Лукашенко запевнив, що "Орєшнік" перекинуть у Білорусь "з дня на день"

Олександр Лукашенко, який захопив владу у Білорусі, запевняє, що "Орєшнік" нібито буде в Білорусі "з дня на день" Його можуть розмістити біля Смоленська.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на з посиланням на "Белту".
Після голосування він заявив представникам ЗМІ що "Орєшнік" перекинуть у Білорусь "з дня на день".
Він також поділився планами щодо розміщення "Орєшніка" біля російського Смоленська.
"Туди, ближче до Смоленська. Я так мрію. А там подивимося. Потрібно певну відстань. Погано, коли твої об'єкти ураження дуже близько. Але і коли дуже далеко, менше навантаження вони можуть нести", - сказав Лукашенко.
Лукашенко додав, що саме це є причиною, чому він хоче розмістити "Орєшнік" біля Росії.
у 17 років мріяв якби якийсь доярці под хвіт вставити в орєшнікє
а зараз тільки про орєшнік..
-взрослєєт..