10783 відвідувача онлайн

Трамп: Зеленський буде залучений до перемовин між США та РФ

Трамп каже, що Зеленський буде за столом перемовин

Американський лідер Дональд Трамп заявив, що президент України Володимир Зеленський візьме участь у мирних переговорах між Росією і США. Також глава Білого дому сказав, що, ймовірно, "дуже скоро" зустрінеться з диктатором РФ Володимиром Путіним.

Про це президент США сказав у коментарі Fox News, повідомляє Цензор.НЕТ.

Трамп висловив переконання, що глава Кремля "хоче зупинити бойові дії в Україні". Він додав, що його зустріч із диктатором РФ може відбутися "дуже скоро". Однак на запитання, чи можна говорити про якусь дату зустрічі з Путіним, Трамп сказав: "ні, ніякої дати, але це може відбутися дуже, дуже скоро".

"Це буде скоро. Подивимось на стан речей, як все піде. Але ви знаєте, вони зустрічаються там прямо зараз (ймовірно, маючи на увазі зустріч американських та російських посадовців в Саудівській Аравії, - ред.). І це взагалі потрібно було зробити одразу після того, як все почалося (повномасштабна війна РФ проти України, - ред.), а не зараз", - сказав очільник Білого дому. 

Також Трамп заявив, що президент Зеленський буде залучений до переговорів між США та РФ.

"Він буде залучений", - коротко сказав президент США.

Зустріч в Саудівській Аравії

Нагадаємо, 12 лютого 2025 року Трамп заявив, що його зустріч з диктатором РФ Володимиром Путіним, ймовірно, відбудеться в Саудівській Аравії.

Також Трамп заявив, що наступного тижня у Саудівській Аравії відбудеться зустріч представників України, Штатів та Росії.

14 лютого МЗС Саудівської Аравії повідомило, що Королівство готове стати майданчиком для зустрічі президента США Дональда Трампа та диктатора РФ Володимира Путіна.

Згодом агентство Reuters писало, що представники США та Росії зустрінуться в Саудівській Аравії найближчими днями, щоб почати переговори, спрямовані на припинення війни в Україні.

16 лютого спецпредставник президента США з питань Близького Сходу Стів Віткофф підтвердив поїздку американських посадовців до Саудівської Аравії на переговори з росіянами щодо припинення війни в Україні.

Топ коментарі
+21
Візьме участь у мирних переговорах між Росією і США. Я так зрозумів , війна зараз між расєєю та США . А що тоді в Україні , конфлікт , криза , чи взагалі нічого не відбувається ? " Партнери " скидають маски .
показати весь коментар
17.02.2025 00:18 Відповісти
+20
Я так розумію війна йде між рашкою і сша? Дякуємо. Україна також дозволить Трампу бути присутнім на переговорах між Україною і Мексикою над врегулюванням американської кризи
показати весь коментар
17.02.2025 00:28 Відповісти
+14
Європа дала більше допомоги ніж сша. Європа більше зацікавлена в безпеці ніж сша. Тому Європа також має бути присутня на переговорах. Хоча я даже не розумію про що ці переговори. Нічого доброго для України ці переговори не несуть даже на початковому етапі. Для ***** ж ці переговори одні плюси в будь якому разі.
показати весь коментар
17.02.2025 00:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
постоїть у кутку
показати весь коментар
17.02.2025 08:28 Відповісти
Читаю коменти, а чого ви булькаєте? