8498 відвідувачів онлайн
5 939 44

Трюдо заявив, що Канада вживатиме заходів, якщо Трамп запровадить мита: ми готові дати сильну відповідь

Трюдо про мита щодо канадських товарів

Канада негайно і рішуче відреагує, якщо президент США Дональд Трамп введе 25% мита.

Про це заявив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, пише Reuters, інформує Цензор.НЕТ.

Виступаючи перед консультативною радою з питань канадсько-американських відносин, Трюдо заявив, що країна перебуває у "критичному моменті".

"Ми готові дати відповідь - цілеспрямовану, сильну, але розумну, негайну відповідь. Це не те, чого ми хочемо, але якщо він піде далі, ми також будемо діяти", - заявив глава уряду Канади.

Reuters пише, що Канада відправляє 75% свого експорту товарів і послуг до США, і обіцяні Трампом тарифи можуть сильно вдарити по її економіці.

На тлі цього Трюдо попередив канадців про "важкі часи".

"Я не буду прикрашати – наша нація може зіткнутися з важкими часами найближчими днями та тижнями", – сказав Трюдо.

Раніше повідомлялося, що адміністрація президента США Дональда Трампа запровадить в суботу, 1 лютого, значні митні тарифи для Канади, Мексики й Китаю.

Топ коментарі
+24
Ну что? Выбрали фрика - теперь начинают жить в цирке "Белочка". Нескучные времена настали. Все как и перед второй мировой.
показати весь коментар
01.02.2025 00:31 Відповісти
+22
ІДІОТ. Борцун проти китая свариться із всіма АЛЕ НЕ з Китаєм....десь я таке уже бачив. В США видно теж піввареника доїдали
показати весь коментар
01.02.2025 00:31 Відповісти
+20
Не вірю у реальність прочитаного. Хочу прокинутися. Схоже, ми опинилися у паралельному всесвіті. Трампівське божевілля.
показати весь коментар
01.02.2025 00:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ІДІОТ. Борцун проти китая свариться із всіма АЛЕ НЕ з Китаєм....десь я таке уже бачив. В США видно теж піввареника доїдали
показати весь коментар
01.02.2025 00:31 Відповісти
За інститутом Гелопа , У Трампа на цей термін найнижчий рейтинг в історії президентства , у Байдена навіть був до цього найнижчий. Зараз вище на один з гаком 40,2
показати весь коментар
01.02.2025 02:14 Відповісти
цікаво цей ідіот до 100 днів президентства доживе, чи...

США окупують Канада, Мексика та Гренландія на прохання американського народу ?

.
показати весь коментар
01.02.2025 03:46 Відповісти
показати весь коментар
01.02.2025 09:08 Відповісти
😂😂😂
показати весь коментар
01.02.2025 10:50 Відповісти
Ну что? Выбрали фрика - теперь начинают жить в цирке "Белочка". Нескучные времена настали. Все как и перед второй мировой.
показати весь коментар
01.02.2025 00:31 Відповісти
Да уже видели мы не будем брать вашу полоску ваши яйца ваше зерно вы же братья газ вам дороже чем в Германию...идите в наш таежно кацапский крепостной совхоз.. не забылось про Х.ло и РФ ...А Додик похоже встал на лыжню раннего Х..ла... мир едет шифером не спеша в дурдом
показати весь коментар
01.02.2025 01:23 Відповісти
В прошлый раз мир заплатил за подобное страшную цену.
показати весь коментар
01.02.2025 01:27 Відповісти
Цього разу ціна буде набагато страшнішою, і це вже здається невідворотно. Америка не Україна - зелений вибір розхльобують українці, американський вибір буде розхльобувати весь світ.
показати весь коментар
01.02.2025 11:02 Відповісти
Да. Есть такое ощущение. Донни считает себя гением. Все как и с нашим "величайшим".
показати весь коментар
01.02.2025 11:22 Відповісти
На тлі цього ЗЄлєнський Трюдо попередив українців канадців про "важкі часи".

.

.
показати весь коментар
01.02.2025 01:37 Відповісти
Не вірю у реальність прочитаного. Хочу прокинутися. Схоже, ми опинилися у паралельному всесвіті. Трампівське божевілля.
показати весь коментар
01.02.2025 00:32 Відповісти
що думають з цього приводу самі американці ?

їх #канада-наш не купиш....

.
показати весь коментар
01.02.2025 01:39 Відповісти
От так руда курва поступає з друзями. А сі вінніпуху вічко тим часом підставить.
показати весь коментар
01.02.2025 00:37 Відповісти
Трюдо, не ний! Нарощуй видобуток нафти і залий нею Європу!
показати весь коментар
01.02.2025 00:38 Відповісти
не було проблем з Канадою? - будуть!
у доні тільки одне призначення на другому терміні - розвалити все!
показати весь коментар
01.02.2025 00:48 Відповісти
Цікаво, хто цьому рудому неуку платить -- Цзиньпінь, йухло, чи аятолли?

