5313 відвідувачів онлайн
11 656 98

Росія готова до переговорів щодо України. "Нелегітимними" їх робить Зеленський, - Путін

Путін заявив, що Росія готова до перемовин з Україною

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що готовий провести переговори щодо завершення війни проти України. 

Його цитують російські пропагандисти, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, якщо перемовини почнуться зараз, їх нібито можна буде визнати нелегітимними, оскільки президент України Володимир Зеленський заборонив діалог з Росією.

Російський диктатор вимагає змусити Зеленського скасувати заборону про переговори.

"В умовах існування такої заборони складно серйозно говорити про діалог із Києвом", - стверджує Путін.

Також він сказав, що РФ ніколи не відмовлялася від контактів зі США, їх нібито "перервав Вашингтон". 

Крім того, Путін назвав свої відносини з Дональдом Трампом "довірливими й прагматичними".

Очільник Кремля також припустив, що якби у Трампа не "вкрали перемогу" на минулих виборах, "кризи" в Україні могло не бути.

Він додав, що "режим у Києві" отримує сотні мільярдів від своїх спонсорів та "хом'ячить за обидві щоки".

Путін заявив, що Росія готова до перемовин з Україною

Нагадаємо, заступник глави МЗС РФ Олександр Грушко озвучив вимогу Москви до НАТО скасувати рішення Бухарестського саміту 2008 року, яке передбачало можливість вступу України до Альянсу.

У Кремлі заявили, що Путін готовий до контакту із Дональдом Трампом.

Топ коментарі
+35
Путін-***** «легітимний»?
показати весь коментар
24.01.2025 17:05 Відповісти
+14
Зупинка "тіньового" танкерного флоту, та ще кілька десятків влучних ударів по НПЗ, аеродромах і нафтобазах - і "Путін" змінить свою думку...
показати весь коментар
24.01.2025 17:09 Відповісти
+12
наступний легітимний, перевірений у боях, реальний дипломат та Верховний, президент України Порошенко засмутить ***** ще більше..
показати весь коментар
24.01.2025 17:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Путін-***** «легітимний»?
показати весь коментар
24.01.2025 17:05 Відповісти
так і ЗЄля за версією буйла нелегітимний, а ще клоун та наркоман !

короче це буде НЕ договір, а подушка-пердушка з Дєтського міра

.
показати весь коментар
24.01.2025 17:23 Відповісти
мабуть вперше вжитті погоджуюсь с куйлом. Нелегітимний, а ще клоун та наркоман !
показати весь коментар
24.01.2025 18:00 Відповісти
Ця заява взагалі аномальна і абсурдна
посмешнік ліліпутін НІКОЛИ не признавав Україну як сторону переговорів
його основная лінія - дерибан України з США та Європою БЕЗ України
пасмешнік просто глузує з Трампона
показати весь коментар
24.01.2025 21:07 Відповісти
Від рф - вони ще маньяки-вбивці
показати весь коментар
24.01.2025 17:55 Відповісти
Ві, Єдік, ізвінітє нє югіст «, а ідіот. Нє обіжайтєсь толька)
показати весь коментар
24.01.2025 18:02 Відповісти
Та він батрак лахтинський!!!
показати весь коментар
24.01.2025 18:30 Відповісти
"Как юристи" знають про розділові знаки? Ви б ще без інтервалів написали, як у середньовіччі.
показати весь коментар
24.01.2025 18:07 Відповісти
Ну да. Настоящиє кнігі как, напрімєр, учєбнікі по праву ізданниє в СССР пісалісь бєз точєк і запятих.
показати весь коментар
25.01.2025 06:08 Відповісти
Я про "междуконтейнерньій перепих" вперше чую. Це, певно, твоя стихія, у якій ти народився? Як ти там себе відчуваєш?
показати весь коментар
25.01.2025 08:36 Відповісти
Ага... Вчтителі, у радянські часи, сміялися з подібних "грамотіїв", подібною примовкою:
"Здрастуйтемоїбатькисвиніщовипривезлиздохлиоставсяодинкабанвашсиніван"
показати весь коментар
24.01.2025 18:32 Відповісти
Крапки закінчились?
показати весь коментар
24.01.2025 18:19 Відповісти
.................................
показати весь коментар
24.01.2025 19:30 Відповісти
З тебе такий "юрист настоящий в системе права УССР Украина с 1981 года " - "як з гімна - куля...". Ти навіть основних положень діючої конституції України не знаєш!... Мелеш дурниці, з розумним виглядом...
1. Президент України залишається легітимним до моменту вступу на посаду новообраного президента.
2. Вибори президента і ВР, не можуть проводиться під час військового стану та стану війни...
Ти не "юрист настаящий", а "баран лахтинський"...
показати весь коментар
24.01.2025 18:29 Відповісти
Писати навчитеся, юристе.
показати весь коментар
24.01.2025 18:30 Відповісти
Хреновий з тебе юрист. Помовчав би за розумного зішов.
показати весь коментар
24.01.2025 18:49 Відповісти
Та що тобі той зєля пристав, мов реп'ях на дупі? Тобі сам Трамп deal запропонував, до чого тут якась там Україна?
показати весь коментар
24.01.2025 17:05 Відповісти
ПНХ. Ніяких переговорів з терористом та воєнним злочинцем. Крапка.
показати весь коментар
24.01.2025 17:07 Відповісти
Збирайся,міняй хлопців в окопах, тоді ніякиї переговорів і крапка.
показати весь коментар
24.01.2025 17:33 Відповісти
А може тебе зберем? Там і поговориш...
показати весь коментар
24.01.2025 17:36 Відповісти
Давай в окоп тогда,за кордони 91г. И точка будет Как меня улыбают эти диванные патриоты.
показати весь коментар
24.01.2025 17:55 Відповісти
наступний легітимний, перевірений у боях, реальний дипломат та Верховний, президент України Порошенко засмутить ***** ще більше..
показати весь коментар
24.01.2025 17:07 Відповісти
Навіть натяк на це більше всіх засмутить Невтікача, хоча слово "засмутить" якесь не того ...
показати весь коментар
24.01.2025 17:15 Відповісти
бачили, росте !

