9653 відвідувача онлайн
3 186 35

Китай про плани Трампа підвищити мита: У торговій війні переможців не буде

Китай відповів на погрози Трампа щодо тарифної війни

У Китаї прокоментували плани Дональда Трампа запровадити підвищені мита на імпорт.

Про це заявила речниця МЗС КНР Мао Нін, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми завжди наголошували, що у торговельній чи тарифній війні переможців не буде", - зазначила вона, коментуючи погрози Трампа запровадити підвищені мита на китайський імпорт до США.

За словами речниці, уряд КНР вживатиме заходів у відповідь, якщо США підвищить тарифи на китайські товари.

"Китай завжди твердо обстоював та захищав свої національні інтереси і готовий робити це й надалі", - підсумували в МЗС.

Раніше повідомлялось, що Дональд Трамп заявив про плани з 1 лютого запровадити додаткові 10% мита на увесь китайський імпорт, щоб примусити КНР посилити протидії контрабанді синтетичного наркотика фентанілу.

Топ коментарі
+10
Чия економіка більш конкурентноздатна тоі і буде на коні
показати весь коментар
22.01.2025 12:08 Відповісти
+7
Ага Китаю первому гаплик настанет без рынков сбыта и не очень стабильной экономике станет им не очень весело.
показати весь коментар
22.01.2025 12:10 Відповісти
+7
китайське барахло заслуговує на повну заборону, а не на якісь там мита.
показати весь коментар
22.01.2025 12:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чия економіка більш конкурентноздатна тоі і буде на коні
показати весь коментар
22.01.2025 12:08 Відповісти
Трамп в екстазі, неначе пуйло 25 лютого 2022 року. Весь світ в кармані.
показати весь коментар
22.01.2025 12:09 Відповісти
Та ні, то дуже квітень 19-го нагадує... єдина надія, що той криз то в нього минеться, бо в нашого ідіота так і не проходить, невиліковно...
показати весь коментар
22.01.2025 12:34 Відповісти
який криз? якщо на китайську експансію ніяк не реагувати, то через кілька років у Європі та США будуть продаватися лише китайські товари. Вже зараз очевидно, що американському і європейському автопрому прийде кабзда через засилля китайських дешевих електромобілів. а дешеві вони тому, що китайці продають їх з мінімальною націнкою, отримуючи натомість з китайського бюджету дотації. а це неприйнятно в умовах ринкової економіки так демпінгувати. Тому і вводять для хитрожопих комуняк загороджувальні тарифи.
показати весь коментар
22.01.2025 14:19 Відповісти
Взагалі-то, я про ідіотизм. Криз, приступ, загострення хвороби... Результат в нас вже є. Дуже шкода, коли й США такого досягнуть. А то в них цілком можливо, коли ось так, такими методами. Китайці, очевидно, попкорном запасаються, чи що там в них...
показати весь коментар
22.01.2025 15:21 Відповісти
та нема ніякого ідіотизму. вводити загороджувальні мита, особливо коли демпінгують проти тебе, - це ніякий не ідіотизм, а здоровий глузд, спрямований на захист національних інтересів і підтримку вітчизняного товаровиробника..
показати весь коментар
22.01.2025 16:07 Відповісти
Здоровий глузд? В Маска, в Трампа...? Ну, ну...
Гренландія, Мексика, Канада, Панама, ВОЗ, кліматична угода, НАТО ... тепер Китай... Хто там на черзі? А то лише початок...
Ті хлопці або прийдуть до тями, або такої херні натворять вкупі з ******, кімом і рештою придурками, що наша земна кулька може реально луснути.
показати весь коментар
22.01.2025 17:28 Відповісти
тарифи на китайські демпінгові товари, так - це є здоровий глузд. кліматична угода, на яку поклали болт комуняки китайські та індуси, які практично не платять внесків по цій угоді або платять мізер, проте найбільше саме вони забруднюють планету. то чого американці мають найбільше платити по цій угоді? несправедливо. тому тут теж є частка здорового глузду. стосовно Гренландії, то тут Трамп не першовідкривач.. Гренландію хотів прибрати до рук ще Ейзенхауер. так само і канал Панамський. не китайські комуняки його будували. а зараз вони хочуть там встановити свій контроль над тим каналом через різні схеми підкупів. Тому тут у Трампа є дуже раціональне зерно. от тільки потрібно ці питання вирішувати більш дипломатично, а не як фрік.
показати весь коментар
22.01.2025 17:47 Відповісти
Швидше, як Зєлєнскій у 2019-му одразу після виборів. Все ламав, розганяв, закривав, ліквідовував - одним словом зносив, як потоп. Результат бачать всі.
показати весь коментар
22.01.2025 12:35 Відповісти
Ага Китаю первому гаплик настанет без рынков сбыта и не очень стабильной экономике станет им не очень весело.
показати весь коментар
22.01.2025 12:10 Відповісти
вони і зараз титанічні зусилля прикладають для стабілізації економіки
показати весь коментар
22.01.2025 12:15 Відповісти
китайский ширпотреб УЖЕ мало кто покупает. там УЖЕ дефляция набирает обороты.
