6894 відвідувача онлайн
5 686 114

Виключення України з переговорів між США і Росією було б "дуже небезпечним", - Зеленський

Зеленський прокоментував можливі переговори США та РФ

Переговори Дональда Трампа та Володимира Путіна щодо війни без участі в них України є вкрай небезпечними.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ексклюзивному інтерв’ю Associated Press заявив президент України Володимир Зеленський.

"Росія не хоче брати участь у переговорах про припинення вогню або обговорювати будь-які поступки, які Кремль трактує як програш у той час, коли його війська мають перевагу на полі бою", - зазначив Зеленський.

Та додав,  що  Трамп може посадити  Путіна за стіл переговорів, погрожуючи санкціями, спрямованими на російську енергетичну та банківську системи, а також продовженням підтримки українських військових.

"Я думаю, що це найближчі і найважливіші кроки", - сказав він в інтерв'ю.

За словами Зеленського, США та Росія можуть мати відносини між собою, "але говорити про Україну без нас - це небезпечно для всіх". Він вважає, що саме він має першим поговорити з американським президентом, а вже потім треба переходити до контактів із росіянами.

"І я хотів би бачити за столом переговорів Сполучені Штати Америки, Україну та росіян. ... І, чесно кажучи, голос Європейського Союзу також має бути присутнім. Думаю, це було б справедливо, ефективно. Але як воно вийде? Я не знаю", - каже він.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп повідомив про підготовку переговорів із президентом РФ Володимиром Путіним, які можуть стосуватися припинення війни в Україні.

Топ коментарі
+24
Так як було в Оманських домовленостях ?
Українських представників там не зафіксовано
показати весь коментар
02.02.2025 09:00 Відповісти
+24
Ой, а хто ж винуватий, що обговорюють Україну без України?
показати весь коментар
02.02.2025 09:05 Відповісти
+14
сподіваюсь, що воно не лише красти перестане, а й дихати
показати весь коментар
02.02.2025 09:09 Відповісти

Завантаження...