3814 відвідувачів онлайн

Угорщина блокуватиме продовження санкцій ЄС проти РФ, якщо Україна загрожуватиме нашій енергобезпеці, - Сійярто

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто

Угорщина погрожує блокувати наступне продовження санкцій Європейського Союзу проти Росії, якщо Україна "не утримається від заходів, що шкодять енергобезпеці Будапешта".

Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 444.hu.

Він вкотре повторив, що Будапешт завжди був проти санкцій проти Росії та пригрозив заблокувати наступне їхнє продовження країнами ЄС.

"Угорщина ніколи не приховувала своєї позиції щодо санкцій, і останні три роки чітко показали, що ми маємо рацію і в галузі санкцій... Було б краще позбутися їх якомога швидше", - заявив Сійярто.

Міністр закордонних справ Угорщини нагадав, що цього тижня Європейська комісія надала гарантії, що Україна "не поставить під загрозу енергетичну безпеку Угорщини та Центральної Європи".

"Якщо Єврокомісія не дотримає слова, якщо вона не зможе зробити так, щоб Україна утрималася від заходів чи рішень, які шкодять енергетичній безпеці Угорщини – тоді їм доведеться взяти на себе відповідальність щодо наступного рішення стосовно санкцій", - додав Сійярто.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Угорщина може домогтися скасування санкцій ЄС проти Росії, якщо транзит російського газу через територію України не буде відновлений.

Топ коментарі
+10
Україна має перекрити і газ і нафту мадярам ,через більш,як трьох річні дії мадярів ,які загрожували і загрожують територіальній і національній безпеці України
показати весь коментар
31.01.2025 18:41 Відповісти
+8
Трамп за санкціі -- ви на кого батон крошите
показати весь коментар
31.01.2025 18:35 Відповісти
+8
Это уже просто невыносимо читать, до каких пор ЕС будет терпеть этих уродов в своих рядах?

Что же вы за Европа. если два вонючих путиноида, орбан и фицо, ставят вас всех раком?
показати весь коментар
31.01.2025 18:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Трамп за санкціі -- ви на кого батон крошите
показати весь коментар
31.01.2025 18:35 Відповісти
а я взагалі не розумію навішо єс цей гемор у вигляді фіцо та орбана...
їх можна поставити на місце за 2 сек...
показати весь коментар
31.01.2025 19:26 Відповісти
Так - якась демократія вже нижче плінтуса - два ****** колотять Європою
показати весь коментар
31.01.2025 19:34 Відповісти
А вираз обличчя чимось нагадує анало-стурбоване обличчя яременка!
показати весь коментар
31.01.2025 18:36 Відповісти
Ех би я зараз виклав одну картинку, стосовно виразу харі цих підарів, але не хочу знову в бан потрапити... Думаю ви здогадались яку ХВотожабу
показати весь коментар
31.01.2025 18:48 Відповісти
Это уже просто невыносимо читать, до каких пор ЕС будет терпеть этих уродов в своих рядах?

Что же вы за Европа. если два вонючих путиноида, орбан и фицо, ставят вас всех раком?
показати весь коментар
31.01.2025 18:37 Відповісти
там ще румунія на підході
показати весь коментар
31.01.2025 19:07 Відповісти
И не только Румыния, правильно говорят, дурной пример заразителен, они же видят слабину ЕС, сосут из него только деньги и варят воду, вот и всё, чем они занимаются.
показати весь коментар
31.01.2025 19:14 Відповісти
Пес Дюк.
показати весь коментар
31.01.2025 18:40 Відповісти
Як ті шакали втомили.Напевне з боліт дано наказ гавкати без перебою.Мають відробляти гроші які отримали.
показати весь коментар
31.01.2025 18:40 Відповісти
Україна має перекрити і газ і нафту мадярам ,через більш,як трьох річні дії мадярів ,які загрожували і загрожують територіальній і національній безпеці України
показати весь коментар
31.01.2025 18:41 Відповісти
Пусті словечка путінських мастурбаторів мадярів
показати весь коментар
31.01.2025 18:42 Відповісти
Да підірвали б той газопровод. Кілометрів двадцять в районі кордону чі Суджи. І заявили як пошкоджений під час бойових дій. І в той же заяві зазначили, що відремонтувати його можливо тільки після закінчення війни. Хоче сяйро газ, хай вмовляє х...ло закінчувати війну.
показати весь коментар
31.01.2025 18:43 Відповісти
Вітя Орбан неоднозначно висловився про санкції і Сіярто кинувся поправляти Вітю.
показати весь коментар
31.01.2025 18:45 Відповісти
ну мабуть зачекаємо що ще робити, ми що взмозі заблокувати угорщину, це вона нас блокує
показати весь коментар
31.01.2025 18:46 Відповісти
Сіярта, родіна-Югра зовйот!
показати весь коментар
31.01.2025 18:48 Відповісти
Якісь вони ******* ці МУДЬЯри Засранто чи Сіярто чи як його цього полудурка кличуть.
показати весь коментар
31.01.2025 18:57 Відповісти
не будет, Трамп хочет продавать нефть

показати весь коментар
31.01.2025 19:02 Відповісти
ІДТНХ
показати весь коментар
31.01.2025 19:14 Відповісти
Їдь до монголів за овеим кізяком.
показати весь коментар
31.01.2025 19:16 Відповісти
за овечим
показати весь коментар
31.01.2025 19:17 Відповісти
*********** немає спокою.
показати весь коментар
31.01.2025 19:28 Відповісти
Я так думаю,коли руйнувався Варшавський договір і СЕВ,раша скрізь свою агентуру залишила.І тепер всі ці консерви вилазять.
показати весь коментар
31.01.2025 19:38 Відповісти
З такими різкими як скисше ситро угорцями скоро всі офіціанти в Європарламенті без роботи опиняться.
показати весь коментар
31.01.2025 19:43 Відповісти
их некому ***** послать? задолбали!
показати весь коментар
31.01.2025 20:26 Відповісти
загрожує...Україна воює з ядерними державами, пішла звідси
показати весь коментар
31.01.2025 20:28 Відповісти
Ці ****** вже починають конкретно підзайобувати. Нікчемні і профашистські цблюдки
показати весь коментар
31.01.2025 20:39 Відповісти
Давно пора визнати уряд Угорщини спонсорами тероризму і витурити з ЕС і НАТО.
показати весь коментар
31.01.2025 20:43 Відповісти
Багато років говорять про зміни в законах, щоб одна країна не могла все заблокувати. Але нічого не роблять.
показати весь коментар
31.01.2025 21:19 Відповісти
Де ті лезбіани відкопали цього підстриженого гамасєка Сіярто?
показати весь коментар
31.01.2025 21:29 Відповісти