9308 відвідувачів онлайн

Ми внесли реалізм, щоб стимулювати переговори щодо війни в Україні, - глава Пентагону Гегсет

Міністр оборони США Піт Геґсет

Міністр оборони США Піт Геґсет пояснив, що поставивши під сумнів повернення Україною захоплених РФ територій та приєднання до НАТО, він мав за мету "внести реалізм у розмову" про ймовірні мирні переговори між Росією та Україною.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

"Моє завдання сьогодні й в Брюсселі полягало в тому, щоб внести реалізм у розмову, - сказав Геґсет. – Реальність в тому, що повернення до кордонів 2014 року в рамках врегулювання шляхом переговорів є малоймовірним. Реальність, що малоймовірними є війська США в Україні. Реальність в тому, що малоймовірним є членство України в НАТО в рамках врегулювання шляхом переговорів. І я дотримуюся коментарів, які я зробив у той перший день в Контактній групі по Україні".

"Я тут не для того, щоб обмежувати ці дискусії ліворуч і праворуч. Ми були тут просто для того, щоб внести реалізм в очікування наших союзників по НАТО, щоб стимулювати можливість для таких переговорів", - додав посадовець.

Втім Геґсет також підтвердив, що остаточно питання кордонів України повинно бути вирішене шляхом переговорів між Україною і Росією за участі США та Європи.

"Отже, як ці кордони зрештою виглядатимуть, ще належить побачити, і я думаю, що це частина дискусії, яка буде мати місце між нашим президентом, Зеленським, Путіним, і, ймовірно, Європа також буде залучена до цих дискусій", - заявив глава Пентагону.

Водночас на думку Геґсета, не треба довіряти Путіну для того, щоб вести перемовини.

"Не обов’язково довіряти комусь, щоб вести з ними переговори", - сказав Геґсет.

"Але, як сказав Рональд Рейган, якщо ви не довіряєте, треба перевіряти. Таким чином, ми будемо перевіряти, що будь-який мир, про який буде досягнуто домовленості, стане тривалим і міцним", - додав він.

Геґсет вкотре закликав європейських партнерів інвестувати більше у власну оборону й похвалив Польщу, яка планує витратити 4,7% ВВП на оборону у 2025 році. "Зараз настав час інвестувати, тому що ви не можете припускати, що присутність Америки триватиме вічно", - сказав Геґсет.

Топ коментарі
+21
Ще й Рейгана згадав.
Та він вас у Потомаку потопив би в мішках для сміття, щоб бачив шо ви робите....
показати весь коментар
14.02.2025 22:29 Відповісти
+20
Куколдізм і ********** ви внесли.
показати весь коментар
14.02.2025 22:23 Відповісти
+15
Хлопці, рідкоземельні метали Трамп вимагає не за майбутню допомогу, а за ту що була при Байдені...
показати весь коментар
14.02.2025 22:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Куколдізм і ********** ви внесли.
показати весь коментар
14.02.2025 22:23 Відповісти
Я там був, а ти шо за )(уй, де воюв?
показати весь коментар
14.02.2025 22:46 Відповісти
Это одноразовая русня. Посмотрите на дату. Просто посылайте.
показати весь коментар
14.02.2025 22:49 Відповісти
Ваня, 3,14здуй звідси , ці фсбешні приколи про ,,окопи'' ,,,йди сам звільняй'', ,,а ти воюєш'' примітивні, йди видумай щось інше та зміни прпорець на куркудвуголову
показати весь коментар
14.02.2025 22:46 Відповісти
кацап 14.02.2025 - водкі нєт !
кизд..уй мєлкім лєсом !

.
показати весь коментар
14.02.2025 22:51 Відповісти
дарма Ви так!
цей гопник таки вніс реалізм:

супердержава рашка з другою армією світу виявилась міфом завдяки Україні.
утім, як і США прогнили і злились перед цим міфом, що й є найганебнішим !

кордони України - непорушні і міжнародно визнані з 1991 р.

