13202 відвідувача онлайн

Україна не повернеться до кордонів 2014 року, знадобиться угода про втрату територій, - Келлог

Кіт Келлог призначений спецпосланцем США щодо України

Помічник президента США Дональда Трампа та спецпредставник з питань України і РФ Кіт Келлог вважає, що Україна не повернеться до кордонів 2014 року.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Оскільки президент Зеленський це вже сказав, і я думаю, що міністр оборони Піт Гегсет мав рацію. Не буде повернення до 2014 року та кордону, який вони мали перед тим, як росіяни увійшли до Криму. Це зрозуміло. Тож я думаю, що вам знадобиться певна угода про потенційну втрату території. Але дивіться, не обов’язково це визнавати", - сказав помічник Трампа в ефірі американського Fox News.

За словами Келлога, наприклад, так було з країнами Балтії, коли Радянський Союз захопив їх.

"Існувала така річ, яка називалася доктриною Уеллса. Ми ніколи не казали, що вони володіють країнами. Казали, що країни просто під домінуванням", - пояснив Келлог.

Водночас він наголосив на необхідності справжнього, стабільного, довгострокового миру. За словами Келлога, це багато в чому залежатиме від європейців.

"Це в їхньому дворі. Це в їхніх інтересах. Але це одна з причин, чому ми тут, у Мюнхені, щоб поговорити з вищим керівництвом, міністрами закордонних справ, прем’єр-міністрами, президентами країн, щоб переконатися, що вони це розуміють і є частиною цієї угоди, яку ми починаємо укладати або президент починає створювати", - заявив Келлог.

Нагадаємо, раніше Келлог заявив, що до врегулювання війни між РФ та Україною потрібно підходити прагматично.