показати весь коментар
22.01.2025 12:17 Відповісти
Не вірю що Трамп зможе це зробити, Маск не дасть, його Тесла це на 70% Китай))
показати весь коментар
22.01.2025 12:15 Відповісти
звісно, слова красиві і навіть правильні! Але треба дивитись на поточний стан речей. В кого він кращий? Китай сьогодня прикладає титанічні зусилля для стабілізації своєї економіки, тож в них запас міцності менше ніж в США...
показати весь коментар
22.01.2025 12:16 Відповісти
В любій війні є переможці і терпіли.
Навіть якщо теоретично Китай програє США, а США нічого не виграє - то виграють інші - Європа, Індія,...
В цілому скулфння Катаю нагадує мантру в "ядєрной войне пабедітелей не будет кроме расіі"
показати весь коментар
22.01.2025 13:17 Відповісти
китайське барахло заслуговує на повну заборону, а не на якісь там мита.
показати весь коментар
22.01.2025 12:18 Відповісти
барахло купують наші посередники. Навчились у кацапських "пізнєсмєнів". В США йде фабричне !
показати весь коментар
22.01.2025 12:43 Відповісти
Китайське барахло йде жебракам, а багатим речі, які вироблені згідно з ліцензіями на заводах і фабриках і ні чим не відрізняються від оригальних.
показати весь коментар
22.01.2025 13:49 Відповісти
У її (речниця МЗС КНР Мао Нін) словах є сенс.
показати весь коментар
22.01.2025 12:26 Відповісти
Китай ворог, а ворогу має бути погано щоб думав не про війни, а про кусок хліба!
показати весь коментар
22.01.2025 12:27 Відповісти
Велику кількість населення Китаю можна перетворити на неделолік з негативними наслідками.
показати весь коментар
22.01.2025 12:48 Відповісти
У якомусь сенсі Трампа зрозуміти можна. Америка має дуже поганий торговий баланс. Будь-яка інша країна при такому балансі давно б розорилася. Але це наслідки того що долар світова валюта. Коли все можна купити в інших країнах за півдолара.
показати весь коментар
22.01.2025 12:29 Відповісти
зараз багато всього можна автоматизувати, треба переносити виробництво з Китаю і слати їх *****. Китай субсуидує багато ***** що б нищити конкуренцію і демпінгувати, так шо скоро їм пізда )
показати весь коментар
22.01.2025 12:31 Відповісти
Мільярд треба годувати ! На війні таку цифру не утилізувати ! Тому Сі треба поступатись !
показати весь коментар
22.01.2025 12:41 Відповісти
Цим Трамло завдасть удару по економіці ЄС. Китай надлишки нереалізованого товару кине в Європу по низьким цінам. Там вже напружились
показати весь коментар
22.01.2025 12:49 Відповісти
кинуть то может, только кто ж его возьмет
показати весь коментар
22.01.2025 13:10 Відповісти
Економика США на підьомі, а Китай на порозі кризи.. США - 27 трн. доларів ВВП проти 16 Китаю. Так що переможець ясний і він може прибити жовту шкіру китайської екоміки на стіну у вітальні.
показати весь коментар
22.01.2025 12:53 Відповісти
Так ніби ж так лякають, коли кажуть про ядерну війну.
показати весь коментар
22.01.2025 13:07 Відповісти
Война есть продолжение политики другими средствами ©
Зрозуміло що в програші будуть всі. Але війну не розпочинають, доки не вичерпуються інші можливості. В торговій війні програє той, що а) має меншу економіку, б) в кого більша частина експорту та імпорту в економіці, ц) в кого торговельний баланс позитивний. Всі три не на користь Китаю. Но давати "останні китайські попередження" і волати "тримайте мене семеро, я за себе не відповідаю" вони вміють і *******.
показати весь коментар
22.01.2025 13:07 Відповісти
комуняку на гілляку
показати весь коментар
22.01.2025 13:09 Відповісти
Мало хто знає, що Китай взагалі-то повводив загороджувальні мита на низку імпортних товарів ще 25 чи 30 років тому. Ви думаєте, чому там Фольксвагени, Тесли чи Хонди випускають? Бо там велике мито на імпортні авто, тому виробники були змушені повідкривати там заводи.
А от моделі, які в Китаї не випускають, там значно дорожчі. Приміром, Mercedes S-Class у Китаї десь у півтора раза дорожчий, аніж в ЄС саме через мито.
А тепер коли ЄС і США зробили фактично дзеркальні кроки (ті ж авто митом обклали), то Китай ниє!
показати весь коментар
22.01.2025 13:17 Відповісти
Отже Китаю це болить
показати весь коментар
22.01.2025 13:24 Відповісти
Буде програвший/знищений і це жовтопикі. Цивилізований світ забере технології, вкладеться в іншу країну і ви без технологій і ринків збуту свого хламу повернетесь в середньовіччя
Ви це розумієте і тому виєте
показати весь коментар
22.01.2025 13:40 Відповісти
Нафіга було США виростити проти себе прямого конкурента не розумію їх логіки
показати весь коментар
22.01.2025 14:10 Відповісти
Мене завжди дивував той факт, що вестерни в погоні за доларом створюють самі собі проблеми. Що з китаєм, що з кацапами. Нічого їх не вчить.
показати весь коментар
22.01.2025 15:33 Відповісти