8322 відвідувача онлайн
1 207 27

Виробничий потенціал оборонної промисловості України може сягнути 34 млрд євро у 2025 році, - Умєров

Україна про спроможності ОПК

Україна вже досягла значних успіхів у розбудові власної оборонної промисловості. У 2025 році оборонний потенціал України може сягнути 34 млрд євро.

Про це заявив міністр оборони України під час панелі щорічної конференції Європейської оборонної агенції, присвяченій підтримці України, повідомляє Цензор.НЕТ.

Міністр заявив, що Європейський Союз має посилити свою роль у встановленні справедливого миру на континенті.

За словами Умєрова, головним безпековим пріоритетом ЄС у 2025 році є збільшення інвестицій у виробництво військової техніки, зокрема систем протиповітряної та протиракетної оборони, бронетехніки та сучасних артилерійських систем.

Він наголосив, що Україна вже досягла значних успіхів у розбудові власної оборонної промисловості, але ми здатні робити ще більше. А в 2025 році, за його словами, виробничий потенціал України може становити 34 млрд євро.

Однак для цього, за словами Умєрова, потрібна підримка:

  • фінансування у розмірі 18 млрд євро (Україна самостійно здатна забезпечити 16 млрд);
  • передача військових технологій;
  • партнерства з європейськими компаніями.

Також глава оборонного відомства висловив вдячність ЄС за рішення спрямувати 1 млрд євро доходів від заморожених російських активів на підтримку українського виробництва. Ці кошти, за його словами, будуть використані для першочергових потреб: боєприпасів, артилерії та безпілотників.

"Підтримка українського оборонного виробництва – це стратегічний внесок у безпеку Європи. Спільні зусилля, сильні рішення та координація допоможуть зробити 2025 рік роком справедливого миру для України та всієї Європи", - додав очільник Міноборони.

Топ коментарі
+9
Досить обіцяти зелені бариги, де результат? Де наші ракети? Де наші дрони? Де наші міни, не браковані, а реальні міни?
показати весь коментар
22.01.2025 17:27
+7
Може сягнути, можемо виробити, плануємо напланувати… задовбали ці зелені кіздаболи.
От що брак гонять, то це єдиний факт, котрий в теперішньому, а не в планах. Диверсанти.
показати весь коментар
22.01.2025 17:24
+6
Сіки ж це на бракованих мінах можна буде накрасти то? Жопа не злипнеця?
показати весь коментар
22.01.2025 17:26
Коментувати
Сортувати:
"Може".. " Може"... СУКИ зелені обіцянки-марення-надії продають
показати весь коментар
22.01.2025 17:20 Відповісти
Може сягнути, а може не сягнути....
Залежить від сягуна!
показати весь коментар
22.01.2025 20:09 Відповісти
Може сягнути, можемо виробити, плануємо напланувати… задовбали ці зелені кіздаболи.
От що брак гонять, то це єдиний факт, котрий в теперішньому, а не в планах. Диверсанти.
показати весь коментар
22.01.2025 17:24 Відповісти
Якись видок в нього - неначе на брехні зловили
показати весь коментар
22.01.2025 17:26 Відповісти
Сіки ж це на бракованих мінах можна буде накрасти то? Жопа не злипнеця?
показати весь коментар
22.01.2025 17:26 Відповісти
34 млрд євро на браковані міни - це потужно
показати весь коментар
22.01.2025 17:27 Відповісти
Незламно, і водночас потужно.
показати весь коментар
22.01.2025 17:47 Відповісти
Досить обіцяти зелені бариги, де результат? Де наші ракети? Де наші дрони? Де наші міни, не браковані, а реальні міни?
показати весь коментар
22.01.2025 17:27 Відповісти
дуже хотілось би почути думку Джемілєва про свого ублюдочного радника умєрова
показати весь коментар
22.01.2025 17:28 Відповісти
... не на часі!
показати весь коментар
22.01.2025 18:34 Відповісти
показати весь коментар
22.01.2025 17:38 Відповісти
І скільки з нах ти с3,14здиш, скотиняка?
А чому не чути його дружбана та борця за киримли Джемілєва? Кудись зник з інформпростору відразу після призначення на посаду МОУ цього покідька.
показати весь коментар
22.01.2025 17:38 Відповісти
показати весь коментар
22.01.2025 17:38 Відповісти
показати весь коментар
22.01.2025 18:09 Відповісти
Може сягнути а може ні сягнути. Ворожка!
показати весь коментар
22.01.2025 17:42 Відповісти
Ворожка?
Ворюжка!
показати весь коментар
22.01.2025 18:10 Відповісти
Де наші ракети? За 6 рокуів клоунади жодної не випустили. Те, що роблять волонтери рахувати не треьба, бо це не державний сектор ОПК.
показати весь коментар
22.01.2025 17:45 Відповісти
Може сягнути і трильйона. Але не сягне.
показати весь коментар
22.01.2025 17:53 Відповісти
я так розумію цифра, це скільки Шайтанчик може освоїти. Що по результатах?
показати весь коментар
22.01.2025 18:02 Відповісти
Даже страшно представить , сколько зелёные ушлёпки могут украсть.
показати весь коментар
22.01.2025 18:07 Відповісти
Всё тугрики и еврики подсчитывают вместо реального , серьёзного , необходимого вооружения . А вместо пво побольше ухилянтов наловят .
показати весь коментар
22.01.2025 18:07 Відповісти
Беріть гроші хлопці поки дають та тікайте
показати весь коментар
22.01.2025 18:08 Відповісти
Йшов шостий рік, як від влади не чутно "ми виконали свою обіцянку", а все в майбутньому часі. А те,що було обіцяно або провалено і звітувати немає про що (мільярд дерев, 4к баксюків вчителям, мільйон дронів, гігават енергії, університет майбутнього і т.д., і т.п.), або наваіть і не починалось. Про те, що дійсно робилось звітувати не можна, бо там не одне пожиттєве кожному з конфіскацією.
Єдине, що випадково вирвалось і відповідає дійсності - це "проє@алі"
показати весь коментар
22.01.2025 18:16 Відповісти
Гандони зелейобські. Що з бракованими мінами ублюдкі тут ви ***** добре кошти освоїли падли
показати весь коментар
22.01.2025 18:36 Відповісти
Навіщо цензор це пише? Кожен, хто це прочитає, ЗВІРІЄ. В 2025 році все буде в сотні разів більше, буде і любов і радість
показати весь коментар
22.01.2025 19:26 Відповісти
Цього Умерова треба терміново на гіляку
показати весь коментар
22.01.2025 19:30 Відповісти
Іншаллах! Іншаллах!
показати весь коментар
22.01.2025 20:17 Відповісти