6401 посетитель онлайн
5 405 30

Бундестаг не смог проголосовать о помощи Украине, заседание закрыли досрочно

Бундестаг не зміг проголосувати щодо допомоги Україні

Дополнительная поддержка Украины должна была стать темой для обсуждения в Бундестаге, однако партийные разногласия привели к досрочному прекращению заседания немецкого парламента в ночь на четверг, 30 января.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет DW.

Дискуссия по предложению Свободной демократической партии (СДП) выделить дополнительно до трех миллиардов евро завершилась около 00:30 тем, что парламент потерял кворум: в голосовании участвовали лишь 320 парламентариев, тогда как для принятия решения нужно не менее 366.

Заместитель председателя Бундестага Катрин Геринг-Эккардт из партии "Союз-90/Зеленые" досрочно закрыла заседание, несмотря на то, что в повестке дня еще оставались другие вопросы.

Напомним, бюджетный комитет немецкого парламента обратился к министру финансов Йорга Кукиса с призывом утвердить дополнительные 3 миллиарда евро военной помощи для Украины. Запрос был одобрен в бюджетном комитете парламента голосами оппозиционных консерваторов ХДС и Свободных демократов (СвДП), а воздержались социал-демократы (СДПГ) и "Зеленые".

Топ комментарии
+6
а як можна домовитися про допомогу Україні одночасно розлядаючи можливість запуску північного потоку????
хитросракі, безжальні, кровожадібні підараси......
той фашизм який був в 2 світовій нікуди не зник з германії.
він в їх душі досі.
а тут щей поціновувач ***** з,явився....
тому так.
досі Україна не отримала репарацій за 2гу світову, за 20+млн загиблих.
а за наше терпіння та толерантність німці відмовилися дати нам таурус, щоб не дратувати *****.
все по чесному....
показать весь комментарий
30.01.2025 11:25 Ответить
+3
Невже, оті відсутні "депутати", отримали іншу "пропозицію"🤑, від якої погодилися не голосувати? Щось подібне, роблять і шредер, меркель та їм подібна екс-міністр МЗС Австрії, що теж, чомусь🤑🫣, утікла на московію до воєнного злочинця?!
показать весь комментарий
30.01.2025 11:16 Ответить
+3
Пивні сосисочники не захотіли допомогти Україні, що по суті воює теж за їх демократичні свободи!
Ну, що-ж, тоді історія з російськими танками на вулицях прекрасного Беліна повториться, як це колись вже було, а потім - Берлінська стіна, ШТАЗІ, репресії німців, фільтрація, голокости й далі буде.... Після цього Берлін вже не стане таким демократичним та красивим містом Європи.
Якщо вони це приймають, то хай тепер начуваються! Україна тримається з останніх сил.
Трапушка вже зрадив інтереси України, Шольц посунув туди ж!!
Хто наступний зі світових політичних лідерів викохує думку - моя хата з краю, нічого я не дам!???
показать весь комментарий
30.01.2025 11:35 Ответить

Загрузка...