохнуть усі ((
показати весь коментар
20.01.2025 16:10 Відповісти
А тепер вгадайте, хто ті люди, які складають рейтинг Буданова - другий після Залужного.

А це ті ж "антоніни", що оргазмували від вангувань Арестовича.
показати весь коментар
20.01.2025 16:10 Відповісти
І кава в Ялті...
показати весь коментар
20.01.2025 16:22 Відповісти
просто буданов не придав значення, що рак був мєлкий, по 3. а він думав шо крупний - по 5. і то це було вчора.
показати весь коментар
20.01.2025 16:24 Відповісти
В 2023-му році ми вже мали пити каву в Криму, як говорив цей поважний "Голова ГУР"
показати весь коментар
20.01.2025 17:45 Відповісти
Мой знакомый, генерал СРВ, сказал что скоро год, как Путина рак не беспокоит. В холодильнике, на Валдае лежит. Путин (а не генрал СРВ)
показати весь коментар
20.01.2025 18:00 Відповісти
там еще с десяток х у й л есть пока Патрушев будет страной управлять
показати весь коментар
20.01.2025 20:47 Відповісти
на основі поваги до законних інтересів усіх народів, які проживають у цьому регіоні

Тобто, п1д@рський карлик хоче не лише постійного блокування членства України в НАТО і відмови України від усіх окупованих територій, а й також статус рашистської мови як по суті другої державної, щоб тупорилі ватники не мали вчити українську мову ніколи.

Трампісти, ви ж зрозуміли, що ви подохнете від раку?
показати весь коментар
20.01.2025 16:06 Відповісти
Спочатку здохни
показати весь коментар
20.01.2025 16:07 Відповісти
Геть з України, кацап нєкрасівий, і буде мир. Звісно, репарації ніхто не відміняв. Лаптєногіє будуть сплачувати десятиліттями.
показати весь коментар
20.01.2025 16:08 Відповісти
показати весь коментар
20.01.2025 16:08 Відповісти
С початку треба розбомбити москву.
показати весь коментар
20.01.2025 16:09 Відповісти
путін ***** і це факт. Більше нічого.
показати весь коментар
20.01.2025 16:09 Відповісти
Бреше як дихає. Автор казок "Ихтамнет", про кримські сили самооборони та танкистів - шахтарів і військове спорядження придбане у "Спорттоварах". Цій потворі вірити не можно
показати весь коментар
20.01.2025 16:10 Відповісти
Так йому і так вірив лише один на весь світ , той що мир у очку виглядав ((
показати весь коментар
20.01.2025 16:12 Відповісти
Не забуваємо що ***** за день до нападу сміявся і божився що не збирається нінакого нападати. Тому актуальне єдине правило, якщо ***** заговорило що хоче миру, потрібно точити шаблю
показати весь коментар
20.01.2025 16:11 Відповісти
Главный и единственный залог долгосрочного мира - уничтожение ***** и его режима, деимпериализация (распад) paшkи, демилитаризация (сокращение вооруженных сил, внешний контроль над ВПК и ЯО). Сохранение санкций и ареста активов до выплаты всех репараций. Это минимум.
показати весь коментар
20.01.2025 16:12 Відповісти
Окрім того, він наголосив, що метою має бути не коротке перемир'я, а довгостроковий мир на основі поваги до законних інтересів усіх народів, які проживають у цьому регіоні
Всі люди цього регіону бажають щоб ***** сдохло, моцква сгоріла а Сосія розвалилася на дрібні огризки. Тому мир наступить тільки після цих подій
показати весь коментар
20.01.2025 16:15 Відповісти
показати весь коментар
20.01.2025 17:35 Відповісти
показати весь коментар
20.01.2025 16:20 Відповісти
Здохни мерзота ,яка цинічна істота убив понад 200 тисяч українців ,зруйнувало третину України ,мілйони українців стали біженцями і ця паскуда про якийсь мир говорить ,тебе і твою фашиську росію будуть проклинати не одне поколіня українців ,гидко буде якщо Трамп погодится і буде пожимати руку цьому кривавому терористу.
