12599 відвідувачів онлайн
16 941 22

Захищаючи Україну, на фронті загинув командир підрозділу "Гострі Картузи" Антон Спіцин. ФОТО

У боях за Україну загинув доброволець, співзасновник і командир групи спеціального призначення "Гострі картузи" Національної гвардії України Антон Спіцин.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив брат Антона, військовий Олександр Спіцин.

Зазначається, що воїн дістав поранення несумісні з життям. 

Співзасновник підрозділу Гострі Картузи Антон Спіцин загинув на фронті

Музикант та військовослужбовець "Гострих Картузів" Олег Каданов також згадав загиблого побратима.

"Ми неодноразово сміялись, що якби не війна, то навіть важко уявити умови, за яких ми б могли познайомитись та потоваришувати… я вдячний всесвіту, що мав можливість спілкуватись і вчитись у тебе!" - написав він. 

Співзасновник підрозділу Гострі Картузи Антон Спіцин загинув на фронті

На захист України Антон Спіцин став у перший день повномасштабного вторгнення.

Співзасновник підрозділу Гострі Картузи Антон Спіцин загинув на фронті
Співзасновник підрозділу Гострі Картузи Антон Спіцин загинув на фронті

Зазначимо, що підрозділ "Гострі картузи" – група добровольців, які стали на захист Харкова ще у лютому 2022 року. Спочатку вони воювали в цивільному одязі, з трофейною та волонтерською зброєю.

Пізніше стали частиною Сил оборони та виконували складні завдання на передовій.

Бійці підрозділу тримали оборону Вовчанська, а в жовтні 2024 року були відправлені на захист Покровська.

Співзасновник підрозділу Гострі Картузи Антон Спіцин загинув на фронті

Топ коментарі
+62
Дякую тобі Героє за твою мужність! Співчуття родині(
показати весь коментар
03.02.2025 17:23
+54
Дивився сьогодні відеозвернення 5-ти командирів частин БПЛА - і подумав про 6- го командира "Гострі картузи"!
Світла пам"ять!
показати весь коментар
03.02.2025 17:19
+53
показати весь коментар
03.02.2025 17:20
Коментувати
Сортувати:
Дивився сьогодні відеозвернення 5-ти командирів частин БПЛА - і подумав про 6- го командира "Гострі картузи"!
Світла пам"ять!
показати весь коментар
03.02.2025 17:19 Відповісти
показати весь коментар
03.02.2025 17:20 Відповісти
Дякую тобі Героє за твою мужність! Співчуття родині(
показати весь коментар
03.02.2025 17:23 Відповісти
Схиляємо голови ,гинуть кращі . Слава Героям!
показати весь коментар
03.02.2025 17:30 Відповісти
Вічна пам"ять Герою,який віддав своє життя за вільну Україну!
показати весь коментар
03.02.2025 17:34 Відповісти
Гинуть найкращі сини України. Вічна пам'ять.🤧🤧🤧
показати весь коментар
03.02.2025 17:54 Відповісти
Вічнв шана загиблому Герою, який немає слів, курівник направив його з Вовчанська де й так потрібно обороняти напрямок, до Покровська?
показати весь коментар
03.02.2025 18:44 Відповісти
дуже важко читати такі нвини . ЧОМУ ?
показати весь коментар
03.02.2025 18:52 Відповісти
Гинуть кращі ,а тим часом рашисти вербують бидло для підривної роботи проти України.
показати весь коментар
03.02.2025 19:05 Відповісти
Світла пам"ять!
показати весь коментар
03.02.2025 19:27 Відповісти
😪
показати весь коментар
03.02.2025 19:47 Відповісти
Слава Герою! А чого не написали звідки він родом. Загинув і все!!?
показати весь коментар
03.02.2025 19:49 Відповісти
Героям вічна пам'ять.
показати весь коментар
03.02.2025 20:00 Відповісти
Vi4na Pam'yat'...
показати весь коментар
03.02.2025 20:23 Відповісти
Щира вдячність синові України за захист її від лютого ворога. Вічна Пам'ять і Царство Небесне. Горе родини, горе України за непоправні втрати 💔🙏💔
показати весь коментар
03.02.2025 20:29 Відповісти
Вільного полету на небеса козаче! Помста не забариться. Спочивай з миром.
показати весь коментар
03.02.2025 20:30 Відповісти
Кращі гинуть на "нулі" , а ЗЕшмурдяк тим часом пиляє західну допомогу та ховає бабло за кордоном , готуючись чкурнути з України в слушний час.

Але ж "мудрий нарід-суїціднік73%" досі задоволено мовчить або істерично плюється в Папєрєдніка .

Сумно. Дуже сумно.
показати весь коментар
03.02.2025 20:52 Відповісти
Наша пам'ять, цивільних, по загиблих Воїнах це

ніколи знову "мир в глазах хутіна " !

.
показати весь коментар
03.02.2025 22:09 Відповісти
R.I.P. Воїну!
Герою Слава!

співчуття рідним
співчуття Братам по зброї з Гострих Картузів ....

.
показати весь коментар
03.02.2025 22:06 Відповісти
браві хлопці !
як не буде вистачати Україні тих із вас, які полягли...

.
показати весь коментар
03.02.2025 22:11 Відповісти
Низький уклін тобі, Патріот України!
Захистив СОБОЮ Україну, а не тікав з неї, як зеленського шобло!
показати весь коментар
03.02.2025 23:19 Відповісти
Невосполнимая потеря, память вечная. Легендарный был для настоящих харьковчан!
показати весь коментар
04.02.2025 10:26 Відповісти