.
показати весь коментар
24.01.2025 17:24 Відповісти
Мріяти не шкідливо
показати весь коментар
24.01.2025 17:26 Відповісти
Отріцатєльно?
показати весь коментар
24.01.2025 18:21 Відповісти
Рейтинги? У даній ситуації? Мабуть це був жарт.
До прикладу - квітень 2014. Ані рейтингів, ані списків, ані "фаворитів перегонів".
показати весь коментар
24.01.2025 17:33 Відповісти
Мій посил був про непередбачуваність ситуації.
Як сказав би Митець: "До п..ди ті рейтинги!"
показати весь коментар
24.01.2025 17:44 Відповісти
який "Митець" сказав оте - я не знаю... А от покійний генерал Москаль, безпосередньо адресував "Блазню" вислів: "Рейтинг - не ***... "Відосиками" не піднімеш..."
показати весь коментар
25.01.2025 00:10 Відповісти
В обох випадках перемогла обіцянка швидкого миру.
показати весь коментар
24.01.2025 18:10 Відповісти
Ніхто з тих хто голосував за Пороха за ЗЕ не голосували. Частина з них просто не пішла на вибори.Якось так.
показати весь коментар
24.01.2025 18:14 Відповісти
А хто казав зебидлу що Порошенко буде болотуватись в презеденти?
показати весь коментар
24.01.2025 17:35 Відповісти
...у нинішніх умовах рейтинг Пороха - то рейтинг України... тут, або пан - або пропав..
але якщо дебілів-таки більше, то так їм і треба.. а розумні-притомні виживуть.. просто не хотілося би зайвих жертв, навіть цих зеленських ідіотів-краян..
показати весь коментар
24.01.2025 18:15 Відповісти
Рафик не винуват усе винуват зевленский!
показати весь коментар
24.01.2025 17:08 Відповісти
пуйло підігрує трампівському его, щоб збити запал американця.

