11212 відвідувачів онлайн
6 794 55

Обмежено придатним можуть продовжити термін проходження ВЛК ще на чотири місяці, - Верещук

Проходження ВЛК обмежено придатними: термін можуть продовжити

Найближчим часом в оборонному Комітеті Верховної Ради буде зареєстровано законопроєкт зі змінами щодо проходження ВЛК обмежено придатними особами.

Про це повідомила заступниця керівника Офісу Президента Ірина Верещук, передає Цензор.НЕТ.

Так вона зазначила, що йдеться про дві важливі речі:

  • термін для обовʼязкового проходження ВЛК продовжити ще на чотири місяці, тобто крайній строк перенести на початок червня 2025 року.
  • обовʼязок проходити ВЛК не стосується обмежено придатних осіб до 25 років.

"Дякую голові оборонного Комітету Олександру Завітневичу за конструктивність і оперативність. Дуже прошу народних депутатів підтримати даний законопроєкт", - закликала Верещук.

Топ коментарі
+22
кацапи вже не платять за розмінування, товариш ВЄРЄЩЮК ?
показати весь коментар
29.01.2025 22:12
+19
Та ти що? Ти вкурсі що статус обмежено придатний мали не тільки військовозобов'язані, але й діючі військовослужбовці.
І щоб пройти ВЛК, оцей весь натовп мав йти на комісію. Першими були діючі військовослужбовці, потім перерва, бо "цифровізація". Наразі є знайомі які вже цілий місяць не можуть потрапити навіть за повісткою на ВЛК, так, патрулі у місті не дають таких повісток.
Є категорії мобілізованих, вони позачергово, є категорії за контрактом, вони позачергово.
Зелені ублюдки приймають рішення не думаючи, а винуваті в тебе люди
показати весь коментар
29.01.2025 22:17
+17
Піздота ,тебе за чонгар повісять першу,потім членограя .
показати весь коментар
29.01.2025 22:36
Коментувати
Сортувати:
УУУУХ як Медмедчуківська Лярва вазбуділась!!!
показати весь коментар
29.01.2025 22:09 Відповісти
ця курвиська за тиждень вже сама підняла свою планку два рази.
після розголосу що всі обмеженопридатні мають пройти влк до 05,02
воно, це чмо, сказало що влк подовжується на 3 місяці,
а через тиждень вже на чотири.
короче.
маємо владу з ************, аферистів та різносолових пісдаболів.
які переплюнули яника так що він в ****..
для чого я тікав???? можна ж було просто забити болт, списдіти щось, і все.
показати весь коментар
29.01.2025 23:58 Відповісти
А де твоі чоловіки ,той , що вбивав людей в Домі профспілок⁉️В тилу гнида ховається не пішов Чонгар захищати, який ти розмінувала для РАШИСТІВ ‼️Звичайно , що по наказу від твоїх кураторів з ФСБ і їх шісток зегнид в Україні !
показати весь коментар
30.01.2025 08:01 Відповісти
Як завжди будуть тягнути до останнього та почнуть толпитись в ТЦК в останній тиждень, та звинувачувати усіх навколо що вони не встигають.
показати весь коментар
29.01.2025 22:10 Відповісти
показати весь коментар
29.01.2025 22:17 Відповісти
просто треба ту бутафорію в тцк перестати називати "ВІЙСЬКОВО-ЛІКАРСЬКОЮ КОМІСІЄЮ"
показати весь коментар
30.01.2025 14:26 Відповісти
Я раджу своїм родичам готувати потужну юридичну базу, і всі виписки про хронічні болячки копіювати і берегти. І якщо інвалідність довго була , то все аргументувати, все хронологічно показувати, коли які ускладнення дають....
Посилати в бій справжнього інваліда, це не тільки страждання, це постріл в спину по власній боєздатності
Та й деморалізація побратимів і командирів. Засуджую!
Я щиро вважаю що інваліди мають бути в безпеці а здорові малолітні лоботряси - нюхати порох і виборювати власне майбутнє !! Як це пафосно не звучить, але то є історичний факт!
показати весь коментар
29.01.2025 22:20 Відповісти
Якщо інвалідність справжня, а місцевий ТЦК свідомо не прийняв це до уваги, то завжди можна не погодитись з рішенням ВЛК та перепройти обстеження у ВЛК вищої інстанції. Або взагалі через суд - там дається термін аж 3 місяці на оскарження.
Але справа в тому, що нарід в нас хитрий - не працюючий інвалід чи з мінімальною зп у цивільному житті, як мобілізувався, відразу отримає зарплатню військового, потім лягає у госпіталь і декілька місяців кайфує, а потім списується з військової служби.
показати весь коментар
29.01.2025 22:41 Відповісти
так з паршивої вівці хоч шерсті клок
показати весь коментар
30.01.2025 02:38 Відповісти
кацапи вже не платять за розмінування, товариш ВЄРЄЩЮК ?
показати весь коментар
29.01.2025 22:12 Відповісти
Не дають на шатлах заробити, треба її до фашистів до трампа!
показати весь коментар
29.01.2025 22:21 Відповісти
Після італійки ця швабра тільки дЄрмаку й сподобається. Гарно працює ... язичком.
показати весь коментар
29.01.2025 22:23 Відповісти
Йдиназєлю !!!
показати весь коментар
29.01.2025 22:14 Відповісти
"Останнє китайське попередження"?!
показати весь коментар
29.01.2025 22:16 Відповісти
Через повістку можливо і після того,як ТЦК компенсує витрати за попередню ВЛК .
показати весь коментар
29.01.2025 22:16 Відповісти
І що? Всі хворі вилікуються?
показати весь коментар
29.01.2025 22:17 Відповісти
Наш Лідор зцілює
показати весь коментар
29.01.2025 22:21 Відповісти
Дає здоровим загинути в Тисі
А калікам і пенсіонерам - у посадках в лісі
показати весь коментар
29.01.2025 22:22 Відповісти
"Дає здоровим загинути в Тисі"
Так наче ж не дає, але здорові усе одно прагнуть випробовувати Тису.
показати весь коментар
29.01.2025 22:56 Відповісти
Скажу більше,навіть по фотографії лікують,май на увазі,бери з собою,хто занедужав
показати весь коментар
29.01.2025 22:29 Відповісти
l до нересту ще далеко, та"щука " вже ікру кидає
показати весь коментар
29.01.2025 22:21 Відповісти
Ця стерво, верещучка, переховується в опу, за участь у зраді Півдня України та шатли для рашистів? Її чоловік, добре знає, як палила альфа СБУ, Майданівців у Будинку профспілок!
Обоє, рябоє! Два чобота, пара!
Судити треба, але ж суддівські від портнова+татарова....
Ківа, їх чекає...
показати весь коментар
29.01.2025 22:27 Відповісти
а чому не дрон
судити їх нікому
судді такі ж!!!

