8546 відвідувачів онлайн

Зеленський зустрінеться з Рубіо та Венсом 14 лютого, - ЗМІ

Зеленський, Венс та Рубіо проведуть зустріч у Мюнхені 14 лютого

На полях Мюнхенської безпекової конференції 14 лютого віцепрезидент США Джей Ді Венс і держсекретар Марко Рубіо зустрінуться із президентом України Володимиром Зеленським.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Euronews.

Очікується, що вони обговорять із Зеленським посилення бажання американського лідера Дональда Трампа залучити Україну та Росію до перемовин щодо закінчення війни.

Нині, 13 лютого, віцепрезидент США вже приземлився в Мюнхені. Окрім переговорів з українським главою держави, Венс планує виступити з промовою на конференції безпеки.

Euronews додає, що основними темами світових лідерів у Мюнхені стануть оборонні витрати НАТО та війна в Європі.

Нагадаємо, відправка європейських миротворців в Україну стане центральною темою для обговорення на Мюнхенській конференції з безпеки, яка відбудеться 14-16 лютого.

Топ коментарі
+11
2019 проклятый год
показати весь коментар
13.02.2025 21:39 Відповісти
+6
Буде тільки більше ганьби для України після зустрічі.
показати весь коментар
13.02.2025 21:34 Відповісти
+4
Та все нічого, проте цей музикант нам п..здець як дорого коштує...
показати весь коментар
13.02.2025 21:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так вже ж Трамп все сказав - шо він нового хоче почути?
показати весь коментар
13.02.2025 21:32 Відповісти
Почути аплодисменти за його гру х#єм по роялю👍
показати весь коментар
13.02.2025 21:36 Відповісти
Та все нічого, проте цей музикант нам п..здець як дорого коштує...
показати весь коментар
13.02.2025 21:38 Відповісти
у черной клавиши ширина всего 9мм, это ж еще надо попасть, не задев соседние! талант, однозначно.
показати весь коментар
13.02.2025 22:35 Відповісти
так мило - в день закоханих!
показати весь коментар
13.02.2025 21:48 Відповісти
детальні інструкції,як йому виконувати домовленості Рудого з Ботоксним
показати весь коментар
13.02.2025 21:51 Відповісти
Здоров тиловий пацюк......найогидніше це надіти на себе військову форму сидіти десь в тилу .і з виглядом маршала розповідати як всі мають служити та жити. ,,,портніков

Себе впізнаєш????
показати весь коментар
13.02.2025 21:56 Відповісти
шкура👉🖕
показати весь коментар
13.02.2025 22:17 Відповісти
Буде тільки більше ганьби для України після зустрічі.
показати весь коментар
13.02.2025 21:34 Відповісти
Ганьба це те шо твориться в державі останні 30 років
показати весь коментар
13.02.2025 21:39 Відповісти
А до того була не ганьба, коли українці служили росіянам?
показати весь коментар
13.02.2025 21:44 Відповісти
Ну ти то говоримо про Незалежність від кацапів
показати весь коментар
13.02.2025 21:46 Відповісти
Довгий час жив при совку -не служив ніколи і нікому
показати весь коментар
13.02.2025 21:48 Відповісти
Для чого? Послухати що він ніхто? Ганьбить Україну?
показати весь коментар
13.02.2025 21:35 Відповісти
Привезут х-ловский план сдачи.
показати весь коментар
13.02.2025 21:35 Відповісти
Очікуємо вихід на екрани продовження серіалу "Сайдємся пасєрєдінє" другий сезон від Потужно-продакшен.
показати весь коментар
13.02.2025 21:37 Відповісти
О, здоров! Як там справи у тебе? Все ще нічим корисним не займаєшся?)
показати весь коментар
13.02.2025 22:23 Відповісти
На день святого Валентина?((
показати весь коментар
13.02.2025 21:38 Відповісти
2019 проклятый год
показати весь коментар
13.02.2025 21:39 Відповісти
А тепер ще додався ******** дружок ***** - трамп.
показати весь коментар
13.02.2025 21:43 Відповісти
⚡️⚡️Бізнес-джет ВПС США зараз летить у москву: на борту може бути високопоставлений чиновник адміністрації Трампа, - росЗМІ.

Процес переговорів запущено? Свіжак
показати весь коментар
13.02.2025 21:47 Відповісти
За путіним возять чемоданчик. Він туди какає.
За Зеленським треба возити рояль.
Він буде на ньому грати.
Бо Зеленський окрім грати членом на роялі більше ні на що не здатен.
показати весь коментар
13.02.2025 21:51 Відповісти
Думаю нагадити на рояль зміг би)))
показати весь коментар
13.02.2025 22:24 Відповісти
***** повний. Зеля вже випрошує щоб Україну теж залучили до переговорів з Тампоном і ******. Скоро ***** буде давати Зелі домашнє завдання ради того щоб він Зелю прийняв. Нащо ми тоді 3 роки воювали? Рашисти вже пошти на останньму здоху були ж. Короче як говорила моя бабця, хлопець мився, брився, наряжався а прийшов до дівки на порозі всрався.
показати весь коментар
13.02.2025 21:52 Відповісти
@ РЕПОРТЕР: Ви зосередилися на тому, від чого відмовляється Україна. Які поступки попросять зробити Путіна?