після такого підлизування (повторення наративу, що Київ краде мільярди і що перемогу трампа вкрали) , хіба трампу захочеться псувати відносини з кремлем?
показати весь коментар
24.01.2025 17:08 Відповісти
Ну легітимність *уйла теж під запитанням.
показати весь коментар
24.01.2025 17:09 Відповісти
Зупинка "тіньового" танкерного флоту, та ще кілька десятків влучних ударів по НПЗ, аеродромах і нафтобазах - і "Путін" змінить свою думку...
показати весь коментар
24.01.2025 17:09 Відповісти
Яку саме думку він змінить?
показати весь коментар
24.01.2025 17:29 Відповісти
У американців є прислів"я: "Ніколи не кажи "ніколи"...". Якщо буде відповідна політична ситуація, і відповідні економічні умови - думка може буть змінена дуже швидко...
показати весь коментар
24.01.2025 18:10 Відповісти
Яка саме думка?
показати весь коментар
24.01.2025 18:17 Відповісти
Ходжі Насреддіну приписують вислів: "Скільки не кричи "Халва!" - в роті солодко не стане...
Скільки ти не цитуватимеш Путіна - аргументації я ніякої не бачу.
Прийде час, постануть умови - і Путін визнає Зеленського легітимним... І не тільки визнає - але й шанобливо спілкуватиметься. Це ПОЛІТИКА...
(Тепер напиши, що я "прибічник Зеленського"... Мої підписники давно не сміялися...).
показати весь коментар
24.01.2025 18:43 Відповісти
Не важливо ким хто кого визнає і хто над чим буде сміятися. Важливо, що ви не можете відповісти на просте запитання.
показати весь коментар
24.01.2025 18:46 Відповісти
Давидику... Нестача у тебе розумових здібностей - не моя вина... Це - твоя біда...
показати весь коментар
24.01.2025 18:48 Відповісти
Начнет коситься на свою охрану,питерская братва на такие убытки не подписывалась могут и в унитаз окунуть..
показати весь коментар
24.01.2025 17:38 Відповісти
Далі "пророчить"? Буде "скарапастижнае Лебединое озеро"... А потім "кремлёвские" поїдуть у Вашінгтон, з "покаянною головою". Там вони скажуть, що у всьому винен "акаянный Путин", якого вони "страшна баялись"... Погодяться на виплату репарацій, аби лише з них зняли санкцій та дозволили їм і далі править "Недоросією""
показати весь коментар
24.01.2025 18:06 Відповісти
сменить какую думку? зеля запрет на переговоры ввел,поэтому логично,как они пройдут тогда? вы новость хоть читали?
показати весь коментар
24.01.2025 17:54 Відповісти
Як "увів" - так і скасує... Політика - набагато складніша штука, ніж "триндьож" на форумі...
показати весь коментар
24.01.2025 18:46 Відповісти
В оточенні Зеленського хтось додумається сказати Путіну, що він теж не легітимний, що вибори були з порушеннями, що результат цих виборів намальований?! Чи там дійсно хом'ячать допомогу за обидві щоки і більше ні про що не думають?
показати весь коментар
24.01.2025 17:10 Відповісти
Нє.
Вони навіть ссяться заслужено назвати росію фашистами. Вибити наріжний камінь раша пропаганди. Все російська армія, російська влада, війська ереф.

Ця боязнь образити братушок читається у всьому інфопросторі і очевидно йде від дєрьмаків з арахаміями які так стелють соломку...
показати весь коментар
24.01.2025 17:28 Відповісти
Шо робицця! Боти, рідненькі, поясніть, - Зе вже не агент кримля? Бо шота не совпадає.
показати весь коментар
24.01.2025 17:15 Відповісти
Крємль - агент Зеленського. Шах і мат!
показати весь коментар
24.01.2025 17:27 Відповісти
оба нелегитимных
показати весь коментар
24.01.2025 17:16 Відповісти
Є лєгітімний. В Ростові сидить
показати весь коментар
24.01.2025 17:47 Відповісти
Медвечука на арену,інакше не можна.Ху@ла тільке це влаштовує.
показати весь коментар
24.01.2025 17:17 Відповісти
Схоже, що прийшли часи, коли немає міжнародного права, а є лише право сили. Хто сильніший і нахабніший, той і правий.
показати весь коментар
24.01.2025 17:18 Відповісти
Завжди так було, хіба ні?
показати весь коментар
24.01.2025 17:27 Відповісти
Ну добре, проведемо вибори і шо, ***** вважає шо йому, нелегитімному, легше буде вести переговори з Залужним або Порохом?
показати весь коментар
24.01.2025 17:19 Відповісти
Пiун виставить свого кандидата. Грузинский сценарiй.
показати весь коментар
24.01.2025 17:22 Відповісти
Кого саме?
показати весь коментар
24.01.2025 17:29 Відповісти
Бойко
показати весь коментар
24.01.2025 17:57 Відповісти
показати весь коментар
24.01.2025 19:11 Відповісти
Ось вам іммя: Медведчук був тільки смотрящім за цим всім майном. Справжнім їх власником був сам путін. Оскільки умовою проведення мирних переговорів стало повернення цього майна справжньому власнику, то Зе-шобла цю умову першою виконала. Це ж очевидна річ. А наступного президента кого виберуть? Ну, звичайно... Бойка чи когось на кшталт. Бо на іншого пуйло буде незгодне. А Бойко уступить крісло Медведчуку (тобто Оксані Марченко, яка виховує не похресницю пуйла, а його рідну дитину - інакше неможливо пояснити нав'язливу ідею пуйла зробити Медведчука президентом України). І все майно повернуть пуйлу. Ось як "гарно" наші судді підіграють пуйлу ось цими рішеннями
показати весь коментар
24.01.2025 17:57 Відповісти
А народ, солдати, на бойко будут згодні?
І таку процедуру показали - назначать - погодить - уступить - байстрюк - тощо. Я в захваті.
Ви фантастику не пищите? Ненаукову?
показати весь коментар
24.01.2025 18:12 Відповісти
И не таке 🤡 обирали!
показати весь коментар
24.01.2025 19:23 Відповісти
Залужний Президент !

