12020 відвідувачів онлайн

Трамп створив вікно можливостей, про мир тепер може домовитися лише Зеленський, - Макрон

Зеленський має домовлятися про мир. Заява Макрона

Президент Франції Емманюель Макрон назвав повернення до Білого дому "електрошоком", який повинен змусити Європу забезпечити власне майбутнє, а також майбутнє України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Financial Times.

Так, французький лідер вважає, що Європі необхідно "наростити м'язи" в обороні та економіці.

За словами Макрона, Трамп створив "вікно можливостей" для припинення війни шляхом переговорів, де "кожен має зіграти свою роль".

Тепер, зазначив Макрон, Зеленський має сам обговорити територіальні питання та питання суверенітету.

Президент Франції наполягає, що лише Зеленський може вести переговори від імені України, попередивши, що дозвіл на "мир, який є капітуляцією", буде "поганою новиною для всіх", зокрема для США.

Макрон вважає, що єдине питання на даному етапі полягає в тому, чи дійсно диктатор Путін "стійко та достовірно бажає погодитися на припинення вогню на цій основі". Після цього саме "українці мають вести переговори з Росією".

"Ми всі повинні залишатися колективно пильними", - зауважив він.

Макрон вважає, що Європа має нарощувати свій оборонний потенціал, щоб діяти навіть без залучення США.

Топ коментарі
+22
Трамп нічого не створив. Крім заяв щодо теріторіальних поступок Мордору, заперечення вступу УкраЇни в НАТО та мрій про набуття природних скарбів українських родовищ нема нічого щоб дякувати діючу владу США
показати весь коментар
14.02.2025 10:47
+11
Трамп розвʼязав руки кремлівському виб@ядку
вчора під час переговорів , це все що він зробив 😡
А сьогодні ця істота бахнула фугасним дроном по ЧАЄС !!
показати весь коментар
14.02.2025 10:51
+10
Якщо домовлятися буде саме зеленський, тоді це вирок. По суті, саме це він і заявив колись...
показати весь коментар
14.02.2025 10:55
Коментувати
Сортувати:
В чому затримка,ще гривен 140 не хватає?
показати весь коментар
14.02.2025 10:59 Відповісти
Якби європейці читали наші коментарі,я думаю що навпаки було все , санкції зняли одразу с раші ,а нам навпаки по самі помідори написали би
показати весь коментар
14.02.2025 11:41 Відповісти
Пішов на х у й ,буду через пару місяців в Швейцарії,хочу тебе писанку побачити
показати весь коментар
14.02.2025 11:53 Відповісти
Та чого повторюватись.будьте оригінальним-відразу по лампі з зеленим абажуром.Доложите про виконання.
показати весь коментар
14.02.2025 11:57 Відповісти
Шо Інтернет в палату провели, чи для Швейцарії це норма?
показати весь коментар
14.02.2025 11:06 Відповісти
лише диб%ли ходют у вікно
петя перший що "прорубав вікну у європу"
і Трамп що прорубав вікно у росію
показати весь коментар
14.02.2025 15:04 Відповісти
Макрон прав. Україні надали усі карти. Якщо просре...мо і це. То хто нам дохтур???
показати весь коментар
14.02.2025 10:44 Відповісти
Якщо домовлятися буде саме зеленський, тоді це вирок. По суті, саме це він і заявив колись...
показати весь коментар
14.02.2025 10:55 Відповісти
Факап цивілізаційного масштабу українських виборців у 2019. Пишайтесь.
Повна "компенсація" за революцію гідності 2014.
Україна була тоді прикладом. І тепер буде - але є ньюанс.
показати весь коментар
14.02.2025 11:00 Відповісти
Не якщо, а в черговий раз. Чи хтось сумнівається?
показати весь коментар
14.02.2025 11:00 Відповісти
Какие карты?

1. Украина не будет в НАТО
2. Украина теряет территории
3. США не будут давать гарантии безопасности. Это должна делать Европа (каким образом?). Ресурсы Украины переходят к американцам в счет оплаты за предыдущую помощь от Байдена.
4. С paшки снимаются санкции, возвращается в G7, ***** больше не преступник. "Спецтрибунал? - Какой спецтрибунал? У нас тут мир-дружба-жвачка"

