10498 відвідувачів онлайн
5 443 42

Трамп говорить про прогрес у мирних переговорах щодо України, але Кремль заперечує, - The Times

президент США Трамп

Президент США Дональд Трамп розповів, що мав телефонну розмову з російським лідером Володимиром Путіним і нібито досягнув певного прогресу у питанні припинення війни в Україні. Проте у Москві сприймають ці заяви з обережністю.

Про це повідомляє The Times, інформує Цензор.НЕТ.

За даними видання, переговори між дипломатичними відомствами США та РФ вже підтвердили обидві сторони. Водночас невідомо, чи спілкувався Трамп із Путіним після своєї інавгурації, чи розмова відбулася раніше.

Заступник міністра закордонних справ Росії Михайло Галузін заявив, що Кремль очікує на врахування "інтересів РФ" під час можливих перемовин щодо завершення війни. За його словами, на цей момент жодних офіційних пропозицій від Вашингтона Росія не отримувала.

Зазначається, що російська сторона продовжує наполягати на своїх попередніх вимогах: Київ має визнати "російське правління" на тимчасово окупованих територіях, відмовитися від вступу в НАТО, а Захід - скасувати санкції. Водночас у Кремлі відкрито говорять, що їхньою кінцевою метою є встановлення в Україні лояльного до Москви режиму.

Дата можливої зустрічі Трампа та Путіна поки що не визначена, але в Москві розглядають Саудівську Аравію або ОАЕ як потенційні місця для переговорів. За словами голови комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Леоніда Слуцького, підготовка зустрічі "перебуває на просунутій стадії", і вона може відбутися вже до кінця березня.

Тим часом президент України Володимир Зеленський наголошує, що жоден мир не буде стабільним без надійних гарантій безпеки від США та Європи. Він заявив, що готовий до будь-яких форматів переговорів, але важливо зробити так, щоб у Путіна не було шансів розпочати нову війну проти України.

Якп пише видання, Кремль, у свою чергу, категорично відкидає будь-які угоди, що передбачають розміщення миротворчих сил НАТО на території України, називаючи це ризиком "неконтрольованої ескалації".

Нагадаємо, що 7 лютого президент США Дональд Трамп заявив, що, ймовірно, зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським наступного тижня. Згодом Зеленський анонсував переговори з командою Трампа. Також Зеленський хоче, щоб Трамп спершу зустрівся з ним, а потім із Путіним.

Топ коментарі
+15
Трамп говорить...

Трамп постійно щось говорить. Його слова на початку ділили на 2, потім на 3, потім на 10. Тепер його слова теба множити на нуль. Бо слова Трампа - це вітер у полі.
показати весь коментар
10.02.2025 17:27 Відповісти
+11
показати весь коментар
10.02.2025 17:36 Відповісти
+5
Дырку от бублика

обидва отримають !

.
показати весь коментар
10.02.2025 17:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Виясняйте між собою!
показати весь коментар
10.02.2025 17:21 Відповісти
Рижий віддає по Дніпро, а пуйло хоче по Тисі?
показати весь коментар
10.02.2025 17:27 Відповісти
Дырку от бублика

обидва отримають !

.
показати весь коментар
10.02.2025 17:35 Відповісти
Ти з дивана все відвоюєш?
показати весь коментар
10.02.2025 19:02 Відповісти
хто автор
показати весь коментар
10.02.2025 17:53 Відповісти
в фейсбучке некий "Андрей Гайдут"....а так розвідка ноєм_
показати весь коментар
10.02.2025 17:54 Відповісти
П - піздабол.
Причому обоє двоє.
показати весь коментар
10.02.2025 17:23 Відповісти
Але один втрачає рівновагу , він не знає ( за правилами Нобелівки це таємниця) , коли йому НЕ дадуть премії миру ...Нервується ... Бо потім буде такий позорняк - Палестину ще теж вже ще не все ще не встигне купити, й що залишиться - СЛАБКИЙ ДІДУСЬ, пострашніша історія, ніж з підкинутим Байдену виходом з Іраку . А тепер покладіть усі ці НЄРВИ на психотип дідуся - він здоровішатиме з кожним днем чи????
показати весь коментар
10.02.2025 18:50 Відповісти
Він буде жити вічно.
Бо він цар царів і бог богів!
показати весь коментар
10.02.2025 18:52 Відповісти
підкинутим Байдену виходом з Іраку може з афгану замість іраку?
показати весь коментар
10.02.2025 19:10 Відповісти
Трамп говорить...

