7898 відвідувачів онлайн
3 310 28

Росія може вивести свої війська з Придністров’я в межах переговорів щодо України, - прем’єр Молдови Речан

молдова

Прем’єр-міністр Молдови Дорін Речан висловив надію, що міжнародна ситуація може сприяти виведенню російських військ з Придністров’я, вказуючи на важливість цього питання в контексті переговорів щодо безпеки ЄС.

Про це він сказав в ефірі Jurnal TV, передає Цензор.НЕТ.

Речан вважає, що, хоча це не є ймовірним у короткостроковій перспективі, питання може бути порушене в рамках переговорів, пов’язаних з Україною та новою архітектурою безпеки в Європейському Союзі.

"Зараз є міжнародний контекст, який може призвести до того, що Росія може вивести свої війська з лівого берега Дністра в рамках цього переговорного процесу. Можливо, не обов'язково в мирному переговорному процесі, це важко уявити найближчим часом, але в переговорному процесі, який стосується України і нової архітектури безпеки ЄС", - додав прем’єр.

За його словами, будь-які переговори, що стосуються миру в Україні, також повинні враховувати питання безпеки в Європі, зокрема виведення російських військ з території Молдови.

Як повідомляється, Придністров’я, де вже понад 30 років незаконно розміщуються російські війська, є джерелом постійної напруженості в регіоні, порушуючи суверенітет Молдови.

Топ коментарі
+20
Молдова хоче загребти жар чужими руками.
показати весь коментар
14.02.2025 14:01 Відповісти
+17
За рахунок анексії третини України молдавани одержать взад Придністров'є. Якось так, панове.
показати весь коментар
14.02.2025 14:02 Відповісти
+9
Ще одні халявщики.... До побачення.
показати весь коментар
14.02.2025 14:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Молдова хоче загребти жар чужими руками.
показати весь коментар
14.02.2025 14:01 Відповісти
А що не так ??? Бери поки гарячої!!! Потім Україні скажуть дякую!!! Все нормально!!! І у нас висвободяться якась кількість бригад!!!
показати весь коментар
14.02.2025 14:58 Відповісти
За рахунок анексії третини України молдавани одержать взад Придністров'є. Якось так, панове.
показати весь коментар
14.02.2025 14:02 Відповісти
Ще одні халявщики.... До побачення.
показати весь коментар
14.02.2025 14:02 Відповісти
через одесу і миколаєв
показати весь коментар
14.02.2025 14:03 Відповісти
Тк ми не можемо з лівого берега Дніпра вивести сарану… Ми ж пропонували вам, друзі- молдавани! Така поведінка не достойна …вай
показати весь коментар
14.02.2025 14:03 Відповісти
Через Дунай на баржаж і вперед в мордер через чорне море!!! А там дивись і шторм прилетів і ті баржи на дно пустив!!!
показати весь коментар
14.02.2025 15:01 Відповісти
Довбаний покидьок піДорін не зробив нічого, але хоче, як-то кажуть "на халяву примазатись" до сусідських перемовин, оплачених сповна українською кров'ю...

Було б бажання - давно вже витурили ту жалюгідну купку рашистів із Придністров'я, чи силою, чи санкціями. Але ці молдавани самі їм залюбки газ продають - фейспалм!
показати весь коментар
14.02.2025 14:08 Відповісти
Розмріявся. Як Зеленський в 2019-му.

Не виведе.
показати весь коментар
14.02.2025 14:15 Відповісти
Ну, війська там формальні, а от молдовські колеги здається на чомусь чужому до раю в'їжджають...
показати весь коментар
14.02.2025 14:16 Відповісти
Я підтримую таку ідею,російску клоаку під назвою придністров'я під боком у України пора закрити!!!
показати весь коментар
14.02.2025 14:27 Відповісти
Та не треба нічого виводити, дайте нам дозвіл та ВСУ їх там *********. Там 1500 свиней усього.
показати весь коментар
14.02.2025 14:32 Відповісти
Ти поїдеш заїбошувати? Молдавани нам хоч 1 патрон за всю війну передали? За який хєр така щедрість?
показати весь коментар
14.02.2025 15:03 Відповісти
Та в них самих нічого нема!!!
показати весь коментар
14.02.2025 15:04 Відповісти
Та хоч і я. До чого тут патрони від молдаван,?Знищити цій кацапський анклав на заході потрібно, в першу чергу, нам.
показати весь коментар
14.02.2025 17:23 Відповісти
Це можна було б хоча б виставити на торги в переговорах якби молдавани не зазирали своїм сєпарам в рота 30 років. За такі дії нас ще потім агресором об'являть, нафіга воно треба. Ті поци нічим нам не загрожують окрім контрабанди.
показати весь коментар
19.02.2025 23:04 Відповісти
Та до дупи загрожують, чи не загрожують, кацапня повинна мешкати за уралом, ***** лаптям тут робити. Нехай не загрожують з під уральських гір.
показати весь коментар
19.02.2025 23:37 Відповісти
я не проти якщо молдавани цим займуться.
показати весь коментар
31.03.2025 15:05 Відповісти
Які там війська? Молдові ще не пізно навести лад в себе та ліквідувати цю ракову пухлину.
показати весь коментар
14.02.2025 14:32 Відповісти
Інколи мені здається, що анекдоти про молдован не зовсім анекдоти.
показати весь коментар
14.02.2025 14:34 Відповісти
Ха-ха-ха! А вы можете в рамках перговорного процесса прислать свои войска в Украину
показати весь коментар
14.02.2025 14:39 Відповісти
Не вивести, а взяти в полон для обмінного фонду. Самих обдовбаних нацистів відправити до кабзона. Інших обміняти.
показати весь коментар
14.02.2025 14:40 Відповісти
......садист!!!
показати весь коментар
14.02.2025 15:03 Відповісти
Филантроп! Так точнее.
показати весь коментар
14.02.2025 15:41 Відповісти
Світ остаточно подурів і ліків майже немає.
показати весь коментар
14.02.2025 14:55 Відповісти
Т з.в. Придністров'я було відрізано від України перед другою світовою війною для створення маріонеткової молдовської АССР. Пора цім землям додому, а жителям - в ЄС і Молдову, громадянами якої вони є.
показати весь коментар
14.02.2025 15:43 Відповісти
'Жителям' треба додому на срасiю
показати весь коментар
14.02.2025 16:25 Відповісти
Фантазер, зачем ращьке их выводить?
показати весь коментар
14.02.2025 16:23 Відповісти