8683 відвідувача онлайн
503 15

В епоху глобальної конкуренції ЄС має бути конкурентоспроможним, для цього йому потрібна Україна, - Сибіга

Сибіга: ЄС має бути конкурентоспроможним

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга переконаний, що Європейський Союз має бути конкурентоспроможним, а для цього йому потрібна Україна.

Про це Сибіга написав у соцмережі Х, передає Цензор.НЕТ.

"В епоху глобальної конкуренції ЄС має бути конкурентоспроможним. Для цього йому потрібна Україна — з її сильною армією, технологіями, що швидко розвиваються, відновлюваною енергією, сміливими людьми та іншими перевагами", - написав він.

Також Сибіга повідомив, що Україна працює над прискоренням вступних переговорів під час головування Польщі та Данії цього року.

Топ коментарі
+1
Сибіга!!! - із таким обличчям тобі грошей не дадуть...!
показати весь коментар
29.01.2025 16:58 Відповісти
+1
По пиці не дадуть, то й то буде добре!
показати весь коментар
29.01.2025 17:11 Відповісти
+1
нічого не вийде!
що б бути конкурентоспроможним, потрібно багато лопат.
а, всі лопати ліцензовані кулєбою.
або ніякої конкуренції з сибігою, або повертайте кулєбу з лопатами, тоді ще поборемось!
показати весь коментар
29.01.2025 17:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сибіга!!! - із таким обличчям тобі грошей не дадуть...!
показати весь коментар
29.01.2025 16:58 Відповісти
По пиці не дадуть, то й то буде добре!
показати весь коментар
29.01.2025 17:11 Відповісти
а краще би дали:
Бачиш Сибігу - розумію, що дЄрмак!
Бачиш дЄрмака - розумію що Боневтік!
показати весь коментар
29.01.2025 17:14 Відповісти
нічого не вийде!
що б бути конкурентоспроможним, потрібно багато лопат.
а, всі лопати ліцензовані кулєбою.
або ніякої конкуренції з сибігою, або повертайте кулєбу з лопатами, тоді ще поборемось!
показати весь коментар
29.01.2025 17:25 Відповісти
Да. ЄС без гемороя занадто добре живеться.
Йому потрібен Шапітолій з Сибігами, Галущенками, Татаровими, Єрмаками та Зеленськими.
показати весь коментар
29.01.2025 17:43 Відповісти
ЄС має бути конкурентоспроможним, в економіці. Європейські ********** не повинні бути дорожчими за корейські. Для цього промисловість має мати дешеву енергію, сировину, а ******* технології у них і свої є.
показати весь коментар
29.01.2025 17:44 Відповісти
Що тут незрозумілого? Де дешево, там і брати. Хоч у самого біса. Щоб правити світом, треба бути конкурентоспроможним.
показати весь коментар
29.01.2025 18:40 Відповісти
Ну, звичайно. За три роки настав час зрозуміти, що ізоляція Росії веде до падіння прибутку і до економічних криз насамперед у самому Євросоюзі, а вже потім і значно меншою мірою в Росії. То навіщо ж самогубитися? Навіщо посилювати Китай та БРІКС власним коштом? Маркс Карл, не жартував щодо додаткової вартості.
показати весь коментар
29.01.2025 20:54 Відповісти
Но без єрмакіів та клоунів.
показати весь коментар
29.01.2025 18:36 Відповісти
Тільки Сибіга знає всесвітню мудрість і ділиться нею з нерозумними європейцями. Повчає. Яка неприємна особистість
показати весь коментар
29.01.2025 18:49 Відповісти
ЗРОБИМО "РАЗОМ" ЄВРОСОЮЗ КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНИМ У ГЛОБАЛЬНІЙ КОРУПЦІЇ !!!!!!!
показати весь коментар
30.01.2025 08:21 Відповісти