9575 відвідувачів онлайн
3 618 37

Якщо припинити допомогу Україні завтра, то післязавтра країни не буде, - Пісторіус

Пісторіус наголосив на важливості допомоги для України

Очільник оборонного відомства Німеччини Борис Пісторіус застеріг від припинення допомоги Україні. Він заявив, що якщо не буде допомоги, то й не буде суверенної країни Україна.

Про це німецький міністр сказав під час виступу в Пайні, Нижня Саксонія, пише РАР, інформує Цензор.НЕТ.

"Якщо ми припинимо підтримувати Україну завтра, то післязавтра буде кінець України, кінець суверенної, вільної держави в центрі Європи",- наголосив Пісторіус.

Він зазначив, що Україна має бути в позиції сили, щоб у якийсь момент розпочати переговори з Росією щодо завершення війни.

Глава Міноборони ФРН також відповів на заяви тих, хто закликає припинити підтримку, оскільки "це не війна Німеччини".

"Це правда, це не наша війна, але вона може стати нашою", - сказав німецький міністр.

Пісторіус вкотре допустив ймовірність, що Росія спробує напасти на країни НАТО.

"Путін готується. Ми не знаємо, чи нападе він і коли, але він готується. Він створює умови для того, щоб серйозно загрожувати нам. Путін говорив про серйозну, невпинну боротьбу за новий світовий порядок. Можливо, він ніколи цього не зробить, але як міністр оборони я не хотів би ризикувати", - додав глава Міноборони Німеччини.

Нагадаємо, що раніше Пісторіус допустив ймовірність нападу РФ на країни НАТО в 2029-2030 роках.

Топ коментарі
+9
Дивись глибше. Тоді побачиш, що Азія вже йде у другий похід "чингісхана" на Європу ! І знову союзником у них буде московія. Європа пережила арабський халіфат, Чингіса. Міжусобні дві світові війни. І все на своїй території. Невже Європа спокійно прийме ще одну навалу Азії ? Тільки разом, спільними зусиллями можна подолати азійське вторгнення.
показати весь коментар
25.01.2025 18:53 Відповісти
+7
У разі загрози окупації мінімум 20 млн. українців перейдуть до Німеччини, Франції, Іспанії, Італії тощо з усім військом і технікою. Велике переселення народів 21-го століття. А можна ж усе вирішити по-іншому. Дайте нарешті ракети дальнього радіусу, і відбудеться велике переселення кацапів за Урал.
показати весь коментар
25.01.2025 18:56 Відповісти
+4
і тебе не буде , на початку війні ніхто не допомагав а Ми зупинили кцапню
показати весь коментар
25.01.2025 18:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
і тебе не буде , на початку війні ніхто не допомагав а Ми зупинили кцапню
показати весь коментар
25.01.2025 18:46 Відповісти
і це наша ідея с FPV-дронами на початку війні
показати весь коментар
25.01.2025 18:49 Відповісти
Они так каждый день уговаривают Америку?
показати весь коментар
25.01.2025 18:49 Відповісти
дорослий дядя , а дурак
показати весь коментар
25.01.2025 18:50 Відповісти
Дивись глибше. Тоді побачиш, що Азія вже йде у другий похід "чингісхана" на Європу ! І знову союзником у них буде московія. Європа пережила арабський халіфат, Чингіса. Міжусобні дві світові війни. І все на своїй території. Невже Європа спокійно прийме ще одну навалу Азії ? Тільки разом, спільними зусиллями можна подолати азійське вторгнення.
показати весь коментар
25.01.2025 18:53 Відповісти
Що ж ти за ********** така грозна?
показати весь коментар
25.01.2025 18:58 Відповісти
Вы забыли про ядерное оружие. Никто не нападет на НАТО.
показати весь коментар
25.01.2025 18:58 Відповісти
Легко сказать.
показати весь коментар
25.01.2025 19:14 Відповісти
А після перемоги кацапів за допомогою українців мільйонна українська армія поїде валити ліс у Сибіру і будувати черговий Санк-Путінбург на колимі. Це ж вже було!!! (кучма) Тому, Артмінде, сідайте. ДВІЙКА.
показати весь коментар
25.01.2025 19:00 Відповісти
Ви бажаєте жити у мафіозному середовищі?? Українцям кацапи не дозволять ходити по двоє, не те що організувати мафіозні структури. Треба припиняти цю дурну дискусію.
показати весь коментар
25.01.2025 19:29 Відповісти
У разі загрози окупації мінімум 20 млн. українців перейдуть до Німеччини, Франції, Іспанії, Італії тощо з усім військом і технікою. Велике переселення народів 21-го століття. А можна ж усе вирішити по-іншому. Дайте нарешті ракети дальнього радіусу, і відбудеться велике переселення кацапів за Урал.
показати весь коментар
25.01.2025 18:56 Відповісти
щоб у якийсь момент розпочати переговори з Росією щодо завершення війни Джерело: https://censor.net/ua/n3532287