але, звідки це знати охоронцю з Гуантанамо - трампівському міністру оборони
показати весь коментар
14.02.2025 22:39 Відповісти
Абсолютно погоджуюсь - але тільки його реалізм може стати таким як й від Келлога , котрого вже немає списку для перемовин . Як сказав Портніков - це була у Мюнхені "команда від Трампа з роздування щік"- влучно, правда?
показати весь коментар
14.02.2025 22:46 Відповісти
команда мєлких гопників
показати весь коментар
14.02.2025 22:50 Відповісти
рєалізмом хлопчики в туалеті займаються
показати весь коментар
15.02.2025 00:18 Відповісти
замах на територіальну цілісність Держави Україна є державним злочином

для ЗЄлі карається пожиттєвим терміном
для іноземців, типа цього гесета, подарунковим самокатом

.
показати весь коментар
14.02.2025 22:49 Відповісти
Піди простату собі постимулюй. У твого боса анатомічно точне ділдо є. На пам'ять про зустріч у Фінляндії 7 років тому. **********, по-домашньому.
показати весь коментар
14.02.2025 22:26 Відповісти
Ох ти ж і пі'дор...
показати весь коментар
14.02.2025 22:27 Відповісти
Хлопці, рідкоземельні метали Трамп вимагає не за майбутню допомогу, а за ту що була при Байдені...
показати весь коментар
14.02.2025 22:31 Відповісти
мєтали настільки жидкі, що ми можемо їх і не знайти

.
показати весь коментар
14.02.2025 22:53 Відповісти
Внесли рєалізЬм. На носілках. )))

показати весь коментар
14.02.2025 22:29 Відповісти
показати весь коментар
14.02.2025 22:49 Відповісти
Ще й Рейгана згадав.
Та він вас у Потомаку потопив би в мішках для сміття, щоб бачив шо ви робите....
показати весь коментар
14.02.2025 22:29 Відповісти
Рейган теж не був автором цих слів. Він цитував кацапське прислів'я, котре у свою чергу запрозичене у давніх римлян.

показати весь коментар
14.02.2025 22:45 Відповісти
Когда хочешь обмануть лоха говори что это проверенное средство и этим пользуются все. Тоже самое про реализм Хегсета.
показати весь коментар
14.02.2025 22:30 Відповісти
Никто ни с кого не ржал.
показати весь коментар
14.02.2025 22:38 Відповісти
У тебя паранойя.
показати весь коментар
14.02.2025 22:41 Відповісти
И ради этого высера руснявое зарегилось на Цензоре? Это не надолго.
показати весь коментар
14.02.2025 22:47 Відповісти
Ніколи Байден не обіцяв ні швидкий вступ до НАТО ні гарантованого повернення кордонів. Це мага-пистьож для мага-зебілів.
показати весь коментар
14.02.2025 22:56 Відповісти
Дурбегелсет, зходи до юристів, нехай тобі розтлумачать поняття (дефініцію) "кордон" ...
показати весь коментар
14.02.2025 22:31 Відповісти
Вони внесли шум і нагнали туману щоб щось викрутити, у типово Трампівській манері. Не думаю що з цього щось вийде, бо не можна один і той же трік прокручувати десять разів - після третього такі методи стають очевидними.
показати весь коментар
14.02.2025 22:32 Відповісти
ви вже не за доню? - а як дихали...😂
показати весь коментар
14.02.2025 22:35 Відповісти
То ви просто не знаєте як до Доні ставитися. Ця клоунада і стрибки в ширину - цілком очікувані. Добре те що він не бреше в очі з глибоким занепокоєнням.
показати весь коментар
14.02.2025 22:47 Відповісти
безумовно я не знаю, ніколи і претендував - а ви знаєте все!
такий собі рудий скольз...
показати весь коментар
14.02.2025 22:51 Відповісти
добре, що йому іноді і труселя міняють і тута теж не він - "ви не розумієте доню"!
показати весь коментар
14.02.2025 22:54 Відповісти
Добре що труселя а не підгузники для дорослих як Св. Джо.
показати весь коментар
14.02.2025 22:56 Відповісти
Я нікого не вибирав. Я взагалі не існую як житель штату.
показати весь коментар
15.02.2025 00:01 Відповісти
заспівай мені пісню з брукліна,
шо доня маладесь і це не він,
а якась третя сила йому розум помутила...
показати весь коментар
14.02.2025 22:44 Відповісти
https://x.com/turkmendagz

