5085 відвідувачів онлайн

Зустріч представників Росії, України та США відбудеться в Мюнхені, - Трамп

Трамп заявив, що представники Росії будуть на конференції в Мюнхені

Президент США Дональд Трамп повідомив, що у п'ятницю, 14 лютого, на Мюнхенській безпековій конференції відбудеться зустріч представників України та Росії.

Про це він сказав журналістам у Білому домі в четвер, 13 лютого, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП.

"Буде зустріч у Мюнхені завтра (14 лютого - ред.). Там буде Росія з нашими людьми. Україна також запрошена, до речі. Я не певен, хто яку країну представлятиме. Але (це будуть - ред.) високопосадовці з Росії, України та США", - зазначив Трамп. 

Його також запитали про перспективу візиту очільника Кремля Володимир Путіна та інших представників РФ до Саудівської Аравії, де він раніше запропонував йому зустрітись. Американський президент відповів, що "рано чи пізно" вона відбудеться.

Варто зазначити, що Росія не бере участі в Мюнхенській безпековій конференції з 2022 року, і жодного офіційного оголошення про участь її представників там не було.

Раніше повідомлялося, що на полях Мюнхенської безпекової конференції 14 лютого віцепрезидент США Джей Ді Венс і держсекретар Марко Рубіо зустрінуться із президентом України Володимиром Зеленським.

Топ коментарі
+44
Мюнхенский сговор 2.0?
показати весь коментар
13.02.2025 22:56 Відповісти
+32
Кацапська і американська падаль з'їдуться ділити Україну.
показати весь коментар
13.02.2025 22:59 Відповісти
+23
Якщо ваші друзі переконують вас сісти за стіл переговорів з вашими ворогами,значить зрадники вже про все домовились.- Аль Капоне.
показати весь коментар
13.02.2025 23:06 Відповісти

Завантаження...