4900 відвідувачів онлайн
1 687 14

Найближчим часом союзники обговорять гарантії безпеки для України, - Шольц

Зустріч Зеленського та Шольца у Давосі 21 січня 2025 року

Найближчим часом Німеччина обговорить із союзниками гарантії безпеки для України.

Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц в інтерв'ю медіагрупі Funke, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"По-перше, було б добре, якби війна в Україні закінчилася. Але навіть тоді ми все одно повинні були б забезпечити безпечне майбутнє України", - сказав Шольц.

Він зазначив, що далі мова піде про гарантії безпеки, а також про те, як Україні зберегти сильну армію, яку "ми разом будемо оснащувати". За словами Шольца, це питання союзники обговорять найближчим часом.

"Найближчим часом ми обговоримо це з нашими союзниками. Проте наразі такі спекуляції заборонені. Адже через голови українського народу нічого не вирішується. І до миру нам ще далеко", - наголосив канцлер Німеччини.

Топ коментарі
+5
Німеччина проти вступу Ураїни до НАТО
показати весь коментар
22.01.2025 13:23 Відповісти
+5
Обговорять - це потужно. А коли ще й засудять, закличуть, заявлять і занепокояться - то кремлю не встояти.
показати весь коментар
22.01.2025 13:26 Відповісти
+4
Гарантию безопасности уже озвучили 4 дня назад:
Депутат парламента Австрии, внук последнего императора Австро-Венгрии Карл фон Габсбург заявил, что Европа должна активно участвовать в разработке сценариев распада России: «Европа, заинтересованная в безопасности своих граждан, должна как можно скорее начать разработку сценариев распада колониальной империи Москвы»
показати весь коментар
22.01.2025 13:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шольц - не відкладаи в довгии ящик - бо до виборів ше місяць
показати весь коментар
22.01.2025 13:19 Відповісти
Найкраща гарантія безпеки в минулому- 2 тисячі термоядерних боєголовок з ракетами, які Кучмо на вимоги янкі передав параші.
показати весь коментар
22.01.2025 13:39 Відповісти
Німеччина проти вступу Ураїни до НАТО
показати весь коментар
22.01.2025 13:23 Відповісти
Обговорять - це потужно. А коли ще й засудять, закличуть, заявлять і занепокояться - то кремлю не встояти.
показати весь коментар
22.01.2025 13:26 Відповісти
Обговорювати можна, коли перемога вже ось-ось і кацапи відступають!
Допомога/зброя потрібні зараз, а не в майбутньому...
показати весь коментар
22.01.2025 13:37 Відповісти
Гарантию безопасности уже озвучили 4 дня назад:
Депутат парламента Австрии, внук последнего императора Австро-Венгрии Карл фон Габсбург заявил, что Европа должна активно участвовать в разработке сценариев распада России: «Европа, заинтересованная в безопасности своих граждан, должна как можно скорее начать разработку сценариев распада колониальной империи Москвы»
показати весь коментар
22.01.2025 13:38 Відповісти
А гарантії по старій-добрій традиції теж оформлять у вигляді кидалова та підмахнуть в Будапешті?
Чи цього разу буде навіть потужніше і їх тільки обговоріть?
показати весь коментар
22.01.2025 14:01 Відповісти
У Будапешті відбулася афера, яку неможливо повторити ще раз.
Зокрема, тому що в України вже немає ані ЯЗ, ані її носіїв. Не те що міжконтинентальних, а навіть середньої дальності.
показати весь коментар
22.01.2025 17:19 Відповісти
Тауруси - НЕ дам!!!
НАТО - проти! ніколи!!!
Чергову партію озброєння - заблокував!!!
А перед виборами поразглагольстоввати про гарантії бехпеки - це гнильШольц може
показати весь коментар
22.01.2025 14:16 Відповісти
Гарантії безпеки для України з боку партнерів в умовах гарячої фази війни України з російським агресором-терористом повинні бути ще більш детально обгрунтовані, забезпечені та ретельно підготовлені, ніж для країн-членів НАТО. Детальнішими і ефективнішими, ніж записано у 5-й статті для НАТО.
показати весь коментар
22.01.2025 14:28 Відповісти
в смислі обговорять?

а 27 безпрецедентних безпекових двосторонніх гарантій - це шо було ?
показати весь коментар
22.01.2025 14:44 Відповісти
"Так, чісто паржать." (c)

Їх навіть парламенти відповідних країн не ратифікували.
показати весь коментар
22.01.2025 15:33 Відповісти
Будут обсуждать как нае...ть Украину еще разок.
показати весь коментар
22.01.2025 15:35 Відповісти