Какие еще карты я пропустил?
показати весь коментар
14.02.2025 11:12 Відповісти
Кому? трампу?
показати весь коментар
14.02.2025 13:26 Відповісти
То же, что и раньше предлагал - добивать paшку. Никакого "перемирия". Еще больше помощи Украине, в первую очередь дальнобойный оружием и разрешением его применять по всей территории врага. Еще больше санкций для ослабления экономики агрессора. И так далее вплоть до невозможности рашкой ведения войны, вывода ею войск и уже тогда подписывать мирный договор на условиях Украины.
показати весь коментар
14.02.2025 14:38 Відповісти
Які конкретно, скажіть будь ласка. Я не можу зрозуміти де їх знайти.
показати весь коментар
14.02.2025 11:12 Відповісти
Свіжий бот-акаунт. Навіть неважливо чий. Хоча схоже, що ворожий.
показати весь коментар
14.02.2025 12:14 Відповісти
рогулятко 🥰
показати весь коментар
14.02.2025 11:43 Відповісти
А мені нічна заява пана Шольца більш імпонує. Там конкретно, по чоловічому.
показати весь коментар
14.02.2025 10:40 Відповісти
Макрон, готуйтесь до напливу 30 000 000 біженців з України і війни з парашою!
показати весь коментар
14.02.2025 10:40 Відповісти
Запросто може бути по іншому. Кордон закриють, українці звалити не зможуть і через пару років приїдуть штурмувати париж на кацапських танках в піонерських галстуках. Я не розумію чого Європа не розглядає такий цілком вірогідний сценарій.
показати весь коментар
14.02.2025 10:43 Відповісти
Ну коли кацапи сформують на свіжоокупованих територіях загони "шторм-У" і пшецькі трактористи не втримають ребежі, то так. Кордона не буде.
показати весь коментар
14.02.2025 10:46 Відповісти
Нашо обзиваєшся? Я до тебе як до людини, а воно...
показати весь коментар
14.02.2025 10:55 Відповісти
Досить вже нести цю дурню про українців, яких кацапи пошлють штурмувати Польщу. Українська пропаганда повинна існувати, звісно, але ж не в такому ідіотському вигляді.
показати весь коментар
14.02.2025 11:01 Відповісти
Це не дурня. Вже є військовополонені з Херсонщини, з Запоріжської області. То чого не може бути солдат в російській армії і з Житомира чи Луцька. Це історична паралель. Всі завойовники поповнювали свою армію народами яких завоювали. Читайте трохи більше, а не тільки новини в смартфоні.
показати весь коментар
14.02.2025 11:15 Відповісти
Але їх туди насильно ніхто не брав .
показати весь коментар
14.02.2025 11:42 Відповісти
Впевнений?
показати весь коментар
14.02.2025 11:44 Відповісти
Так , сам подумай ,взяв би ти людину яка тобі в спину буде стріляти?
показати весь коментар
14.02.2025 11:47 Відповісти
А чого варта думка, що тобі в спину стриляти не будуть? Кацапи саме цім займаються і тепер
показати весь коментар
14.02.2025 12:04 Відповісти
Взяв би. Та сам був би позад неї. Бо мені її не жалко. Хай першою гине та дорогу мені прокладає.
показати весь коментар
14.02.2025 12:11 Відповісти
за ним ставлять заград отряди, якщо ви не в курсі
показати весь коментар
14.02.2025 17:39 Відповісти
В телемарафоні на дивився? Як до полону попадають то всі мобілізовані насильно . Під час окупації села де батько мешкає то там 6 чоловік добровільно пішли до кацапів ,а коли попадуть до полону то будуть ******* що їх гнали на убой під дулом автомата
показати весь коментар
14.02.2025 17:44 Відповісти
Чому дурня? Ви подивіться шо відбувалося в ОТСОСі. Кацапи просто взяли і вигрібли все чоловіче населення від 18 до 90, вдягли у форму і направили в штурма. І нікого не питали чи хочуть вони чи ні. Або штурм або на подвал. Бахмут заливали хвилями смертників лугандонців і шо там було до Бахмута (Лисичанськ, якшо не помиляюся) теж. То чого вони не зможуть повторити це знову.
показати весь коментар
14.02.2025 11:19 Відповісти
Небуде ніякого кордону! впаде фронт, українці той кордон знесуть, як зносили в 22 році!
Ти уявляєш що таке сотні тисяч на кордоні людей які штурмують двох прикордонників?!
Подивись відео на кордоні з 2022 року хоча б!
показати весь коментар
14.02.2025 10:46 Відповісти
Враховуючи рівень нашої дипломатії,коли ларьочніки і продавці фалоімітаторів на дипломатичних посадах,мені особисто стає страшно за наше майбутнє.
показати весь коментар
14.02.2025 10:57 Відповісти
Чому це, наразі, хід України? Україна зараз може ходити лише назад. А м0ск0вії достатньо зупинитися.
показати весь коментар
14.02.2025 11:07 Відповісти
Це ворожий бот-акаунт.
показати весь коментар
14.02.2025 12:15 Відповісти
Ох *****... грьобаний сюр.. Макрон, ти зовсім дебіл?
