9148 відвідувачів онлайн

Високопосадовці США та РФ зустрінуться наступного тижня в Саудівській Аравії, - Bloomberg

Високопоставлені чиновники США та РФ зустрінуться наступного тижня в Саудівській Аравії, - Bloomberg

Високопоставлені чиновники США та Росії можуть зустрітися наступного тижня в Саудівській Аравії.

Про це пише агентство Bloomberg з посиланням на джерела, повідомляє Цензор.НЕТ.

Деталі зустрічі та список учасників ще опрацьовуються, але люди, поінформовані про плани, сказали, що до групи, ймовірно, увійдуть радники з національної безпеки.

Співрозмовник агентства розповів, що мета полягає в тому, щоб зафіксувати дату до початку священного місяця Рамадан.

Зустріч в Саудівській Аравії

Нагадаємо, 12 лютого 2025 року Трамп заявив, що його зустріч з диктатором РФ Володимиром Путіним, ймовірно, відбудеться в Саудівській Аравії.

Також Трамп заявив, що наступного тижня у Саудівській Аравії відбудеться зустріч представників України, Штатів та Росії.

14 лютого МЗС Саудівської Аравії повідомило, що Королівство готове стати майданчиком для зустрічі президента США Дональда Трампа та диктатора РФ Володимира Путіна.

Топ коментарі
+14
Якщо ваші друзі переконують вас в необхідності переговорів з ворогами - значить, зрадники вже про все домовилися. (с.) Аль Капоне
показати весь коментар
15.02.2025 18:57 Відповісти
+6
Злітаються ворони рвати Україну.
показати весь коментар
15.02.2025 19:03 Відповісти
+6
Такі зустрічі, треба проводити в Омані!
показати весь коментар
15.02.2025 19:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Що тепер скажуть ті хто давав дозвіл виводити секретні українські бази даних та автоматизовані системи на американські дата-центри? Маю надію цих людей засудять і розстріляють! США вже веде переговори з нашим ворогом без нас, а ми тільки віддали в руки США всю сов. секретну військову інформацію!
показати весь коментар
15.02.2025 18:54 Відповісти
Злітаються ворони рвати Україну.
показати весь коментар
15.02.2025 19:03 Відповісти
Так янєлох боневтікович просирає українські території з 24 ,02,2024 , а якщо і далі так буде то вже нічого буде воронам і рвати .
показати весь коментар
15.02.2025 19:11 Відповісти
Вибачте не 2024 а 2022
показати весь коментар
15.02.2025 20:50 Відповісти
А вона в нас була та секретна інформація ,коли кірюха бодунов своєю кавоювялті перетворив себе і військову розвідку на посміховище.
показати весь коментар
15.02.2025 19:15 Відповісти
Якщо ваші друзі переконують вас в необхідності переговорів з ворогами - значить, зрадники вже про все домовилися. (с.) Аль Капоне
показати весь коментар
15.02.2025 18:57 Відповісти
це казав дон карлєоне з крьосного батька. Аль Капоне то гангстер. але суті не міняє.
показати весь коментар
15.02.2025 20:30 Відповісти
В порівнянні з зєлєю Аль Капоне мєлкій ворішка.
показати весь коментар
15.02.2025 20:51 Відповісти
клоунада можно прям сейчас по видео конференции все обсудить. эти ретуалы 19го века выглядят кринжово.
показати весь коментар
15.02.2025 19:02 Відповісти
Такі зустрічі, треба проводити в Омані!
показати весь коментар
15.02.2025 19:06 Відповісти
спостерігачами, з правом вирішального голосу, запрошені бульбохуйло, орбан, фіцо та ще там пара мєлочовок ))
показати весь коментар
15.02.2025 19:09 Відповісти
Добикувався Зеля.
показати весь коментар
15.02.2025 19:09 Відповісти
Порошенко заявив, що його знову не пустили на Мюнхенську конференцію та вручили 15 повісток до ДБР
показати весь коментар
15.02.2025 19:37 Відповісти
А янєлоха боневтіковича чому не запросили ,напевно кацапи його бояться .
показати весь коментар
15.02.2025 19:12 Відповісти
Без Єрмака?
показати весь коментар
15.02.2025 19:19 Відповісти
А ЧЕГО НЕ В ДЖИБУТИ !?) КАК ДВА ГРЯЗНЫХ ПИРАТА БУЛЛИ И ***** !)
показати весь коментар
15.02.2025 19:19 Відповісти
Зустрічаються щоб подеребанить друг дружке. Україна з Європою або єднаються до поки є час або всі разом зникнуть з карти світу і такі п*дараси як трамп, х*йло і сі будуть правити залишками світу. Дожились на х*й
показати весь коментар
15.02.2025 19:21 Відповісти
Я не розумію, чого так це усіх радує, що Зеленського не пригласили? Дуже дивна реакція тих, хто хоче перемоги у війні?
показати весь коментар
15.02.2025 19:25 Відповісти
Яка перемога ,ти що гівномарафону і зєліних відосиків передивився ?
показати весь коментар
15.02.2025 19:36 Відповісти
показати весь коментар
15.02.2025 19:45 Відповісти
В минулому стролітті такі "переговори" виглядали на малюнках якось правдоподобніше:
показати весь коментар
15.02.2025 19:56 Відповісти
шановна перестаньте...
показати весь коментар
15.02.2025 19:57 Відповісти
а кому і нашо він упав тей обьект?
показати весь коментар
15.02.2025 19:53 Відповісти
И там представители Соссии в очередной раз скажут : "Отдайте нам всё"
показати весь коментар
15.02.2025 20:02 Відповісти
Не забудьте запросити ще дух бен-ладена !!!
показати весь коментар
15.02.2025 20:06 Відповісти
Путлєра і своїх придворних блазнів типу галустяна і т.п вистачає ,нахрін йому ще й зєлоьний блазень здався.
показати весь коментар
15.02.2025 20:56 Відповісти
Якщо Америка не надає зброю, то всі її високопосадовці - статисти в кулуарах.
Всі ці контакти носять виключно приватний характер.
Трамп хотів на холяву вирішувати долю світу ?
Так не буває - якщо нема зброї - то Трамп - порожнє місце.
показати весь коментар
15.02.2025 21:51 Відповісти