Трамп постійно щось говорить. Його слова на початку ділили на 2, потім на 3, потім на 10. Тепер його слова теба множити на нуль. Бо слова Трампа - це вітер у полі.
показати весь коментар
10.02.2025 17:27 Відповісти
Напівшишечки?
показати весь коментар
10.02.2025 17:27 Відповісти
Бреше, старий орангутанг. Не може він домовитись.
показати весь коментар
10.02.2025 17:28 Відповісти
«Я привёз мир для нашего поколения».
показати весь коментар
10.02.2025 17:28 Відповісти
Трамп шоумен-фанфарон, нарцис... по нашому популіст - обіцяє дуже швидкий результат, який або неможливо перевірити і заздалегідь вирахувати, або наслідки.

У нас всі такими президенти були... А ЮТ взагалі могла пообіцяти комунізм
показати весь коментар
10.02.2025 17:30 Відповісти
А зубожіння?
показати весь коментар
10.02.2025 17:53 Відповісти
Україну путають с ху....лостаном, ну не може вона бути лояльна до ху....лостану, при любому розкладі
показати весь коментар
10.02.2025 17:30 Відповісти
Британський таймс як зажди. Все таж муть та інтриги проти течії
показати весь коментар
10.02.2025 17:31 Відповісти
Кремлядь не сміє нічого заперечувати, якщо Трамп сказав. Чекаємо офіційної реакції США на кацапський висер.
показати весь коментар
10.02.2025 17:32 Відповісти
Якшо кремль від своіх хотєлок не відмовився - то де тут прогрес?
показати весь коментар
10.02.2025 17:34 Відповісти
показати весь коментар
10.02.2025 17:36 Відповісти
Це скоріше Джокер, а не клоун.
показати весь коментар
10.02.2025 23:23 Відповісти
не гоже Трампу перечить
показати весь коментар
10.02.2025 17:36 Відповісти
Боюся,що цей потужний,енергійний рудий дід-ловелас....зрештою доб"ється прогресу у мирних переговорах за рахунок України,натисне,пригрозить Лідору 73%-ї нації і претендуватиме на Нобелівку за рахунок нашої крові і землі....
показати весь коментар
10.02.2025 17:48 Відповісти
Х&йло вперто лізе під шкурку...
показати весь коментар
10.02.2025 17:52 Відповісти
Це під шкурку на бубурку?
показати весь коментар
10.02.2025 17:55 Відповісти
Саме під неї
показати весь коментар
10.02.2025 18:02 Відповісти
Треба Трампа сюди на форум
показати весь коментар
10.02.2025 17:59 Відповісти
Думаю Віка час від часу відвідує цензор щоб відчути любов українців до її лідора
показати весь коментар
10.02.2025 18:49 Відповісти
Знову слоупоки після вихідних винесли минулотижневі новини, цей раз через The Times.
показати весь коментар
10.02.2025 18:01 Відповісти
Трамп працює на свій лохторат, він за океаном, йому все рівно, а ***** не збавляє обертів
показати весь коментар
10.02.2025 18:47 Відповісти
****....вый рыжый дед, победитель всего мира, Император Галактики и Великий князь Марса. Короче, зеля на пенсии.
показати весь коментар
10.02.2025 18:52 Відповісти
Ще той клоун !
показати весь коментар
10.02.2025 18:58 Відповісти
Писюнами касаются очень легонько как будто и не касались смотрят друг другу в глаза неморгая
показати весь коментар
10.02.2025 19:21 Відповісти
Х.....просто чекає коли Донні Чубчик дозріє. От тоді буде двіжуха.
показати весь коментар
10.02.2025 19:36 Відповісти
Це добре, що кацапи вже не криються...