Топ коментарі
+47
Трамп ПНХ!!!
Жодних визнань захоплених територій!
показати весь коментар
13.02.2025 20:54
+39
ой дурень тепер гарантій США не коштують не копійки не центу оце так потужно
показати весь коментар
13.02.2025 20:56
+36
Ось це й потрібно запам'ятати тим, до кого США чи якась інша подібна зараза прийде з вимогами про роззброєння.
показати весь коментар
13.02.2025 20:55
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Оце так переговорники-помічники... Цей поц в свій час ,так само був причетний до події коли , амєрікосіки здали Південний Вєтнам хошиміновцям.
показати весь коментар
13.02.2025 22:25 Відповісти
Черговий мюнхенський зговір? Куй ти вгадав! Отсос Петрович.
показати весь коментар
13.02.2025 22:30 Відповісти
пі**ри, і як після цих слівт вірити в будь-які гарантії, нас на**ть знову і знову
показати весь коментар
13.02.2025 22:33 Відповісти
Це не угода, а вимога капітуляції. До США більше довіри немає. Всім озброюватися ЯЗ
показати весь коментар
13.02.2025 22:52 Відповісти
Віддайте кацапам Аляску.
показати весь коментар
13.02.2025 23:07 Відповісти
Ну, если придут и вышибут армию США аж до Анкориджа, то придется отдавать, куда денешься.
показати весь коментар
14.02.2025 00:47 Відповісти
Російська армія не в змозі на будь яку війну з США.
показати весь коментар
14.02.2025 08:48 Відповісти
Тепер і США стали учасником агресії проти України на стороні РФ.
показати весь коментар
13.02.2025 23:08 Відповісти
залежатиме від наявності атомної зброї і знищенні зеленої кодли
показати весь коментар
13.02.2025 23:15 Відповісти
Для себе я прийняв те що стану також веселитись після кожного теракту в США. Як це було в арабських кварталах під час падіння башт 11 вересня. Ця країна перестала бути світовим прикладом демократії та верховенства права.
показати весь коментар
13.02.2025 23:33 Відповісти
Хе-хе ти, кацапе, и 11 вересня веселився не гiрше тих арабських кварталов.
показати весь коментар
14.02.2025 00:46 Відповісти
Олєжка, мандруйте собі далі. Прямо набутилку.
показати весь коментар
14.02.2025 19:45 Відповісти
Це не капітуляція україни. Це ганебна капітуляція США, неспіврозмірно ганебніша, ніж капітуляція США в Афганістані. Наслідки для США будуть катастрофічні.
показати весь коментар
14.02.2025 19:42 Відповісти
Так. Але ж нам від цього не легше.
показати весь коментар
14.02.2025 19:46 Відповісти
Є єдина невелика надія, що, можливо, в даний момент, де-небудь на території США, Лі Харві Освальд 2,0 купує гвинтівку з оптичним прицілом. Це так по-американськи.
показати весь коментар
14.02.2025 19:53 Відповісти
Ооооо, как заговорили, воевать добровольцев, хрен нарисуешь, а как землю приходится отдавать, все вокруг пи...расы, кроме нас. А вы ***** на границы кем выходить собрались? Людьми которые который год лямку за вас тянут? Только не надо вот это нытье про мусоров и депутатов на фронт. Пока каждый мужик не отвоюет хотя бы год, пока желающий защищать на фронте, а не ******* в интернете, не будет больше. Жрите что дают
показати весь коментар
13.02.2025 23:37 Відповісти
Як голосували, так і живемо!
показати весь коментар
13.02.2025 23:38 Відповісти
ти голосував за трампа?
показати весь коментар
13.02.2025 23:59 Відповісти
а не пійшов би ти на *** разом з трампом?
показати весь коментар
13.02.2025 23:44 Відповісти
США остаточно перетворюється зі "Світового гегемона" на світового го...дона...
показати весь коментар
13.02.2025 23:54 Відповісти
Подаруй росії Аляску ушльопок
показати весь коментар
13.02.2025 23:58 Відповісти
Это какой то позор. Редкий *******, зачем ты говоришь это ЗАРАНЕЕ?!! О чем тогда вообще договариваться?! Нет, я за трампа не голосовал ( пишу с аккаунта дочки). Они там все и везде коррумпированы напрочь, просто маленькому человеку в Штатах легче всего жить. Нас в 90е в Азербайджане продали и предали с Карабахом теперь ваша очередь. Увы. Азербайджанцы давно поняли: Запад тебя бросит, сынок. Всегда. может еще будут требовать, чтобы вы Рашке репарации заплатили...
показати весь коментар
14.02.2025 00:16 Відповісти
завдяки Україні Карабах вернувся азербайджану. Не бачу подяки
показати весь коментар
14.02.2025 00:49 Відповісти
ToWorkingHard. What makes u think I know Ukrainian?! If u don,t want to use Russian, write in English.
показати весь коментар
14.02.2025 02:10 Відповісти
ти бидло на укр. сайті. Ми дозволяємо тобі писати англ. мовою, але я в себе вдома пишу українською. Будеш бикувати - будеш забанений. Поки посиди в спамі
показати весь коментар
14.02.2025 02:13 Відповісти
Замінувати аес і змусити нату ввести війська.
показати весь коментар
14.02.2025 01:13 Відповісти
Келлог несе сьогодні одне а завтра інше. А після завтра він зникне в те нікуди звідки виліз вчора.