Черный Абдулла ЗА ПЕРЕМОГУ УКРАIНИ!@turkmendagz



А помните как США кинула Тайвань, да место которое занимал Тайвань в ООН коммунистическому Китаю? Тогда как компенсацию США пообещали Тайваню ядерный зонтик и защиту от Китая. Сейчас Трамп тоже сливает Тайвань. Вам это ничего не напоминает? Верить Америке, это как верить *****.
показати весь коментар
14.02.2025 22:33 Відповісти
США гарантировало безопасность Тайваню до начала 80х или около того. Ни минутой позже.
показати весь коментар
14.02.2025 22:38 Відповісти
скільки ще скелетів-будапештів у шафі США?

.
показати весь коментар
14.02.2025 22:56 Відповісти
Не знаю, много наверное. А вы думаете РФ согласилась бы с ядерным статусом Украины в 90х, после того как Украина сама объявила о безядерном статусе задолго до Будапешта?
Но вообще в любом случае нужно головой думать о своей дупе, потому что дупа этого сделать не может сама по себе. Когда Миттеран говорил Кравчуку что его на#бут, что по вашему он имел ввиду? И неужели он сам этого не знал. И где была общественность в это время, и во время Кучмы? Протестовало против этого только Уна-Унсо.
показати весь коментар
14.02.2025 23:23 Відповісти
А хто ту ****** раісю в 90-х без грошей на війну взагалі спитав би? І при цьому тоді в України ще були і ракети і бомбардувальники і тисячі танків та велика армія. США обісратись зі своєю стратегією - дали всю зброю совку самому агресивному і неадекватному його уламку. А тепер думають що з цим робити.
показати весь коментар
15.02.2025 00:18 Відповісти
Мы хтіли Швейцарією стати! Хто ж швейцарців найо...бувати буде??
показати весь коментар
15.02.2025 00:45 Відповісти
не ми хотіли, а америкоси панічно боялись націоналістичних київ-чікен

Голівуд тоді добряче приклався до хорору ядерних терористів

.
показати весь коментар
15.02.2025 01:00 Відповісти
баран
показати весь коментар
14.02.2025 22:34 Відповісти
подивіться його біографію:
охоронець на Гуантамо і телеведучий

а втирає про міжнародно признані кордони України

.
показати весь коментар
14.02.2025 22:58 Відповісти
ось від Джосонюка в Х три год тому
Трамп не зраджує Україну. Але настав час європейцям перестати панікувати, - і зробити крок вперед
показати весь коментар
14.02.2025 23:22 Відповісти
Чи не хоче накабздон дати Гала у Гуантанамо?
показати весь коментар
15.02.2025 00:46 Відповісти
Як думаєте, вдасться повернути частину окупованих територій в переговорах? Або навпаки?
показати весь коментар
14.02.2025 22:36 Відповісти
Крим визнаний венесуелою та абхазією.

ду-май-те !

.
показати весь коментар
14.02.2025 23:00 Відповісти
Або
показати весь коментар
15.02.2025 00:48 Відповісти
Тяжко дається похмілля суспільству від синьої пігулки, Зате які потужні ілюзії були.
Люди сходять з розуму разом та легко, а приходять до тями важко та по одинці
показати весь коментар
14.02.2025 22:41 Відповісти
Кстати, про пигулки это придумал Курт Ярвин, крестный отец альтправых и кумир Венса. Который с 22 года писал, что Украина - да пошла она в жопу. И эти идеи прямо сейчас транслируют Мага.
показати весь коментар
14.02.2025 22:43 Відповісти
Сині пігулки для західних куколдів не допоможуть.

