9136 відвідувачів онлайн

Не варто сумніватися: потрібно йти у ЗСУ та виконувати свій конституційний обов’язок, - Сирський

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що українським громадянам не потрібно вагатися, чи захищати свою країну, а треба виконати конституційний обов'язок. 

Про це він сказав в інтервʼю проєкту БАЗА на "Радіо Байрактар", інформує Цензор.НЕТ.

Насампред не треба сумніватися, чи йти в ЗСУ, треба виконати свій конституційний обов'язок. У нас настільки гнучка та демократична система, що ти можеш обрати частину й фах, до чого ти маєш здібності чи досвід, - наголосив главком.

За його словами, якщо громадянин добровільно обирає через рекрутингові центри бригаду, яка "має традиції", чи хоче стати оператором БпЛА, то він може це зробити.

"Тому не треба боятися. Треба йти й перемагати", - додав Сирський.

Напередодні президент України Володимир Зеленський прокоментував бажання США знизити призовний вік в Україні.

Топ коментарі
+40
Поверни , для початку , "батальон Монако з за кордону - нехай дітки і родичі "еліти" власним прикладом покажуть громадянам цей обов'язок !
показати весь коментар
23.01.2025 16:59 Відповісти
+35
Коли вигідно можна про констицію згадати. Лицемір .....ний.
показати весь коментар
23.01.2025 17:02 Відповісти
+33
Передовой отряд мотопехоты ЗСУ перед выездом на фронт.
показати весь коментар
23.01.2025 16:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Сирській йди разом з зеленським ...й !і не треба боятися чи сумніватися !!! Україна якось без вас справиться !
показати весь коментар
23.01.2025 17:44 Відповісти
Очевидно етнічному кацапу ментально важко зрозуміти, що для українця Вітчизна це не "от тайги до британских морей", а, в першу чергу, власна сім'я.
Тому в 22му українці стояли в чергах до тцк, щоб захистити свої сім'ї, вигравши їм час на евакуацію. І тому, з врахуванням досвіду 22-24, у 25му їх доводиться викрадати на вулиці і везти до війська під конвоєм. Більшість розуміє, що державні соціальні гарантії для військовослужбовців - це гівно на паличці, не варте паперу, на якому написане, і найгірше, що можна зробити для виживання сім'ї в даний час- це пожиттєво мобілізуватись.
показати весь коментар
23.01.2025 17:46 Відповісти
Йти під КАБи з ломакою?
показати весь коментар
23.01.2025 17:46 Відповісти
Я тебе конечно верю, разве могут быть сомненья....
показати весь коментар
23.01.2025 17:46 Відповісти
Так нехай всі виконують конституційний обов"язок ,а не тільки одні . бідняки ,а "аристократи " як каже Портніков не повинні воювати .
показати весь коментар
23.01.2025 17:49 Відповісти
портніков казав не так
показати весь коментар
23.01.2025 18:22 Відповісти
А як він казав ,що аристократи воювали лише в феодальному суспільстві ,а хіба теперішня Україна не те саме феодальне суспільство ,яке поділене на багатих і на бідних ?
показати весь коментар
23.01.2025 18:27 Відповісти
ні, не те саме феодальне суспільство.

