9580 відвідувачів онлайн
1 917 20

Сирський про роботу на Сумському напрямку: ЗСУ утримують близько 500 км² у Курській області РФ

Сирський відпрацював у бойових частинах на Сумському напрямку.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський відвідав бойові частини на Сумському напрямку та розповів про успіхи Курської операції.

Про це Сирський повідомив у фейсбуку, інформує Цензор.НЕТ.

"Минулого року ворог мав наміри перетворити цей регіон на "санітарну зону", планував розвивати наступ на Харків і Суми. Тому ми діяли на випередження та провели власну наступальну операцію, перенісши бойові дії на територію противника в Курській області", - зазначив він. 

Сирський наголосив, що Україна зламала ворожі плани.  

"І сьогодні маємо власну зону безпеки на території РФ, вздовж кордону України, утримуємо близько пів тисячі квадратних кілометрів та примушуємо росіян переміщувати свої найбільш боєздатні підрозділи з інших напрямків", - зауважив він.

Головком повідомив, що під час роботи у штабах детально проаналізував оперативну обстановку на напрямку, мав змогу розібратися в проблемних питаннях, зокрема потребах підрозділів в особовому складі, техніці, боєприпасах.

"Вислухав пропозиції командирів на місцях. Прийняв необхідні рішення для забезпечення наших військ необхідними матеріально-технічними засобами, підвищення стійкості та ефективності оборони", - додав Сирський.

Топ коментарі
+3
Точно 500 км боліт міль на південь з портами поміняє + АЕС.
показати весь коментар
13.02.2025 18:16 Відповісти
+3
Це приблизно, як 10середніх колгоспів по 5000 га. Це як в радянські часи половина одного району з 18 районів Запорізької області. Наразі окуповано 80% Запорізької, та Херсонської обл. Практично повністю Луганську та Донецьку область. Окуповано Крим. Мабуть я щось не розумію, яке співвідношення, який обмін, який торг???
показати весь коментар
13.02.2025 18:36 Відповісти
+3
Губазакаточную машину ,а не репарации. Як кажуть дурень думкою багатіє
показати весь коментар
13.02.2025 18:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Точно 500 км боліт міль на південь з портами поміняє + АЕС.
показати весь коментар
13.02.2025 18:16 Відповісти
І репараціями присипе зверху
показати весь коментар
13.02.2025 18:21 Відповісти
Губазакаточную машину ,а не репарации. Як кажуть дурень думкою багатіє
показати весь коментар
13.02.2025 18:44 Відповісти
Про сепараціі розказували плебсу.
показати весь коментар
13.02.2025 18:56 Відповісти
болота це біля нас в Брянській області ( які спасають Свесу від обстрілів градами) а там чудовий чорнозем в 1994 році я їздив туди на риболовлю .
показати весь коментар
13.02.2025 18:26 Відповісти
Це приблизно, як 10середніх колгоспів по 5000 га. Це як в радянські часи половина одного району з 18 районів Запорізької області. Наразі окуповано 80% Запорізької, та Херсонської обл. Практично повністю Луганську та Донецьку область. Окуповано Крим. Мабуть я щось не розумію, яке співвідношення, який обмін, який торг???
показати весь коментар
13.02.2025 18:36 Відповісти
В думках нашого верховного потужного головнокомандувача, клапоть боліт Курщини путіну дорожчий за оте, що ви описали.
показати весь коментар
13.02.2025 18:45 Відповісти
In fir a penny, in for a pound.
показати весь коментар
13.02.2025 18:54 Відповісти
Донецьку?! Що Ви буровите, де там практично повністю?
показати весь коментар
13.02.2025 20:02 Відповісти
Площа Курської області 29800 кв.км.
Тобто під конролем знходиться 1,68 % від площі області.
Відповідно 17 098 242 кв.км. і 0.003 % від площі кацапії.
показати весь коментар
13.02.2025 18:42 Відповісти
Пікуй. Коли на посаді президента держзрадник, ти можеш і Москву захопити - все одно так чи по іншому - буде капітуляція.
показати весь коментар
13.02.2025 18:52 Відповісти
Як так ? Було ж 1400 км кВ !
показати весь коментар
13.02.2025 18:52 Відповісти
Обмена территориями не будет. Ну и зачем их удерживать?!

Сравняйте там всё с землёй, заминируйте на 5 метров и выводите людей оттуда.
Зачем умирать за болота, когда рідна земля под оккупацией?
показати весь коментар
13.02.2025 19:07 Відповісти
Яка санітарна зона, уже в котрий раз пишу що по кордону операція займає 25 км а весь кордон нашої області 563 км. Чи цей генерал вважає що ніхто нічого не знає і можно розказувати те чого немає. Справи там не дуже, по Сумах значно менше трикутників стало їздити.
показати весь коментар
13.02.2025 19:14 Відповісти
А як у нас на донецькому напрямку, сирок?
показати весь коментар
13.02.2025 20:54 Відповісти