6494 відвідувача онлайн
2 798 12

Кислицю призначено першим заступником міністра закордонних справ

Сергій Кислиця став заступником Сибіги

Колишнього постійного представника України при Організації об'єднаних націй Сергія Кислицю призначено першим заступником міністра закордонних справ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у відповідному розпорядженні, яке опубліковане на урядовому порталі.

"Призначити Кислицю Сергія Олеговича першим заступником Міністра закордонних справ України", - йдеться в розпорядженні.

Документ підписав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Нагадаємо, 21 грудня президент Володимир Зеленський звільнив українських дипломатів у низці держав та представників України у міжнародних організаціях. Глава держави підписав укази про призначення нових послів.

Топ коментарі
+3
Ну хз, він для мене був взірцем політики, гриз за Україну на шабаші під назвою ООН. Тепер він на побігеньках у "сивохи" ? Страшно уявити кого в ООН пошлють, невже Мар'яну? Щоб уже там нівкого сумнівів не було, що Україна дійсно " не вся на голову".
показати весь коментар
13.02.2025 12:23 Відповісти
+2
Изумрудные качели

Начинают свой разбег.

Расхреначить все на свете,

Что бы прахом все пошло -

Только "зелень" вся в расцвете,

Без просвета впереди.
показати весь коментар
13.02.2025 13:03 Відповісти
+1
Достойна людина.
показати весь коментар
13.02.2025 12:40 Відповісти

Завантаження...