Це і є невірна постановка часових рамок. Ні коли небуть чи у якись момент,а як Трамп будьте субєктні і кажить-ЗАРАЗ час зупинки війни настав. А так це все із пустого в порожне і приводить до ще більш негативних наслідків
показати весь коментар
25.01.2025 18:57 Відповісти
Та прямо "не буде", якось у перші місяці 2022 лише на ваших касках витягували.
Не очкуйте - давайте 300 леопардів!
показати весь коментар
25.01.2025 19:09 Відповісти
Україна була, є і буде, тому неважливо чи буде допомога Заходу (а вона буде), питання тільки в часі коли Україна зможе закінчити війну та вийти на свої загальновизнані кордони!
показати весь коментар
25.01.2025 19:15 Відповісти
Схвильовані, налякані та не здивовані: американці реагують на перший тиждень Трампа -BBC
показати весь коментар
25.01.2025 19:23 Відповісти
А те, що кацапи не завтра - так післязавтра атакують пострадянські балтійські держави - не турбує?
Шкода, що в країнах НАТО перемагають сцикуни - Фіцо, Трамп, скоро буде Ле Пен у Франції, у Німеччині теж якась путінська шльондра переможе, буде колективне смоктання світовому тероризму в особі росії, китаю, ірану, кндр. Ця планета заслуговує на знищення.
показати весь коментар
25.01.2025 19:45 Відповісти
Я бачу, що взагалі не потрібно було нічого обіцяти Україні в лютому 2022. Що сталось. Захід пообіцяв Україні допомогу і почав надавати її, проте українська влада ( обрана самими ж українчиками по-приколу) почала тирити допомогу. Захід не міг збагнути такого феномену: країна на грані зникнення, а влада тибзить фінансову допомогу країні (ще не знати куди поділась частиа війькового спорядження та зброї). Захід хотів дати задню, але вже було пізно, бо пішли в рух амбіцї Америки і Китаю. Як виявилось, амбіції Китаю більш вагомі і фінансово підтримані ніж Америки. Американці хочуть вийти з тої халепи в яку втягнув їх Байден разом з ушльопками української влади. Погубили тільки сотні тисяч українців та втратили території, а Америка втратила свій авторитет.
показати весь коментар
25.01.2025 20:04 Відповісти
Так Захід же сам легітимізував брехливого гундосого мародера, надавши йому карт-бланш на безкінечне "велике крадівництво", замість того, щоб спитати куди йде їх допомога в усіх сферах. Не вірю, що вони такі сліпі і глухі, що за три роки не побачили, як все розкрадається. Зараз США буде проводити аудит, і то, тільки тому, що прийшов Трамп. А Європа навіть не чухається.
показати весь коментар
25.01.2025 20:20 Відповісти
Світлано, думаю ви береги попутали. Коли Захід надає фінансову допомогу Україні, то з моменту поступлення цих грошей в Україну вони вже рахуються ураїнськими і українська влада ними розпоряджається за своїм бажанням. Я зрозумів вас посил: винуваті всі, тільки не ми, що обрали таку владу.
показати весь коментар
25.01.2025 20:42 Відповісти
Тобто - Заходу взагалі пофіг, що зелена ******* гроші їх платників податків просто розкрадає? Бо вони стали "українськими"? Їх не цікавить, куди йде гуманітарка, куди пішли гроші, виділені, на енергетику, на оборону? То вони ще більші лохи, ніж про них думають.
І ні, посил ви взагалі не зрозуміли. Зебільні гниди, які привели гундосого виродка в 19 році, не просто "винуваті", вони повинні вічно горіти в пеклі, за знищення країни. В мене винуваті усі, хто у цьому знищенні так чи інакше приймав і приймає участь.
показати весь коментар
25.01.2025 20:52 Відповісти
"В мене винуваті усі, хто у цьому знищенні так чи інакше приймав і приймає участь."