показати весь коментар
14.02.2025 22:58 Відповісти
Дилема вибору між реальністю та симуляцією і вміння визначити симуляцію виник задовго до Ярвина. Я б навіть копнув до алегорії платонівської печери з трактату Держава, а ще до відомого уявного експерименту Гіларі Патнем "мозок у бочці" (наш телемарафон - залежність людини у розумінні дійсності від її суб'єктивних відчуттів нав'язаних спотвореною інформацією). А щодо червоної та синьої пігулки це вже адаптація до **********. Ще у Дугласа Гофстедера персонажі занурювались та виходили з двовимірного світу п'ючи з червоного та синього флаконів..
показати весь коментар
14.02.2025 23:24 Відповісти
Это все отсылает к философии Бэркли и более ранним идеям солипсизма. Это называется субъективный идеализм. Но речь не про это, а про популяризацию этих таблеток из Матрицы.
показати весь коментар
14.02.2025 23:31 Відповісти
Фільм Матриця зробила це яскраво-художньо і дуже популяризувало. Дяка братам Вачовскі, чи вже сестрам, Бог їх знає.
показати весь коментар
14.02.2025 23:36 Відповісти
Фильм Матрица просто глупая чушь, которая обращается со сложными идеями, которых не понимает. Это типично для Голливуда. Дальше эта чушь используется идиотом, типа, Ярвина и это становится популярно.
показати весь коментар
14.02.2025 23:39 Відповісти
Сюжет Матрицы скопирован с фильма Темный город, где главный герой узнает что он живет в выдуманной реальности, где все ненастоящее. Этот сюжет был очень популярен в конце 90ых - взять знаменитый фильм с Джимом Кэрри, где он узнает, что он герой телешоу, а все вокруг него нанятые актеры и декорации.
показати весь коментар
14.02.2025 23:44 Відповісти
Стосовно дурниця чи ні сперечатись не буду, бо у кожного свої смаки, але стосовно копії то не згоден, бо коли вийшов фільм Темне місто, Матриця вже знімалась, тобто сценарій був готовий ще до виходу фільму Темне місто.
показати весь коментар
14.02.2025 23:57 Відповісти
В Голливуде есть такая штука как фильмы двойники. Разные студии снимают один и тот же фильм в течении одного года. Так как фильмы это продукты, которые они продают и они конкурируют между собой. Оттого они приблизительно знают что они собираются продавать и делают на этой основе фильм. Внутри студий есть инсайды и они заранее знают о чем конкурирующий фильм и пытаются снять что-то подобное, иногда фильм, который намного хуже по идее становится популярнее - пример, Гадкий Я и Мегамозг.

Матрица, Шоу Трумена и Темный Город вполне вероятно просто один и тот же фильм разных студий. Может еще какие-то, но это те что я помню.
показати весь коментар
15.02.2025 00:01 Відповісти
Які ж двійники? Один абстрактний у стилі нуар з явним впливом "Метрополіс", підкреслюючи на тлі гігантських архітектурних ансамблів нікчемність людини з незрозумілою маячнею про інопланетні мари на людей (які не зрозуміло звідки взялися в місті, місто в космосі, загортаючи весь сюжет у якусь антиутопію), інопланетяни вселяються в людські трупи, стають схожі на якусь карикатуру, та сидять на конвеєрі - роблять речі для людей, потім усіх розносять по хатах, переодягають, змінюють їм спогади й роблять з людей інших особистостей, наріжним каменем є філософський експеримент як впливає на людину її згадки, у фільмі експеримент мав характер абстрактно-пізнавальний ніж носив якісь практичний сенс, метою якого було....як душа людини може продовжити життя інопланетян. Не дивно що фільм отримав комерційний крах.
Інший у стилі навіть зараз виглядає *******. Він виявився кращим у всьому від візуалізації, звуку, сюжету, динамікою розвитку, вибором героїв, драматичністю, фактурністю, характерами й харизмами героїв, сценарій зі зрозумілими ідеями на кшталт, що людина звичайна змінна батарейка і в ній є сенс допоки з неї можна витягнути корисне, культ споживання речей і інформації, ілюзія вибору та свободи - необхідний елемент для сталості суспільства, симулякр і симуляція, гіперреальність, уявні філософські експерименти можливість/неможливість доказу дійсності.
Так є в фільмах схожі елементи - герої обрані, інопланетяни розум замінений на ШІ, місто-вольєр замінений на віртуальну реальність, інопланетяни на агентів. Та й Матриця знімалась на тому ж самому сіднейському майданчику архітектурних декорацій.
Але я в ніякому разі не назвав би копією. Геть інші за сенсами, формою та змістом.
показати весь коментар
15.02.2025 20:01 Відповісти
Это идея, что все не так как кажется, а героя обманывают. Это главный конфликт фильма. В Матрице - это все Матрица, в Темном мире - люди там на самом деле на корабле инопланетян и так далее.
показати весь коментар
15.02.2025 20:22 Відповісти
Кстати, я вспомнил еще фильм с той же идеей. Конкретно с Киану Ривзом.
В 1997 году вышел фильм Адвокат дьявола. В фильме Киану играет адвоката, который узнает в конце фильма что он работал на дьявола весь фильм
показати весь коментар
15.02.2025 20:38 Відповісти
Как мыслят студии. Они узнают что снимают конкуренты, нанимают продюссеров, чтобы те сняли что-то похожее. Или уже во время съемок какого-то фильма просят сделать фильм похожим на конкурирующей студии, вставить там какие-то детали, которые они узнали от конкурентов.

