12005 відвідувачів онлайн

Дрон РФ вночі вдарив по саркофагу Чорнобильської АЕС, - Зеленський. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Російський ударний дрон із фугасною бойовою частиною у ніч на 14 лютого влучив в укриття 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС.

Про це глава держави повідомив у Telegram, інформує Цензор.НЕТ.

"Це укриття Україна будувала разом з іншими країнами Європи та світу, разом з Америкою – з усіма, хто хоче справжньої безпеки для людей. Єдина держава у світі, яка може атакувати такі обʼєкти, окуповувати територію атомних станцій та вести бойові дії, взагалі не рахуючись із наслідками, – це сьогоднішня Росія. І це терористична загроза всьому світові.

Укриття на ЧАЕС було пошкоджене цим дроном. Пожежу загасили. На даний час радіаційний фон не підвищувався, і за цим постійно стежать. За першими оцінками, пошкодження укриття суттєві", - йдеться в повідомленні.

Зеленський наголосив, що РФ не змінює своєї божевільної антилюдської державної риторики.

"І це означає, що Путін точно не готується до переговорів. Він готується й надалі обманювати світ. Саме тому потрібен обʼєднаний тиск усіх, хто цінує життя, – тиск на агресора. Росія повинна нести відповідальність за те, що вона робить", - підсумував він.

РФ вдарила по саркофагу ЧАЕС дроном
РФ вдарила по саркофагу ЧАЕС дроном

РФ вдарила по саркофагу ЧАЕС дроном
РФ вдарила по саркофагу ЧАЕС дроном
РФ вдарила по саркофагу ЧАЕС дроном

Топ коментарі
+58
Якби Україна вдарила дроном по Курській АЕС, Америка вже б кричала про ескалацію.
А путіну все можна - він же свій.
показати весь коментар
14.02.2025 09:22 Відповісти
+57
Ой як не вдобно.... магате знову обісралося і не знає що сказати.... Ау де, блть, озабоченості!!!! Вимагаю ВЕЛИКИХ ПРЕВЕЛИКИХ!!!
показати весь коментар
14.02.2025 09:20 Відповісти
+36
Світ має знати!

США і Трамп особисто підтримують кровавого ман'яка і терориста путіна!
показати весь коментар
14.02.2025 09:35 Відповісти

Завантаження...