показати весь коментар
14.02.2025 03:31 Відповісти
Та ніяк.
показати весь коментар
14.02.2025 09:19 Відповісти
Звільнити всіх полонених і заручників,а потім повернутися до БУДАПЕШТСЬКИХ угод ,їх аналізу і виплати неустойки країнами -гарантами.Йорданія,Канада,Данія і всі інші послали.Шукає де б можна було прославитися.Паламар,що шарпає одночасно за всі шнурки від дзвонів.Це теперішня,тимчасова,політика Трампа.Всі швидко зрозуміють з ким мають справу і вироблять імунітет.
показати весь коментар
14.02.2025 00:53 Відповісти
Звільнити всіх полонених і заручників,а потім повернутися до БУДАПЕШТСЬКИХ угод ,їх аналізу і виплати неустойки країнами -гарантами.Йорданія,Канада,Данія і всі інші послали.Шукає де б можна було прославитися.Паламар,що шарпає одночасно за всі шнурки від дзвонів.Це теперішня,тимчасова,політика Трампа.Всі швидко зрозуміють з ким мають справу і вироблять імунітет.
показати весь коментар
14.02.2025 00:55 Відповісти
Звільнити всіх полонених і заручників,а потім повернутися до БУДАПЕШТСЬКИХ угод ,їх аналізу і виплати неустойки країнами -гарантами.Йорданія,Канада,Данія і всі інші послали.Шукає де б можна було прославитися.Паламар,що шарпає одночасно за всі шнурки від дзвонів.Це теперішня,тимчасова,політика Трампа.Всі швидко зрозуміють з ким мають справу і вироблять імунітет.
показати весь коментар
14.02.2025 00:57 Відповісти
Ти вже платиш і будеш платити, куколд
Дивись щоб тебе араб не переїхав 😄
показати весь коментар
14.02.2025 01:14 Відповісти
А ТЫ КАК? - чувырло под прапором DE
показати весь коментар
14.02.2025 08:53 Відповісти
Ты бы на русском писать научился...
показати весь коментар
14.02.2025 18:12 Відповісти
Звільнити всіх полонених і заручників,а потім повернутися до БУДАПЕШТСЬКИХ угод ,їх аналізу і виплати неустойки країнами -гарантами.Йорданія,Канада,Данія і всі інші послали.Шукає де б можна було прославитися.Паламар,що шарпає одночасно за всі шнурки від дзвонів.Це теперішня,тимчасова,політика Трампа.Всі швидко зрозуміють з ким мають справу і вироблять імунітет.
показати весь коментар
14.02.2025 00:59 Відповісти
дурне , що ти мелеш , ану брись
показати весь коментар
14.02.2025 03:13 Відповісти
@если вы ухилянты сбежали@ - сказало чувырло под прапором DE
показати весь коментар
14.02.2025 08:51 Відповісти
Было бы не плохо что бы именно Кенигсберг был так заявите кацапам в Берлине что с сегодняшнего дня Калининграда не существует а есть Кёнигсерг, или бздотно?
показати весь коментар
14.02.2025 18:15 Відповісти
Визнаємо виключно кордони 1991 року і крапка!
показати весь коментар
14.02.2025 01:49 Відповісти
х у й л о р ы ж е е
показати весь коментар
14.02.2025 03:01 Відповісти
Келлог сьогодні є а завтра нема. Та й Трамп також. Від їх хотілок і навіть щирих переконань об'єктивна реальність не залежить. А в об'єктивній реальністі підстав для миру нема, як би нам того не хотілося.
показати весь коментар
14.02.2025 03:30 Відповісти
Ось це і є КАПІТУЛЯЦІЯ України - що і вимагалось довести і Трам тут ні при чому!
показати весь коментар
14.02.2025 06:49 Відповісти
Ви просто всі вдумайтеся в наслідки, це просто не описати словами.
показати весь коментар
14.02.2025 07:45 Відповісти
Жріте. Ну що поржали?! Хуже не будет чем при вашем Порошенко?!
показати весь коментар
14.02.2025 08:46 Відповісти
Зливні БАЛАБОЛИ!
показати весь коментар
14.02.2025 08:49 Відповісти
Значить будемо вести партизанську війну!!!
показати весь коментар
14.02.2025 08:52 Відповісти
Шо ти трампосос звиздиш?
показати весь коментар
14.02.2025 11:08 Відповісти
Удачі вам.
показати весь коментар
14.02.2025 11:42 Відповісти
19 рік, своїм вибіром, дав ху...у ясно зрозуміти - більшість в Україні то ті кому похрін в який країні жити - тому і обрали зеленского. Зараз всі сили рашисти кинули на Дніпропетровську область - шоб зайти в неї і швидко прийняти у склад рф. І на торгах-перемовинах - оце все вже наше - і крим, і лугандонія, і Харьків, і Херсон, і Запоріжжя - поставити перед фактом. А скоріш за все туди ще відійдуть і Миколаїв з Одесою( ну та спить та бачить триколор у себе). Мотивованих захисників, які були з 14 року, зеленский та йоьго шапіто всіх знищило за допомогою ху...а та розкрадання на ЗСУ.
показати весь коментар
14.02.2025 09:11 Відповісти
Ти за усю Одесу не розписуйся,шлiмазл....
показати весь коментар
14.02.2025 13:46 Відповісти
Та звісно не вся - там всьго майже 90% голосувало за шиксу.
показати весь коментар
14.02.2025 17:11 Відповісти
Нехай Трамп с Путиным любое соглашение заключает. Где Америка и где Украина?
показати весь коментар
14.02.2025 09:33 Відповісти
показати весь коментар
14.02.2025 10:13 Відповісти