суддя Дячук (що судив беркутівців) дав підорасу що мене ножем у спину пирнув - 5 років умовно, у мене мінус нирка а у нього умовний строк!

але коли я побачив лексус судді Дяченко питань більше я не мав...
показати весь коментар
30.01.2025 02:40 Відповісти
судді Дячука звісно (чому нема редагування посту?)
показати весь коментар
30.01.2025 02:42 Відповісти
а ти апеляцію подавав? чи як побачив лєксус, то і перестав цікавитися процедурою? апеляція, касація, і далі з усіма зупинками!
показати весь коментар
30.01.2025 10:37 Відповісти
почитав, зедебіл ще й відпустив троїх
це піздець а не влада

https://www.slidstvo.info/articles/spravedlyvist-nashoho-sudu-v-tomu-shcho-my-ne-shukaly-opleskiv-i-ne-boialys-slova-hanba-suddia-pro-vyrok-u-spravi-rozstriliv-na-maydani/ Суддя Сергій Дячук про вирок у справі розстрілів на Майдані
показати весь коментар
30.01.2025 02:59 Відповісти
А які шатли вона мала на увазі?
такі?
показати весь коментар
30.01.2025 09:54 Відповісти
Що там шатли у Крим, Мері Поппінс?
показати весь коментар
29.01.2025 22:30 Відповісти
Піздота ,тебе за чонгар повісять першу,потім членограя .
показати весь коментар
29.01.2025 22:36 Відповісти
Тимчасово окуповані території вже реінтегрірувала.Тепер "реінтегрірує" обмежено придатних в придатних або непридатних,в залежності від скільки на руках. Все в ОП Єрмака враховано.Теж,мабуть,відноситься до 5-6 потужних менеджерів?
показати весь коментар
29.01.2025 22:53 Відповісти
Знов черги з броньованих на три дні, решта ж в петлю не лізтиме
показати весь коментар
29.01.2025 22:57 Відповісти
Вас ,земразі,скоро гірляндами вішать будуть, за здачу територій,за податки і тарифи,за людські жертви. Не довго ще чекають залишилось.
показати весь коментар
29.01.2025 23:07 Відповісти
Усироіли в краіні якесь свавілля, всі закони, що прийняли за 6 років правління Боневтіка це закони проти людей, гайки закручуються де тільки можна. Вже мабуть скоро Сєвєрну Корєю переплюнем.
показати весь коментар
30.01.2025 09:57 Відповісти
Це обов'язково потрібно зробити!
показати весь коментар
29.01.2025 23:26 Відповісти
Продовжити термін
показати весь коментар
29.01.2025 23:36 Відповісти
Минулого року на "оновлення данних" для всіх виділили два місяці, і ніяких продовжень.
показати весь коментар
30.01.2025 09:40 Відповісти
коли воно десь пропаде з очей геть ...
показати весь коментар
29.01.2025 23:38 Відповісти
в жюри присяжных будут: Кольт, Линч, Маузер.
показати весь коментар
30.01.2025 00:20 Відповісти
молодцы, заддосили все "тцк" и "влк" кучей народа, причем скорее всего - реальными полу-инвалидами или теми. у кого реальная "бронь" "отсрочка" "надо документы" и т.д. и т.п. даже "бусификация" вроде как немного заглохла, потому как почки отвалились. Хйло бы конечно дал медаль, но он - хйло, потому пристрелит все равно.
показати весь коментар
30.01.2025 00:02 Відповісти
дайте ей селёдки!
показати весь коментар
30.01.2025 00:17 Відповісти
Не бывает "ограниченно годных", человек либо может служить в армии, либо нет, третьего не бывает. Остальное - совок и коррупция.
показати весь коментар
30.01.2025 03:13 Відповісти
Опять «провтык» власти по всех сайтах и ТВ каналах вешают на «пересичных»! Уже все возможные «возможности» дали ТЦК для оповещения, придумали почти инвалидов в 402 наказе годными признавать и все никак не могут организовать работу! Нельзя живого слона в трех литровую банку запихнуть! У любой системы есть предел пропускной способности! Как можно писать нормативно правовые документы не продумав, как они выполняться будут? А потом начинается поиск крайних и как обычно крайним делают «пересичного»!
