11649 відвідувачів онлайн
3 770 14

Авторизація в "Резерв+" тимчасово недоступна через високе навантаження на BankID. В Міноборони дали рекомендації

Міноборони запустило додаток "Резерв+"

Наразі спостерігається високе навантаження на BankID. Через це авторизація в "Резерв+" через BankID може бути тимчасово недоступна.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Міноборони.

"Якщо ви авторизовані, збережіть військовий документ на смартфон у pdf-форматі. Якщо маєте електронне направлення на ВЛК, зробіть скріншот. Якщо подали запит на відстрочку або направлення на ВЛК, будь ласка, зачекайте", - йдеться у повідомленні.

Також наголошується, що люди з інвалідністю, які мають актуальне пенсійне посвідчення, а також студенти, аспіранти, докторанти можуть більше не подавати запит на продовження відстрочки в Резерв+, документ у застосунку оновиться автоматично.

"Перепрошуємо за незручності та повідомимо, коли разом з командою BankID усунемо труднощі", - додають у Міноборони.

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що у роботі застосунку "Резерв+" стався збій. Раніше повідомлялося, що у "Резерв+" запрацювало автоматичне продовження відстрочок для певних категорій громадян.

Топ коментарі
+8
дія - то багіня від слова "баг", а хведорів - багінь
нємає бога окрім джиджиталізатора, і хведорів - пророк його, 100 прутнів йому в рот і блазня в дупу.
показати весь коментар
08.02.2025 12:44 Відповісти
+6
Агов...
ФСБ не встигає копіювати дані?!
показати весь коментар
08.02.2025 12:42 Відповісти
+5
Тут правильною може бути лише одна рекомендація - звільнити Мішу Альбертовича Фьодорова!
показати весь коментар
08.02.2025 12:31 Відповісти

Завантаження...