в тому феодальному суспільстві, про яке він казав, дебіли не мали можливості добровільно ради приколу вибирати собі феодалів.
показати весь коментар
23.01.2025 19:19 Відповісти
Не феодалів, а паяців, бо феодал хоч вмів оборону свої землі чи похід організувати на чужу землю. А паяци вміли тільки тупі приколи кидати при феодалах, розважаючи їх... І ніхто й гадки тоді не мав, щоб паяц очолював державу чи хоч якесь місто!
показати весь коментар
23.01.2025 19:36 Відповісти
тобто портников те саме і сказав
показати весь коментар
23.01.2025 20:09 Відповісти
Там холопи не мали права обирати пана ,а в нас мають, от і вся різниця.
показати весь коментар
23.01.2025 20:23 Відповісти
Малодушність пересічного обивателя = непридатності ні на що.
показати весь коментар
23.01.2025 17:50 Відповісти
Слава Богу, що в тебе на позиції є старлінк і ти зміг з-під свиноруських дронів прямо з позиції поділитись своїм баченням ситуації! Правда ж, з позиції, характернику?
показати весь коментар
23.01.2025 17:54 Відповісти
Тобі взагалі звідки знати хто я і що я? Чи ти вважаєш що вся армія сидить в окопі?
показати весь коментар
23.01.2025 17:59 Відповісти
не вся. От Пікалов, наприклад, з Кварталу 95 служить в Києві в Нацгвардії в іміджевих військах. Отримує доплату за особливі умови і катається по всій Україні з гастролями
показати весь коментар
23.01.2025 18:24 Відповісти
Я вважаю що ти ссиклива віш, у якого, нажаль, немає матері зате є два батька. Бо лише син **********, сидячі на кухні кухарем, буде розмірковувати про "малодушних обивателів" які йому нагадили в шаровари знову. Тобу або відповідай хто ти і де воююєш або обтікай, мокрице
показати весь коментар
23.01.2025 19:05 Відповісти
Бидло порвалося)
показати весь коментар
23.01.2025 19:22 Відповісти
То зашивайся бо розтікся на весь форум
показати весь коментар
23.01.2025 22:05 Відповісти
Я можу бути навіть звичайним кухарем і тебе не повинна іпати моя особистість. Я говорю просто як є.
показати весь коментар
23.01.2025 18:00 Відповісти
Ну хіба якщо лям баксів дасте, а так, поки влада не зміниться ловіть: 🖕
показати весь коментар
23.01.2025 17:53 Відповісти
конституція на паузі. так шо звиняйте конституційний обовязок теж на паузі і десь в останній черзі після суддів, плокулолів, силовіків та інших силових пенсіонерів у 40 років які все життя кормилися иа здобували статки с податків громадян.
показати весь коментар
23.01.2025 18:00 Відповісти
Не варто сумніватись - це як? Не думати про потенційні ризики і наслідки? Ресурс не повинен думати взагалі?
показати весь коментар
23.01.2025 18:05 Відповісти
В коментарях океан мочі та гори засцяних колготок.
показати весь коментар
23.01.2025 18:07 Відповісти
Ковід викликає порушення нюху і загалом сприйняття світу. Потрібно лікуватися.
показати весь коментар
23.01.2025 19:57 Відповісти
потрібно повертатись до розстрілів може буде толк
показати весь коментар
23.01.2025 18:09 Відповісти
Почнем з того що за нормами нашого законодавства такий обов'язок виникає у оазі наявності воєнного ЧАСУ. Вводьте стан війни , тоді вийо...сь. Ананетисуданет. Уроди.
показати весь коментар
23.01.2025 18:10 Відповісти
На Цензоре все хотят выхода на границы 1991 года, но при этом сами воевать не хотят. Люди, вы на что рассчитываете вообще, что за вас другие воевать будут? Хочешь победы над Рашкой - иди записывайся в ВСУ и на фронт мочить кацапов. И чем быстрее вы это сделаете - тем быстрее мы победим Орков.
показати весь коментар
23.01.2025 18:12 Відповісти
А ви будете в треніках сидіти на дивані і спостерігати7
показати весь коментар
23.01.2025 18:34 Відповісти
Ти сам хоча б з окопу? Чи так бовкнув, аби не мовчати?
показати весь коментар
23.01.2025 20:08 Відповісти
Прямо скажем, из "генерала-200" хреновый агитатор.
показати весь коментар
23.01.2025 18:13 Відповісти
показати весь коментар
23.01.2025 18:22 Відповісти
Це він готується до участі у передачі свого шева Розсміши Коміка?
показати весь коментар
23.01.2025 18:23 Відповісти
Поки творожніков головком ніхто і не подумає йти в ЗСУ. В нього зовсім відсутня самокритичнисть. Типовий кацап.
показати весь коментар
23.01.2025 18:26 Відповісти
Це звернення до Залужного і його генералів? Чи про купола? Драпатого?
А - до Аристовича, Баканова, Бородатого батька- коміка..?
показати весь коментар
23.01.2025 19:08 Відповісти
Приклад від "шизонутого добровольця".
Початок широкомаштабки:
Воєнкомат,черги- не потрібні,
ТРО- вже немає місць.
ДФТГ- УРА!
тільки не має зброї,але є своя(мисливська),все за свої кошти,і понеслось! Чергування через день,блокпости,охорона обєктів,тренування,вишколи-
****!
Рішення командування про розформування!!!
Ну нічого,перехід в інше ДФТГ,мобільні групи,тренування,вишколи-
****!
ви всі ухилянти-******** в ТЦК.
Тільки саме "смішне",що ті завдання що виконували "не такі добровольці"(цивільні) безкоштовно,тепер виконують здебільшого поліціянти та нацгвардійці і зовсім не безкоштовно,про мотивацію.............
показати весь коментар
23.01.2025 19:20 Відповісти
Правильно, і то всім іти, а то поховалась різна блатна ***********. Як їх всіх зібрати і відправити на фронт, то за тиждень війна закінчиться, а то воюють одні бідні селяни і робітники
показати весь коментар
23.01.2025 19:34 Відповісти
ІДИ В СРАКУ!!!!
показати весь коментар
23.01.2025 19:55 Відповісти
Ніхто не вкурсі - чому я йому не вірю?))) то все через кляте ІПСО, ага
показати весь коментар
23.01.2025 21:44 Відповісти
Провал за провалом у всіх галузях. Ніяких сумнівів у некомпетентності влади. І нічого не зміниться поки діти еліти на прикладі Ізраїлю не опиняться на війні у тих самих окопах, тоді все буде проконтрольовано та зроблено відповідно ******** вимогам ведення війни. Почніть з уряду національного порятунку.
показати весь коментар
23.01.2025 22:23 Відповісти
В 2014 я тоже был герой ,но по возвращению (:с инвалидностью ) услышал: я тебе туда не посылал, такого же бойща хотел водитель высадить из маршрутки у него не было ног ,а право проезда даёт государство,я естественно заступился за побратима - но следующих под дня я провел в рай отделе вот она правда
показати весь коментар
23.01.2025 22:23 Відповісти
ЕСЛИ ЧЕЛОВЕК МОЖЕТ ПОГИБНУТЬ, ТО В ПЕРВУЮ ОЧЕРЕДЬ КОНСТИТУЦИОННЫЙ ДОЛГ И ОБЯЗАТЕЛЬСТВА ДОЛЖНО ВЫПОЛНИТЬ ГОСУДАРСТВО ПЕРЕД ЧЕЛОВЕКОМ !!!
показати весь коментар
24.01.2025 05:04 Відповісти
як тільки 1,5 мільйона чинуш, 450 тисяч мусорів, 150 тисяч прокурорів, а також *******, де-бе-ер- овцЫ та судді підуть воювати в ОКОПИ я перестану сумніватися
показати весь коментар
24.01.2025 09:00 Відповісти
Фіз особи так в першу чергу, ухілесна вся влада і їхні діти.
А громадяни республіки Україна ні.
показати весь коментар
24.01.2025 14:59 Відповісти
Сторінка 2 з 2