ХЕГСЕТ: Хм. Я почав би з того, що аргументи, які були висловлені, щоби якимось чином сісти за стіл переговорів прямо зараз - це поступки Путіну? Я просто відкидаю це в чистому вигляді.

РЕПОРТЕР: Гаразд, але всі мирні переговори досі були про те, від чого має відмовитися Україна - територія, прагнення НАТО, суверенітет. То що саме Путін пропонує?

ХЕГСЕТ: Ну, я не думаю, що буде справедливо сказати, що ми просто йдемо на поступки Путіну.

РЕПОРТЕР: Добре, то він виводить війська? Чи платить репарації? Чи визнає військові злочини? Чи його великий «компроміс» просто забирає менше за Україну, ніж він спочатку хотів?

ХЕГСЕТ: Дивіться, що переговори вимагають, щоб обидві сторони пішли на жертви.

РЕПОРТЕР: Так, але лише одна сторона почала повномасштабне вторгнення. Якщо хлопець вкрав ваш будинок і запропонував повернути половину вашої вітальні, це не «компроміс» - це угода про заручників.

ХЕГСЕТ: Я просто думаю, що настав час для дипломатії.

РЕПОРТЕР: Дипломатія хороша, коли обидві сторони хочуть миру. Але коли одна сторона просто хоче «паузи» для перезарядки, це не дипломатія - це підготовка до наступного вторгнення.

ХЕГСЕТ: Тобто ви кажете, що жодних переговорів, лише нескінченна війна?

РЕПОРТЕР: Ні, я кажу, що мирна угода, за якої лише одна сторона приносить жертви, - це не мир - це капітуляція з кращим брендингом.
показати весь коментар
13.02.2025 22:01 Відповісти
Здохни
показати весь коментар
13.02.2025 22:06 Відповісти
Людина, яка не в змозі чітко і зрозуміло, без папірця та суфлера, своїм огидним голосом, переконати високопоставлених членів західних делегацій у своїй правоті, збирається до Мюнхена, і щоб не бути вражаючим конрастом, порівняно з досвідченим дипломатом та чудовим оратором Порошенком, на останнього накладено санкції рнбо.
показати весь коментар
13.02.2025 22:11 Відповісти
желаю им в день святого Валентина....секса и интима
показати весь коментар
13.02.2025 22:11 Відповісти
Фу!
показати весь коментар
13.02.2025 22:25 Відповісти
Українці боронять Україну, від москалів прутіна-мізуліна та їх служок у ВРУ!
https://m.youtube.com/watch?v=lMXzYTySVzU
показати весь коментар
13.02.2025 22:14 Відповісти
из этой тройки самый вменяемый - Рубио
показати весь коментар
13.02.2025 22:21 Відповісти
показати весь коментар
13.02.2025 22:25 Відповісти
Вони будуть мати Його по черзі, чи одночасно у два отвори? 🤔
показати весь коментар
13.02.2025 22:48 Відповісти
Там всі підораси. Долучайся.
показати весь коментар
13.02.2025 23:03 Відповісти
Одразу після тебе.
показати весь коментар
14.02.2025 00:01 Відповісти
Погана новина для зєлєнської шобли. Афера з атомом ВИКРИТА. Спочатку бомби "виготовляли", сьогодні взялись за реактори кацапстану. Ну, щоб підтримати кацапську економіку, яка переживає важкі часи санкцій. Тут багатоходовочка через Болгарію завгоспа. Проте походження ТОВАРУ - мацква. Що поганого. 1. Якість атомних реакторів сумнівна, бо лежали вони понад 15 років. 2. Україні потрібна нова "ЧАЕС" для витрачання коштів на черговий Саркофаг з Франції ? 3. І родзинка на тортик. Чого це раптом ВР стала міністерством закупівель ? Рада голосує, підкидають документики ... Раді. Та щоб пов'язати всіх круговою порукою, щоб не завгоспа вели на ешафот з Лідором казнокрадства, а .... Та ні, друзі, вести всіх не будуть, й цих двох також, бо колективної відповідальності немає у Карному законі. Свою сраку Лідор закрив РАДОЮ. А ві докажітє! Ві жє дємакратічная страна!
показати весь коментар
14.02.2025 08:40 Відповісти