Фильмы это не творчество в первую очередь, а бизнес-продукты. Это как конкуренция между марками автомобилей или ресторанами.
показати весь коментар
15.02.2025 00:10 Відповісти
Тогда зачем другой президент США полез разоружать Украину, под гарантии ее территориальной целосности? Вы если не собирались выполнять условия нашего разоружения, то восполните эквивалент того, что Украиной было отдано и бывайте здоровы.
показати весь коментар
14.02.2025 22:54 Відповісти
Русский долбойоб, если хочешь чтобы лахтино тебе платило - поставь для начала кирилическую раскладку.
показати весь коментар
14.02.2025 23:00 Відповісти
Русский долбойоб, 3ій потенціал зброї у України забрали Сша чи Європа?? ось тому саме вони мають захищати Україну. А про корупцію втирайте комусь іншому. В вашому Єс її не менше
показати весь коментар
15.02.2025 00:50 Відповісти
"Дали заднюю?" (с)
показати весь коментар
14.02.2025 22:49 Відповісти
Половина коментів від божевільних
показати весь коментар
14.02.2025 22:49 Відповісти
Може і більше.
показати весь коментар
14.02.2025 23:19 Відповісти
Америка сама и создает этот вонючий американский реализм, когда поехавший маньяк убивает людей и оккупирует территории, а сраные ковбои тянут его в G8 и называют другом.
показати весь коментар
14.02.2025 22:56 Відповісти
Цей реаліст обіцяв дати Україні ядерну зброю якщо що. Дебіл на дебілі.
показати весь коментар
14.02.2025 23:42 Відповісти
За словами клоуна-президента - ми додали реалізму. А може, й ні.
показати весь коментар
14.02.2025 23:46 Відповісти
Реалізьм? В Бруссели прашу не выражаться!!! Срамота...
До речі, І-ша світова не завдяки Вільсону, закінчилася ІІ-гою світовою??
показати весь коментар
15.02.2025 00:54 Відповісти
В переводе на человеческий этот питер сказав "Ку-ка-ре-ку!"
показати весь коментар
15.02.2025 05:28 Відповісти
Цьому Нарцису квіти продавати , а не промови говорити виродок
показати весь коментар
15.02.2025 10:08 Відповісти
Одні клоуни на сцені.
показати весь коментар
15.02.2025 10:09 Відповісти
Реалізм у тому, що США перестали бути світовим лідером і стали містечковою країною.
Якоюв своїх інтересах керує Хабад.
Реалізм у тому,що американський народ ще не допетрав що й дочого.
Реалізм у тому, що, коли платник податків все зрозуміє, США матимуть громадянську війну.
показати весь коментар
15.02.2025 10:34 Відповісти