Бундестаг не зміг проголосувати щодо допомоги Україні, засідання закрили достроково

Додаткова підтримка України мала стати темою для обговорення в Бундестазі, проте Партійні розбіжності призвели до дострокового припинення засідання німецького парламенту в ніч на четвер, 30 січня.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише DW.
Дискусія щодо пропозиції Вільної демократичної партії (ВДП) виділити додатково до трьох мільярдів євро завершилася близько 00:30 тим, що парламент втратив кворум: у голосуванні брали участь лише 320 парламентарів, тоді як для ухвалення рішення потрібно щонайменше 366.
Заступниця голови Бундестагу Катрін Ґерінґ-Еккардт з партії "Союз-90/Зелені" достроково закрила засідання, попри те, що на порядку денному ще залишалися інші питання.
Нагадаємо, бюджетний комітет німецького парламенту звернувся до міністра фінансів Йорга Кукіса із закликом затвердити додаткові 3 мільярди євро військової допомоги для України. Запит було схвалено в бюджетному комітеті парламенту голосами опозиційних консерваторів ХДС і Вільних демократів (ВДП), а утрималися соціал-демократи (СДПН) та "Зелені".
хитросракі, безжальні, кровожадібні підараси......
той фашизм який був в 2 світовій нікуди не зник з германії.
він в їх душі досі.
а тут щей поціновувач ***** з,явився....
тому так.
досі Україна не отримала репарацій за 2гу світову, за 20+млн загиблих.
а за наше терпіння та толерантність німці відмовилися дати нам таурус, щоб не дратувати *****.
все по чесному....
Ну, що-ж, тоді історія з російськими танками на вулицях прекрасного Беліна повториться, як це колись вже було, а потім - Берлінська стіна, ШТАЗІ, репресії німців, фільтрація, голокости й далі буде.... Після цього Берлін вже не стане таким демократичним та красивим містом Європи.
Якщо вони це приймають, то хай тепер начуваються! Україна тримається з останніх сил.
Трапушка вже зрадив інтереси України, Шольц посунув туди ж!!
Хто наступний зі світових політичних лідерів викохує думку - моя хата з краю, нічого я не дам!???