В принципі, малороси завжди за це голосували - проти України, за підороссію. А в 2019 році це вже був вибір більшості населення України - відмова від боротьби, від реформ, дайте пожрать і халяву
показати весь коментар
14.02.2025 10:18 Відповісти
Це вже перемога? Це потужно?
показати весь коментар
14.02.2025 11:00 Відповісти
все буде так як вони говорять, тільки навпаки
показати весь коментар
14.02.2025 11:04 Відповісти
Це тй самй кєлог, якого називають невїб.знішим другом України?
показати весь коментар
14.02.2025 11:18 Відповісти
Україна відбити території не зможе.Це ж реальність.Та й ви дописувачі,хіба всі в окопах?
показати весь коментар
14.02.2025 11:57 Відповісти
Та не кажи. Самі не окопах, а інших гонять!!!
показати весь коментар
14.02.2025 12:24 Відповісти
Навіть якщо на даному етапі не повернемо, про яку угоду може йти мова? Ці території мають бути не визнані, а Україна взагалі не брати ніяких зобов'язань стосовно них. І наголошувати, що при першій нагоді, вони будуть повернуті в будь який спосіб.
показати весь коментар
14.02.2025 13:30 Відповісти
Хто це ми? У вас прапор США.
показати весь коментар
14.02.2025 14:09 Відповісти
Ні, України. Чому чіпляється прапор США - є така штука впн.
показати весь коментар
14.02.2025 14:13 Відповісти
нашо тобі впн на цензорі? з ракші сидиш?
показати весь коментар
14.02.2025 14:35 Відповісти
Це так важливо - я користуюсь впн для доступу до ШІ який, не працює з українським ip, вмикати та вимика не зовсім зручно.
показати весь коментар
14.02.2025 14:42 Відповісти
Чого не зручно.Кнопочку нажав і все.
показати весь коментар
14.02.2025 15:15 Відповісти
А в мене всі працюють і без впн, дивина та й годі) Ну ти й лох
показати весь коментар
14.02.2025 15:42 Відповісти
Ну покажи не лох як в тебе працюює ШІ від Google - наприклад VideoFX, ImageFX.
Чекаю...
показати весь коментар
14.02.2025 16:23 Відповісти
Ну тоді хто їх має повертати? Під ми це хто? Немає сил для повернення.А самі вони в найближчому майбутньому не повернуться.
показати весь коментар
14.02.2025 15:17 Відповісти
Перечитайте уважніше мій перший допис, де там мова про повернення зараз??? Там мова про те щоб не брати не себе ніяких зобов'язань, стосовно цих територій - включно з тим чи будемо ми(маю на увазі Україну, а не конкретно когось) - та в який спосіб повертати ці території.
А от коли - прикладу розпаду совка достатньо?
Звісно з такими заявами нам відмовлять в ступі до альянсу, але й без них нас туди не візьмуть, поки існуватиме нинішня росія. А обмінювати реальні території, на чергові примарні обіцянки та гарантії - злочин.
Захід чудово розуміє, що це не остання війна, тому нас і годують лише обіцянками про якесь, та колись, членство в НАТО.
показати весь коментар
14.02.2025 15:52 Відповісти
А якщо це умови,від яких залежить зупинка війни?Захід розуміє? Це який захід? Європа.яка з дикунами не може розібратися і для яких гендери важливі.Європа без США нічого не може.В них чиї війська базуються? Які літаки європейці купляють?
показати весь коментар
14.02.2025 15:58 Відповісти
В 14 та 15 фактично погодились, що не будемо повертатий території військовим шляхом і навіть надали якийсь там окремий статус - допомогло припинити війну? Виявилось, що тільки збільшило апетити росії. А тимчасове перемиря це не зупинка війни - будь який інвестор обходить таку країну десятою дорогою, як і хороші фахівці намагаються її залишити.
показати весь коментар
14.02.2025 16:37 Відповісти
Зав Порошенка не було повномасштабної.
показати весь коментар
14.02.2025 18:38 Відповісти
Війна розпочалась з Криму та Донбасу в 2014, а в 2022 розширилась на інші території. Нагадайте коли було завершення війни у цьому проміжку часу? Чи війна це коли прилітає поряд, а як десь далеко то таке.
показати весь коментар
14.02.2025 18:49 Відповісти
Я от не розумію.Ви що пропонуєте?
показати весь коментар
14.02.2025 20:16 Відповісти
Загарбник загарбнику очі не виклює.
показати весь коментар
14.02.2025 13:39 Відповісти
А ти,хто такий щоб вирішувати це питання за Україну?
ПНХ до свого *****.
показати весь коментар
14.02.2025 13:56 Відповісти
кому знадбиться? не нам це точно
показати весь коментар
14.02.2025 14:34 Відповісти
Трамп, йди разом із своїм босом путлєром за його московським кораблем
показати весь коментар
14.02.2025 15:25 Відповісти
А чому б не оформити договір дарування Криму? Не соромтеся, дорогі друзі-партнери по Будапештському меморандуму, продавлювайте. Є прислів"я: "Вороги не зраджують, зраджують друзі". Це воно.
показати весь коментар
14.02.2025 15:44 Відповісти
Цей тупий трампівський служака сказав : моя хата скраю, я нічого не знаю !
показати весь коментар
14.02.2025 20:11 Відповісти
Сторінка 4 з 4