показати весь коментар
20.01.2025 16:21 Відповісти
боюся, що даже цілувати буде....
показати весь коментар
21.01.2025 10:50 Відповісти
показати весь коментар
20.01.2025 16:22 Відповісти
показати весь коментар
20.01.2025 16:25 Відповісти
Ах ти ж ******* миротворець...
показати весь коментар
20.01.2025 16:26 Відповісти
Мир на умовах *уйла це капітуляція та знищення України. *уйло наклепає зброї набере ''мяса'' і знову нападе-для цього йому потрібен ''перекур''.
показати весь коментар
20.01.2025 16:27 Відповісти
А зараз, що йому заважає клепати зброю і вербувати м"ясо ? Чи може Україні, яка вже доходить до мобілізації 18-річних не потрібен "перекур " ?
показати весь коментар
20.01.2025 16:35 Відповісти
"На болотах" не вистачає робочих рук, закінчуються фінансові резерви, та і дурних іти на м'ясо на порядок поменшало. Якщо не додавимо зараз, то потім, з такими партнерами як у нас, втратимо країну назавжди.
показати весь коментар
20.01.2025 16:50 Відповісти
Казки "Арестовича" видання 2024року. Ще в 2022 році поважні експерти віщали , що скоро в ху***а закінчаться фінанси і м"ясо, а по факту доходи від продажу нафти виросли на третину, налагоджені поставки зброї та м"яса з кореї. А в Україні тільки збільшилася кількість мільйонерів чиновників та тцкунів. І головне чим "давити" будете , якщо чоловіки тікають в СЗЧ, ще до потрапляння на фронт і стоїть питання мобілізації 18-річних. Втратимо країну назавжди якщо ця бійня продовжиться і смарагдові залишаться при владі, а так є шанс врятувати хоч щось .
показати весь коментар
20.01.2025 17:37 Відповісти
"хоч щось" це Зеленський?
показати весь коментар
20.01.2025 19:05 Відповісти
Хоч щось це 80% території ,залишки енергосистеми, економіки та сподівання на повернення біженців. За зеленського,єрмака та смарагдових слуг можете не хвилюватися, в них все буде добре в будь-якому випадку.
показати весь коментар
20.01.2025 19:49 Відповісти
Це нам такі гарантії путін дає?
показати весь коментар
20.01.2025 20:24 Відповісти
Гарантії можуть дати тільки патріотично налаштована влада і боєздатна армії, але поки при владі зелені та олігархи країна приречена на знищення. Чи ви за збереження смарагдового режиму ?
показати весь коментар
20.01.2025 22:10 Відповісти
Все вирішують люди.
показати весь коментар
20.01.2025 22:19 Відповісти
Люди які сидять в окопах під дронами і кабами, а також в бомбосховищах під ракетами і шахедами хочуть негайного закінчення цієї бійні і на втрачені території їм байдуже. За продовження тільки особини які гарно заробляють на війні, будучи захищеними від її наслідків.
показати весь коментар
20.01.2025 22:50 Відповісти
Люди які сидять в окопах під дронами і кабами, а також в бомбосховищах під ракетами і шахедами хочуть бути у складі російської федерації?
показати весь коментар
20.01.2025 22:54 Відповісти
А ви їх самі запитайте. Пошукайте інтерв"ю Бутусова за січень 2024 у якому військовий розповідає, що мріє щоб йому відірвало ногу і він зміг відпочити . Запитайте мешканців Харкова,Херсону, Дніпра, Запоріжжя чи хочуть вони щоб на їх голови щодня летіли каби і ракети, запитайте жителів Кривого Рогу про пробите ракетою укриття навчального закладу. Але як кажуть, чим далі від лінії фронту тим більше патріотизму та бажання продовжувати війну, особливо якщо гарантовано не потрапляєш в окоп.
показати весь коментар
20.01.2025 23:37 Відповісти
А ти сам хочеш жити у російській федерації?
