5170 відвідувачів онлайн

Зеленський: я не планую зустрічатися ні з якими росіянами, окрім Путіна, але лише після затвердження плану з Трампом

Зеленський про готовнімть зустрітися з Путіним

Президент Володимир Зеленський заявив, що не планує зустрічатися "ні з якими росіянами", крім російського диктатора Володимира Путіна.

Про це він сказав під час участі у панелі "Стратегічні інвестиції: Майбутнє українсько-американського безпекового співробітництва" на Мюнхенській безпековій конференції у п'ятницю, 14 лютого, пише "Інтерфакс-Україна", повідомляє Цензор.НЕТ.

Водночас глава держави наголосив, що із очільником Кремля відбудеться зустріч лише після того, як буде підготовлено спільний план із президентом США Дональдом Трампом.

"Я не буду зустрічатися з росіянами. Я не знаю, чи їм це сподобається чи ні… Я буду зустрічатися тільки з Путіним. Тільки після того, як ми підготуємо загальний план з Трампом. І щоб Путін закінчив війну. Тільки в цьому випадку я буду зустрічатися. Не буде ніяких інших платформ з компромісами",- сказав президент.

Топ коментарі
+23
Он видимо забыл уже, что он же сам подписал указ про запрет прямых переговоров с ******?)
показати весь коментар
14.02.2025 19:10 Відповісти
+19
А для цього потрібно посадити Порошенка, щоб ще крепше об'єднатись.
Чи може просто вигнати членограя в ростов? Нехай там і домовляється.
показати весь коментар
14.02.2025 19:14 Відповісти
+10
Зеленський - узурпатор, нікчемна легітимність якого тримається тільки на війні.