показати весь коментар
30.01.2025 07:50 Відповісти
Зовсім не придатні зелені паскуди причепилися до обмежено придатних.
Цікаво - як цій Верещучці спиться після розмінованого Чонгару? Привиди загиблих маріупольців по ночах не відвідують? Чи ні - адже там ні совісті, ні відповідальності - одна дерев'яна морда з сірковими очима.
показати весь коментар
30.01.2025 07:55 Відповісти
Мабуть всіх хворих хочуть знищити як совок інвалідів після 2СВ.
показати весь коментар
30.01.2025 11:05 Відповісти
Бо через чотири місяці вони стануть безмежно придатні? так, кУРКА?
показати весь коментар
30.01.2025 08:29 Відповісти
Навіть с таким простим завданням, влада впоратися завчасно не може 😂😂😂
показати весь коментар
30.01.2025 08:41 Відповісти
Дев'ять місяців. Дев'ять, *****, місяців давали на перепроходження. Всім було похєр. Тепер кілометрові черги і стогони у соцмережах про погану державу.
показати весь коментар
30.01.2025 08:52 Відповісти
Сто відсотків погоджуюсь! Потрібно переплюнути Парагвай у війні, де загинуло більшість місцевого чоловічого населення.Хоч чогось досягнемо.
показати весь коментар
30.01.2025 09:42 Відповісти
9 місяців давали ТЦК для виклику обмежено-придатних на ВЛК. За власною ініціативою обов'язку йти не прописано. Тому стогони обгрунтовані.
показати весь коментар
30.01.2025 11:02 Відповісти
Ага. Повістки нема - чо я піду? Нахєра норма входить в дію через певний період після її публікації (матеріал правознавства за 9-й клас)? От нахєра це в країні, чиї простигосподи громадяни щиро впевнені, що норма - це херня, якщо особисто не підійшли до конкретного Васі Пупкіна, не тикнули в нього пальцем і не сказали що робити? Нахєра закони взагалі в країні, якщо населення цієї країни срати хотіло на ті закони і на здоровий глузд взагалі? У мене купа знайомих, половина з них - не просто з вищою освітою - цілі кандидати наук, які ще влітку прибігали до ТЦК на звірку даних, де їм усім, без винятку, казали "не тягніть до січня, будуть черги". Вони казали "ага" і всі, без винятку, приперлися у січні.
показати весь коментар
30.01.2025 11:46 Відповісти
Я не бачу у вашому потоці свідомості обгрунтування того, чому ця категорія людей має сама йти у ТЦК. Причому тут період введення норми закону? Згідно поточного законодавства обов'язку самому йти у ТЦК у цій категорії людей нема. Те що ТЦК провалили організаційну роботу то інша взагалі справа.
показати весь коментар
30.01.2025 13:15 Відповісти
Спеціально для осіб з ідеально структурованим мисленням (на їхню експертну думку): 1. Інформація про потребу перепроходження ВЛК опублікована. 2. Поради не зволікати озвучені усім відвідувачам особисто. 3. Якщо люди не прийшли впродовж дев'яти місяців і приперлись вже коли припекло, то вони - ідіоти, і в тому що вони ідіоти, не винні ані ТЦК, ані Сирський, ані Зеленський, ані Порошенко, ані масони, ані інопланетяни з Нібіру. Так, у тих людей обов'язку йти не було. У них було право обирати - йти чи ні. Вони ним не скористались. Тепер хай стоять у чергах і стогнуть. Розумні люди ще восени ходили.
показати весь коментар
30.01.2025 13:48 Відповісти
а бронированным зачем влк проходить?
показати весь коментар
30.01.2025 10:14 Відповісти
Щоб на день після закінчення броні вручити бойову і мобілізувати при нагоді.
показати весь коментар
30.01.2025 11:04 Відповісти