Ну і хто перший? Байден, чи ваших 73%?
показати весь коментар
26.01.2025 00:01 Відповісти
Їх не цікавить, куди йде гуманітарка, куди пішли гроші, виділені, на енергетику, на оборону?

Ви дали (а не позичили вашій сусідці) 1000 доларів, щоби купила собі одяг, бо в неї згоріла хата. А вона замість того, щоби купити одежу со і дітям ходить по ресторанах і барах. Що ви зробите? Що?. Єдине, що ви можете зробити, то поцілувати її в дупу.
показати весь коментар
26.01.2025 00:23 Відповісти
Тобто боротьба України з кацапськими нацистами за свою свободу і незалежність - це халепа для українців та американців, створена обіцянками Байдена??? Троляко, у твоїй хворій уяві тепер Трамп буде засцикати кацапські під"їзди у Сисрані???
показати весь коментар
25.01.2025 20:21 Відповісти
Які шанси в України перемогти в цій війні. Країні, в котрій 25% закоренілих про-кацапських (ОПЗЖ і інші), 25% - лояльних кацапії, 33% - "а нам пофіг". От були вибори 2019-го, от вони і показали дійсне обличчя українського соціуму.
показати весь коментар
25.01.2025 20:47 Відповісти
З 2022 року це обличчя стало прекрасним. Три роки наш народ стримує і успішно трощить кацапського нацистського звіра. Навряд у світі існує ще одна така нація, здатна на цей ратний подвиг. Союзники це усвідомлюють. Разом ми маємо усі шанси перемогти.
показати весь коментар
25.01.2025 21:25 Відповісти
Три роки наш народ стримує і успішно трощить кацапського нацистського звіра.

Нажаль вже не трощить і не стримує. Ті що трощили вже або на тому світі, або без ніг і рук. Залишились ті, кого зловили і записали в ряди "героїчного спротиву". Кацапи разом з українською владою успішно провели "денацифікацію" у 2022-2023. Так що сховайте подальше свої бравурні фрази.
показати весь коментар
26.01.2025 00:09 Відповісти
Це у першу чергу обличчя власників інформаційного простору України.
показати весь коментар
25.01.2025 22:18 Відповісти
глубокая мысль ((
показати весь коментар
25.01.2025 20:33 Відповісти
Можна цю гниду німецьку обзивати як хочем але він сказав реальну ситуацію
показати весь коментар
25.01.2025 20:35 Відповісти
Ображений вкраїнчик detected.
показати весь коментар
25.01.2025 21:15 Відповісти
тебе хтось образив??? На ображених куй кладуть 🤣🤣🤣🤣
показати весь коментар
25.01.2025 21:22 Відповісти
Ну так Західні Партнери його на тебе скоро і покладуть.
показати весь коментар
25.01.2025 21:51 Відповісти