І Трамп це вже сказав прямим текстом.
показати весь коментар
14.02.2025 19:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Як трамп затвердить трампів план?
показати весь коментар
14.02.2025 19:06 Відповісти
А потрібно було б зустрічатися з росіянами, які є легітимними, на відміну від нелегітимного терориста путіна, з яким потрібно зустрічатися тільки в Гаазі. Приміром з Навальною.
показати весь коментар
14.02.2025 19:47 Відповісти
Яка у Вас віра у хароших русскіх
показати весь коментар
14.02.2025 20:12 Відповісти
Тут віра не до чого, а підхід, який полягає в забороні фашистської ідеології в росії, так як це було зроблено в поствоєнній Німеччині.
показати весь коментар
14.02.2025 20:54 Відповісти
Дозволю собі процитувати Уінстона нашого Черчіля: «Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами»
показати весь коментар
15.02.2025 07:48 Відповісти
показати весь коментар
15.02.2025 12:02 Відповісти
А вы фашист или антифашист?
показати весь коментар
16.02.2025 15:54 Відповісти
Сам дурак .
П.С. Яке питання, така і відповідь.
показати весь коментар
16.02.2025 16:26 Відповісти
аби ще раз подивитися в тигрине око путіна
показати весь коментар
14.02.2025 19:07 Відповісти
Криси вже збігаються на шабаш
https://x.com/RudijLis/status/1890391949644869733 В Мюнхені помічений усміхнений і відпочивший міністр-яйцекрад Рєзніков. Каже, буде працювати в інтересах України
показати весь коментар
14.02.2025 19:46 Відповісти
тільки я і трамп!
обидва корону поправте...
показати весь коментар
14.02.2025 19:07 Відповісти
Он видимо забыл уже, что он же сам подписал указ про запрет прямых переговоров с ******?)
показати весь коментар
14.02.2025 19:10 Відповісти
гупі пам'ятає тільки стук апальцями по склу акваріума - напожралово на підході...
показати весь коментар
14.02.2025 19:13 Відповісти
Акваріума не з рибами, пальцями не по склу, а по клавіатурі де компромат
показати весь коментар
14.02.2025 19:21 Відповісти
Хозяїн свого слова! Слово дав, слово назад забрав.
показати весь коментар
14.02.2025 19:19 Відповісти
А може то біполярочка?
показати весь коментар
14.02.2025 20:42 Відповісти
"Пацан сказал - пацан сделал, не сделал - опять сказал ..."
показати весь коментар
15.02.2025 12:05 Відповісти
Він відмовився зустрічатись з кварталістами, половиною ОПи, та з багатьма членярами "слуг"!!!
показати весь коментар
14.02.2025 19:10 Відповісти
Нормальний ход, так тримати💪
показати весь коментар
14.02.2025 19:11 Відповісти
нажаль - але зеля має рацію
лише путін вирішує все в росії - немає сенсу щось обговорювати з його холуями, які нічого не вирішують
показати весь коментар
14.02.2025 19:29 Відповісти
Той, хто вирішує на кацапії, сидить тихенько й не висовується, щоби під Гаагу не потрапити. А пуйло у них за Фунта, але з правом голосу, як і усі в коопєратівє Озєро; він папірці підписує, він і сидіти буде, якшо щось піде не так.
показати весь коментар
14.02.2025 20:50 Відповісти
Интересно что сделает Трамп когда поймет что путиным договориться невозможно.
показати весь коментар
14.02.2025 19:32 Відповісти
Так на цей випадок ми маємо Зеленського !
показати весь коментар
14.02.2025 19:48 Відповісти
Почему невозможно? Трамп всё сдаст, а **** согласится, вот и договорятся.
показати весь коментар
14.02.2025 20:14 Відповісти
Вот в это я не очень верю, Трампу американцы и республиканцы не простят возрождение СССР2, так как тогда США получат реальною угрозу о которой они забыли, Трамп должен хотя бы это понимать... но и все остальные варианты не очень устроят путина.
показати весь коментар
14.02.2025 21:15 Відповісти
Трамп не думає про наслідки. В нього таке мислення, швидко і зараз покрасуватися. А що буде потім...
показати весь коментар
15.02.2025 07:45 Відповісти
Знову в очі подивитися хоче ?
показати весь коментар
14.02.2025 19:11 Відповісти
... ну, якщо, очі нижче спини...
показати весь коментар
14.02.2025 19:20 Відповісти
А для цього потрібно посадити Порошенка, щоб ще крепше об'єднатись.
Чи може просто вигнати членограя в ростов? Нехай там і домовляється.
показати весь коментар
14.02.2025 19:14 Відповісти
У всіх зеботів після значка # йдуть виключно цифри, з одного сервера строчать. Їх тут вже троє
показати весь коментар
14.02.2025 19:20 Відповісти
Може це номери ICQ 🤭
показати весь коментар
14.02.2025 19:34 Відповісти
Та хто з тобою розділявся? Ми єдині як ніколи, гівно зелене нам як брат рідний.
показати весь коментар
14.02.2025 19:16 Відповісти
Побійся Бога і задій мізки, якщо вони в тебе є! Твій дебіл зеленський зробив все, щоб розʼєднати країну!
показати весь коментар
14.02.2025 19:43 Відповісти
Анатолій #602120 Коли країна тріщить по швах, президент має закликати усіх до єдності, а не готуватися до виборів, усуваючи суперників.
показати весь коментар
14.02.2025 19:49 Відповісти
Якби не такі зелені недоумки як ти, то і війни б не було!
показати весь коментар
14.02.2025 19:52 Відповісти
Сам я "затятий порохобот" з відповідним ставленням до зелені, але справедливості заради мушу зауважити. Москалі нападали на Україну завжди, спокон віку незалежно чи "зелені недоумки" при владі чи інші. В 2014 му зе ще в мацкві виступало, а в 1919му його ще в проекті не було.
показати весь коментар
14.02.2025 20:19 Відповісти
Анатолій #602120 Головне не сплутати порохоботів з фсбешними ботами. А от єднатись дійсно треба.
показати весь коментар
15.02.2025 00:32 Відповісти
молодець зеленський! тільки не сдавайся і не прогинайся перед фаш. шоблою!!!!
показати весь коментар
14.02.2025 19:13 Відповісти
А як зустріч з Галустяном?
показати весь коментар
14.02.2025 19:14 Відповісти
Путін думав Трамп його кличе планету ділити, намарафєтілся вже вирішувати судьбу світу, а йому підсунули сюрприз, ще й сказали що по пальціх линійкою надають якщо буде крутити хвостом )))
показати весь коментар
14.02.2025 19:14 Відповісти
Ну просто "реальний пацан": слово дав - слово забрав! Хто там написав і підписав аж цілий Указ про неможливість проведення перемовин з путлєром?

Ну а концепт "я не буду зустрічатись з росіянами (...) а тільки з путлєром" то взагалі шедеврально! То йухло не росіянин? А хто? Рептилоїд, марсіянин чи якась амьоба дизинферійна?