.
показати весь коментар
24.01.2025 17:26 Відповісти
А звідки така впевненність у заказних смердючой ЗЕленью рейтінгах?
показати весь коментар
24.01.2025 17:31 Відповісти
Не подавитеся блювотиною. Реально дивіться у світ, а не через призму психлікарні.
показати весь коментар
24.01.2025 17:35 Відповісти
Так я вас їсти не маю намірів. З чого б мені вас їсти? Я взагалі ботів та тролів не їм. Від них Зеленим гівном і Парашею смердить.
показати весь коментар
24.01.2025 17:49 Відповісти
показати весь коментар
25.01.2025 15:34 Відповісти
Аха...
Обізвався легітимний. Який основного конкурента на виборах придушив у концтаборі....
показати весь коментар
24.01.2025 17:21 Відповісти
Поясню. Вони вже роблять це пів року.
Тандем *****-зе роблять так, щоб суспільству донести,що це Україна не хоче переговорів.
Цей сценарій вже йде десь пів року,коли ***** вперше заговорив про переговори,а зеленський сказав,що проти , було це десь пів року тому.
показати весь коментар
24.01.2025 17:22 Відповісти
Він додав, що "режим у Києві" отримує сотні мільярдів від своїх спонсорів та "хом'ячить за обидві щоки". "зелені хом'яки куйла в Україні"
показати весь коментар
24.01.2025 17:25 Відповісти
показати весь коментар
24.01.2025 17:28 Відповісти
Та звісно, що ***** готове до переговорів "щодо України" з ким завгодно, окрім самої України, яка за 3 роки розтрощила йому арміюзграю ********* так, що на базах зберігання техніки вже ідуть пошуки з металошукачами - може ще щось вдасться відкопати.

Розуміє - з Україною "порєшать" 1 на 1 важко і боязко, а так - сподівається, що хтось інший Україну примусить до капітуляції.
показати весь коментар
24.01.2025 17:36 Відповісти
******* рассказывает за легитимность. Спешите видеть
показати весь коментар
24.01.2025 17:38 Відповісти
Так про яку "заборону переговорів" він марить якщо вважає Україну не державою а Зеленського нелегітимним президентом. Зовсім вже збренділо створіння.
показати весь коментар
24.01.2025 17:39 Відповісти
Обізвалося нелегітимне гівно. Любі переговори з московським режимом являються не легітимними. Тому що московський режим ще ніразу не дотримувався свого слова. До того ж московський режим представляє державу кордони якої не визнає ніодна нормальна держава в світі
показати весь коментар
24.01.2025 18:01 Відповісти
Нічого собі, 20 років нелегітимний згадав про просроченого?
показати весь коментар
24.01.2025 18:02 Відповісти
Для початку відповідь-"Скасування наросіянцям казати "НА УКРАЇНІ і казати В УКРАЇНІ ".
показати весь коментар
24.01.2025 18:03 Відповісти
Два пересiдента.
показати весь коментар
24.01.2025 18:07 Відповісти
Режим хом"ячить а ти кожен день людеи вбиваєш
показати весь коментар
24.01.2025 18:11 Відповісти
а иди ***** *********** добойоб!
показати весь коментар
24.01.2025 18:14 Відповісти
Хоч і не люблю зелену владу, але коли якесь рашистське чмо, щось кукарєкає про нелегетимність Зеленського, є бажання забити ці слова йому в горлянку разом з конституцією УКРАЇНИ!
показати весь коментар
24.01.2025 18:16 Відповісти
Та не хвилюйтеся Ви так. Війна не в офісах президентів. Поки наші серця сповнені ненависті до ворога, ніхто цю війну не зможе зупинити. Ще не всі навоювались. У нас ще багато охочих до кінця воювати.
показати весь коментар
24.01.2025 18:27 Відповісти
ЛІГИТИМНІ В ПЕРЕМОВИНАХ З РУСНЕЮ ТІЛЬКИ ПЕРШИНГ,ТАМАГАВК,АТАКАМС