P.S. Щас вилізе Базіл Коок і напише, що трумп -- месія.
показати весь коментар
01.02.2025 00:51 Відповісти
Это не секрет. Где пили шампанское за победу трампа в 2016 году?

показати весь коментар
01.02.2025 09:45 Відповісти
Там ще не відомо шо саме Жирік пив...
показати весь коментар
01.02.2025 11:37 Відповісти
Канаді потрібно вступити в ЄС разом з Гренландією.
показати весь коментар
01.02.2025 01:10 Відповісти
креативно.
показати весь коментар
01.02.2025 01:14 Відповісти
чом би й ні ?

якщо зробити ЄС НЕ географічним, а реально политико-економічним союзом

.
показати весь коментар
01.02.2025 01:42 Відповісти
Орбан з фіцою зі шкіри випнуться, щоб цього не сталося.
показати весь коментар
01.02.2025 10:46 Відповісти
Ви розумієте, що Трамп розвʼязує війну за переділ? Так з економічної (газової) війни починала московія. Так діють диктатори. Трамп закоханий у пу і повторює ту ж тактику.
показати весь коментар
01.02.2025 01:22 Відповісти
Об этом мир предупреждали в открытом письме 16 Нобелевских лауреатов. Их тупо не захотели слушать. Все как и у нас в 2019 с группой "1 декабря". Наступила эпоха фриков.
показати весь коментар
01.02.2025 01:31 Відповісти
не треба було бути Нобелівським лауреатом, що би це розуміти,
просто притомним достатньо,
але кількість притомних завжди менша за кількість агресивних.
показати весь коментар
01.02.2025 01:47 Відповісти
Якшо подивитись на підарастічну вакханалію від демократів, то там теж ще ті фріки. Якось так сталося, що вибір був між ультраправими і ультралівими. А ультраліві всіх вже схоже піддостали.
показати весь коментар
01.02.2025 11:39 Відповісти
Всегда есть выбор между "лучше" и "хуже". Между меньшим и большим злом. Но люмпен выбирает не мозгами. А так да - эпоха фриков во всей красе. Все как и в 30-х годах прошлого века. Только мы еще помним чем все закончилось для мира тогда. История идет по спирали.
показати весь коментар
01.02.2025 11:43 Відповісти
От тільки він не диктатор і не стане ним.
показати весь коментар
01.02.2025 03:12 Відповісти
Стане, якщо не буде протидії.
показати весь коментар
01.02.2025 10:53 Відповісти
Вона є і саме головне повинністю діева.
показати весь коментар
01.02.2025 11:07 Відповісти
Та дай Бог.
показати весь коментар
01.02.2025 12:31 Відповісти
Трампа окрилив успіх з Колумбіею... Думає що зі всіма прокатить.
показати весь коментар
01.02.2025 03:13 Відповісти
Трюдо кажут' ґей, і таки ж йоґо санкціі, але мито на апелсиновий сік і бухло у відповід' на стал' і алюміній тоґо разу спрацювали. Не ну трампо то видатна людина, з ним цікаво, і власне я маю таку обґрунтовану надію шо при йоґо каденціі кацапс'кому бантустану, with all due respect to the good people of Africa, буде капут, ******** шванцер політкоректно висловлюваючис'.
показати весь коментар
01.02.2025 04:08 Відповісти
геї навіть воюють у ЗСУ
думаю гей з ССО вам би не сподобався
показати весь коментар
01.02.2025 06:16 Відповісти
зайко,буд' воіном зсу а не ґеєм, be another one like Spartan
показати весь коментар
01.02.2025 06:44 Відповісти
Замість того,щоб об'єднати зусилля цивілізованого Світу в боротьбі зі світовим Злом, цей рижий недоносок збирається влаштувати торгову війну з усіма союзниками. В цій ситуації є лише одна хороша новина. Український виборець більше не являється найтупішим в Світі.
показати весь коментар
01.02.2025 08:15 Відповісти
Було б смішно, якщо б не було так сумно.
показати весь коментар
01.02.2025 10:56 Відповісти
"Український виборець більше не являється найтупішим в Світі"
спірне питання. Не думаю, шо через Трампа американцям є загроза існування.
показати весь коментар
01.02.2025 11:42 Відповісти
трохи зачекай, Трамп ще навіть 2 тижні не царює. Попереду 4 роки.
показати весь коментар
01.02.2025 11:57 Відповісти
Я думаю трюдо вже у відставку давно відправлений
показати весь коментар
01.02.2025 09:32 Відповісти
Трампакс діє, як слон в посудній лавці. Буде "весело".
показати весь коментар
01.02.2025 10:48 Відповісти