Те, що воно не розуміє того, що відтворює ротом акустично - то зрозуміло ще з 2019-го; те, що воно увечорі не пам'ятає, про що казало зранку - теж зрозуміло вже кілька років... Але те, що у цього /censored/ ще є якісь прихильники-поціновувачи - ніц не зрозуміло!
показати весь коментар
14.02.2025 19:17 Відповісти
показати весь коментар
15.02.2025 12:23 Відповісти
Мене у свій час покоробили перші перемовини з руснею в Білорусії. "Наші": Рєзніков,Арахамія,Кірєєв (самі українці) дуже тепло привіталися з кацапделегацією очолюваною Мєдінскім ,Слуцкім, Гризловим,наче зі старими закадичними друзяками.... До речі,а чому форумні ухилянти тут незадоволено знов знову скавчать? Хочуть миру?
показати весь коментар
14.02.2025 19:19 Відповісти
Я, головний слуга країни, маю зустрічатися тільки з баріном, а не з якимись російськими холопами!
показати весь коментар
14.02.2025 19:20 Відповісти
Вся беда в том, что за всю Украину действительно будет решать один человек. а то, что этот человек очень далёк от понимания ситуации, мы уже увидели, так что, дела наши намного хуже, чем это можно было только себе представить.

А ещё беда в том, что ничего сегодня изменить мы не можем, война......
показати весь коментар
14.02.2025 19:21 Відповісти
показати весь коментар
14.02.2025 19:21 Відповісти
Не зрозумів, бути чи не бути тою людиною ?
показати весь коментар
14.02.2025 19:44 Відповісти
А ти ж сам собі своїм Указом заборонив. вести переговори з путлєром .
показати весь коментар
14.02.2025 19:21 Відповісти
То він пошуткував, або мав на увазі Порошенко.
показати весь коментар
14.02.2025 19:43 Відповісти
І з чого цей пігмей вирішив, що Трамп з ним щось буде затверджувати?
показати весь коментар
14.02.2025 19:23 Відповісти
Одне досягнення , хоч цей раз зєля не шантажував нікого своїм "планом пабєди і бздійкості "
показати весь коментар
14.02.2025 19:23 Відповісти
Одна за'ява суперечить інший ,невже ти сядиш за стіл переговорів з злочинцем світовим терористом путіном ? Таке враження що він взагалі не розуміє що робить ,якщо якісь переговори то лише з одного боку Україна ,ЄС і США з іншого фашиська росія ,а домовлятись про вивід військ окупантів та виплату репарацій, він так низько опустив Україну що куди вже далі.
показати весь коментар
14.02.2025 19:26 Відповісти
Які репарації? Ми перемогли рашу ??? Дай Бог щоб ми по мінімуму втратили території .
показати весь коментар
14.02.2025 19:32 Відповісти
Перед зустрічю одягніть на нього "пояс смертника"!!!!
показати весь коментар
14.02.2025 19:32 Відповісти
Зеленський - узурпатор, нікчемна легітимність якого тримається тільки на війні.

І Трамп це вже сказав прямим текстом.
показати весь коментар
14.02.2025 19:32 Відповісти
А навіщо зеленському зусрічатися з путіним , в якості президента України? коли бойові дії можливо припинити і без особистої зусрічі, було-б бажання, перед нападом рф на Україну наскільки відомо вони не зустрічалися, чи може зеленський зкстрічався з партушовим в Омані, тоді зрозуміло.
показати весь коментар
14.02.2025 19:37 Відповісти
Я єстьм цар!
показати весь коментар
14.02.2025 19:50 Відповісти
Ніз ким не потрібно зустрічатися тим більше з диктатором *****, не опускайся до його рівня
показати весь коментар
14.02.2025 19:52 Відповісти
Після зустрічі з Патрушевим у Омані у нього алергія на усіх росіян за винятком Путлера.
показати весь коментар
14.02.2025 19:55 Відповісти
Все правильно президент робить.
показати весь коментар
14.02.2025 20:01 Відповісти
буратінка увесь час намагається робити вигляд, що він big fish.
показати весь коментар
14.02.2025 20:57 Відповісти
Big shot ?
показати весь коментар
14.02.2025 23:03 Відповісти
Так.
показати весь коментар
15.02.2025 14:06 Відповісти
Не для інших моя квіточка цвіла! - гордо заявив **********.
показати весь коментар
14.02.2025 21:13 Відповісти
показати весь коментар
15.02.2025 12:28 Відповісти
їбанько, все хоче ***** заглянути в очі... !!!
показати весь коментар
14.02.2025 21:30 Відповісти
На зутрічі є шанс вальнути пуйла і все скінчиться.
показати весь коментар
14.02.2025 21:39 Відповісти
Без країн Європи ніяких перемовин. В дупу трампа!
показати весь коментар
15.02.2025 00:56 Відповісти