показати весь коментар
20.01.2025 23:45 Відповісти
Я хочу жити в країні без зеленої влади та олігархів, керувати якою будуть українці, а не вихідці з богообраного народу. А ти так і не відповів чи хочеш збереження зеленої влади ?
показати весь коментар
21.01.2025 00:37 Відповісти
вы с дивана додавливаете?
показати весь коментар
20.01.2025 20:49 Відповісти
Ну так більшість цих "давільщиків" або упороті нафротники або особи, які мають шкурний інтерес в продовженні війни, але в окопи вони гарантовано не потраплять.
показати весь коментар
20.01.2025 22:16 Відповісти
Україна для партнерів не зробила і 1% того, що партнери зробили для України, які ви невдячні. Це Україна партнер від якого тільки чути дай, дай, дай.
показати весь коментар
20.01.2025 21:43 Відповісти
х**ло, як завжди п**дить, але тепер робить це впевнено. Якщо в 22 були поставлені під сумнів його здатності утримати окуповані території, то тепер, дякуючи небажанню нашої перемоги нашими «партнерами» він, зробивши висновки військові і політичні висновки, деякі із яких були вдалі, добився ситуації, що він фактично не програє цю війну ніяк. Він або піде із цими окупованими територіями, або захопить ще, скориставшись дефіцитом вмотивованих людей. От і диктує умови, які йому заманеться.
показати весь коментар
20.01.2025 16:28 Відповісти
Нажаль.
показати весь коментар
20.01.2025 17:27 Відповісти
Пішов нахер. Америка не воює.
показати весь коментар
20.01.2025 16:30 Відповісти
Донні вже йому яйка дверима прижав?
показати весь коментар
20.01.2025 16:32 Відповісти
*****, щур загнаний у куток, обісцяний-обосраний, може пищати натепер будь-що будь-кому, у нього нема іншого вибору окрім традиційних понтів та сечі в очі, бо він "у сраці"..
якщо цей плюгавий прокажений чи законтачений ставитиме умови Цивілізованому Світу і Світ їх виконуватиме, то на цьому Світові можна ставити хрест..
показати весь коментар
20.01.2025 16:33 Відповісти
Шота похоже на предварительный договорняк и теперь разыгрывается спектакль по сценарию кремлядей.
показати весь коментар
20.01.2025 16:38 Відповісти
Уже говорили про пять областей. Знают что это приговор для Зеленского. Он никогда на это не пойдет.
показати весь коментар
20.01.2025 16:44 Відповісти
ПШНХй, кацапсіна. Where the US are you from?
показати весь коментар
20.01.2025 17:30 Відповісти
Насправді - договорняк вже давно відбувся і схоже Сирія і Палестина - його частини ....
показати весь коментар
20.01.2025 16:45 Відповісти
Брешет. Зачем им сейчас останавливаться.
показати весь коментар
20.01.2025 16:41 Відповісти
А кого це }бе? Коли вони рахували свої втрати і коли їх це зупиняло?
показати весь коментар
20.01.2025 17:47 Відповісти
Путін *****, кацап. Памʼятати про це.
показати весь коментар
20.01.2025 17:31 Відповісти
Поки кришка труни "ботоксної потвори" відкрита, миру в Україні, нажаль, не буде.
показати весь коментар
20.01.2025 16:45 Відповісти
показати весь коментар
20.01.2025 17:04 Відповісти
мир это победа
показати весь коментар
20.01.2025 17:08 Відповісти
Коли не стане ху@ла і його виродків в живих ,
ось тоді і настане мир в Украіні 😡

показати весь коментар
20.01.2025 17:19 Відповісти
і настане рузьге мір ...

показати весь коментар
20.01.2025 17:28 Відповісти
Мир з *********? Уявляю....
показати весь коментар
20.01.2025 17:29 Відповісти
Окрім того, він наголосив, що метою має бути не коротке перемир'я, а довгостроковий мир на основі поваги до законних інтересів усіх народів, які проживають у цьому регіоні.для чого ж рашистський кровожадний пес по відомій світовій кличці "куйло" перестав поважати інтереси українського дому,української держави і прийшов вбивати українців ,та руйнувати Україну навязуючи свої окупаційно рашистські інтереси...негідники і покидьки в порівнянні з цією рашистською потворою-ангели....( щось смердить давнішими домовленостями "американського карася"котрий давно висить на гачку рашистського куйла про капітуляцію України,згідно оманських домовленостей???)
