11626 відвідувачів онлайн
3 748 34

Поставила Нацгвардії 30 тис. комплектів бракованої військової форми: викрито київську компанію, яка свідомо занижували якість матеріалів, - СБУ. ФОТО

Служба безпеки України викрила двох засновників приватної компанії, які протягом березня-жовтня 2023 року поставляли до підрозділів Нацгвардії оптові партії військової форми з серйозними дефектами.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ.

СБУ викрила компанію, яка постачала Нацгвардії неякісну військову формуСБУ викрила компанію, яка постачала Нацгвардії неякісну військову форму

Як зазначається, загальна кількість переданого одягу становить 30 тисяч одиниць, а сума контракту - 28,7 мільйона гривень.

За результатами ініційованої СБУ експертизи з’ясувалося, що форма була виготовлена з матеріалів і фурнітури, які не відповідають технічним умовам. Зокрема, тканина виявилася недостатньо зносостійкою, а конструкція не забезпечує надійного закріплення амуніції та боєприпасів. Це створює реальну загрозу для життя й здоров’я військовослужбовців на передовій.

СБУ викрила компанію, яка постачала Нацгвардії неякісну військову формуСБУ викрила компанію, яка постачала Нацгвардії неякісну військову форму

Слідство встановило, що засновники компанії свідомо занижували якість матеріалів, щоб придбати дешевші комплектуючі й отримати максимальний прибуток. Під час обшуків у їхніх домівках виявлено комерційну документацію, фінансові звіти та жорсткий диск із доказами оборудки.

Двом засновникам оголошено підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України - заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем в умовах воєнного стану. За це їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

СБУ викрила компанію, яка постачала Нацгвардії неякісну військову форму

Розслідування триває, фахівці працюють над притягненням до відповідальності всіх осіб, причетних до злочинної діяльності.

Топ коментарі
+8
Одягти цих засновників у виготовлену ними форму і на фронт в штурмовики. Бачите які бички босоніж по теплим долівкам ходять... В окопі по багнюці нехай підори хоч снаряди нашим хлопцям підносять та окопи риють. Зброю цим підорам небезпечно давати.
показати весь коментар
21.01.2025 17:50 Відповісти
+8
А що стосовно тих, хто ці комплекти замовляв і приймав? Ошукані ангели з МО?
показати весь коментар
21.01.2025 17:56 Відповісти
+4
Під час війни таке неможливо і уявити. Не бояться бо мають дах ?
Як це пояснити
показати весь коментар
21.01.2025 17:53 Відповісти

Завантаження...