показати весь коментар
14.02.2025 10:41 Відповісти
показати весь коментар
14.02.2025 10:41 Відповісти
ой ******, щє один ******* ссикун підлиза, впринципі Макрон як був довбайобом так і залишився
показати весь коментар
14.02.2025 10:41 Відповісти
Навпаки - Макрон розуміє, що таке Трамп і як з ним потрібно спілкуватися. Так, американці обрали пихатого дебіла, падкого на підлабузництво. Але це США і з ними все одно необхідно співпрацювати задля власної безпеки.
Подивіться, як ***** трампону очко вилизує, намагаючись його на свій бік перетягнути.
показати весь коментар
14.02.2025 11:04 Відповісти
Турбопотужно!!!
показати весь коментар
14.02.2025 10:42 Відповісти
Треба по Московії ракетами дамбити кожен день і тоді буде якась тема для перемовин,щоб вони просили припинити.А тут гра в одні ворота.
показати весь коментар
14.02.2025 10:46 Відповісти
Трамп нічого не створив. Крім заяв щодо теріторіальних поступок Мордору, заперечення вступу УкраЇни в НАТО та мрій про набуття природних скарбів українських родовищ нема нічого щоб дякувати діючу владу США
показати весь коментар
14.02.2025 10:47 Відповісти
Трамп розвʼязав руки кремлівському виб@ядку
вчора під час переговорів , це все що він зробив 😡
А сьогодні ця істота бахнула фугасним дроном по ЧАЄС !!
показати весь коментар
14.02.2025 10:51 Відповісти
Поки нам не повернуть всіх військових полонених , політичних , дітей , а також всиновлених кацапами , ніякого "миру " ,ніяких розмов , домовленостей не має бути !! Це перше питання на будь якій зустрічі . Будь ласка , донесіть це до зешобли . Це пуйло точно не виконає , і тоді ми можемо "крутити сонцем "
показати весь коментар
14.02.2025 10:52 Відповісти
Для того, щоб "крутити сонцем", потрібно мати: 1) перевагу над супротивником; 2) працюючу військову промисловість, здатну задовольнити потреби армії; 3) хоча б мінімальну фінансову стійкість. Буду вдячний за пояснення, яким чином цього досягти. Що робити, знають дуже багато людей. А от як саме - починаються проблеми.
показати весь коментар
14.02.2025 10:59 Відповісти
Ви про що ???! Як можна про щось для нас домовлятися , якщо наші українці страждають в полоні , це буде егоїзмом ! Це люди-українці , це цінніше за все , це пріоритет , а потім все інше . Це не просити гроші , зброю , ще щось . В цьому нас підтримає і Європа ,і всі церкви , і багато хто , бо це -людяність , то чого не мають кацапи .
показати весь коментар
14.02.2025 11:31 Відповісти
Українці приорітет, смарагдовому це скажи ,а він мабуть забув вже
показати весь коментар
14.02.2025 12:02 Відповісти
показати весь коментар
14.02.2025 11:07 Відповісти
Євпропа тепер сам-на-сам з рашкою
показати весь коментар
14.02.2025 11:08 Відповісти
Ну, на разі й Україна їй трохи допомагає…
показати весь коментар
14.02.2025 11:47 Відповісти
Помню лет пять назад все смеялись над Макроном, когда он предложил создать европейские вооруженные силы вне НАТО, сейчас уже не смеются...
показати весь коментар
14.02.2025 11:24 Відповісти
Окрім пропозицій для путіна у відмові вступу України до НАТО, повернення росії до G7, хапнути в України території, можливо мінет - наврят це можна назвати вікном можливостей, скоріше сра...ю.
показати весь коментар
14.02.2025 11:45 Відповісти
Вирішувати долю України має український народ, а не зелена нечисть.
показати весь коментар
14.02.2025 11:51 Відповісти
чогось всі крититують Трампа, але новини хтось читає останні 3 роки, чи живе у рожевих мріях? ЕС, Штати, і Британія завжди постачали зброю по крихтах, щоб Україна потихеньку відступала і не мала ніяких шансів перемогти росію. А тепер всі раптом прокинулись і кричать, що росія має капітулювати - це з якого дива? І в цьому винен Трапм, серйозно? Трамп просто пропонує зафіксувати те, що було досягнуто завдяти попереднім діям Зе, Шольца, Макрона, Байдена і інших "перемогаторів".
показати весь коментар
14.02.2025 12:06 Відповісти
А я гадав - трамподрочери-українці вже всі повдавились від сорому. Чи ти бот?
показати весь коментар
14.02.2025 12:17 Відповісти
Трамп створив вікно можливостей, про мир тепер може домовитися лише Зеленський, - Макрон Джерело: https://censor.net/ua/n3535751

" ...А із нашего окна - Площадь Красная відна!
А із нашего окошка - только уліца, нємножко..." (с)
показати весь коментар
14.02.2025 12:10 Відповісти
Зеленський нехай домовляється за себе Народ України сам вирішить свою долю.
показати весь коментар
14.02.2025 12:12 Відповісти