показати весь коментар
20.01.2025 17:31 Відповісти
Що, по-хуйловськи, означае законнi iнтереси вбивати людей в Украiни? Як що Трумп погодится хоча в з одной вимогой Трупiна, то вiн труп.
показати весь коментар
20.01.2025 17:35 Відповісти
иди ***** *************** свинособака!
показати весь коментар
20.01.2025 18:14 Відповісти
Ти диви як заспівало.
показати весь коментар
20.01.2025 18:15 Відповісти
показати весь коментар
20.01.2025 18:35 Відповісти
Шоб ти здох, гнида... гори в пеклі
показати весь коментар
20.01.2025 18:54 Відповісти
у Хйла и мазюка даже есть "большой договор о дружбе" и еще о чем-то, только на аглицкий перевести.
показати весь коментар
20.01.2025 18:57 Відповісти
А какого гера ты в 2014 году поперся в Крым?
В поисках долгосрочного мира?
показати весь коментар
20.01.2025 18:59 Відповісти
зеленський готується до виборів ...тому все що обіцяв в омані та стамбулі ,воно 🤡 підпише ,після виборів ,якшо виберуть ... а на сьогодні в нього нема легетимного права
показати весь коментар
20.01.2025 19:01 Відповісти
пуйло, возвращайся к границам 1991 года.
Вдоль границы с Украиной строй великую кацапскую стену. Китайцы технологией строительства поделяться.
А строителями буду сотни тысяч северных корейцев. И они еще будут тебе благодарны за работу и кормежку. А бродячих собак для них ты легко насобираешь на всей территории россии.
И стена выйдет тебе почти даром.
показати весь коментар
20.01.2025 19:07 Відповісти
"Війна в Україні" - так у рф називають російсько-українську війну.
показати весь коментар
20.01.2025 19:51 Відповісти
Ця ботоксна ****** в перший день Трампа заспівала відразу про довгостроковий мир(!!!) перед цим вбивши тисячі і тисячі людей, мільйони біженців , знищивши міста і села і українську природу. І тепер йому мир, бо щось забздів. І на цьому це "насєкомоє" хоче , щоб все для нього закінчилось? Воно має здохнути в страшних муках і в пеклі , щоб мучилося вічно
показати весь коментар
20.01.2025 21:03 Відповісти
репресії киримли і заміщення їх матьорими кацапами, це, по *****, повага до народу...
показати весь коментар
20.01.2025 21:41 Відповісти
Сподіваюсь припинення вогню буде якнайшвидше, а потім мир.
показати весь коментар
20.01.2025 21:45 Відповісти
А в НАТО вступати будемо?
показати весь коментар
20.01.2025 22:25 Відповісти
Ось поза вчителя танців "мага без містики" про організацію війни в Україні. Показує пальцем на Мальтійський орден. youtube.com/live/8KPSOa_P1tQ
показати весь коментар
20.01.2025 22:28 Відповісти
Путін грає на полі Президента України. Лексика та сама, але сутність гнила. "Разводяк Путіна" вступає в кульмінаційну фазу.
показати весь коментар
20.01.2025 23:44 Відповісти
НУ-НУ ПРОБЛЕМУ СТАНУ ВІЙНИ ЦЯ НЕДОІСТОТА ВИСОСЕ З ПАЛЬЦЯ... СТАЛІН А ПОТІМ ГІТЛЕР НАВЧИЛИ ЦЬОГО ШИЗОФРЕНІКА РОЗПОЧИНАТИ ВІЙНИ
показати весь коментар
21.01.2025 05:08 Відповісти
Що, курва,ресурси закінчуються. ? Київ за три дні. Миру захотів? Твій Зеленьській тобі не допоможе. Ти і його здаш, як склотару.
показати весь коментар
21.01.2025 08:27 Відповісти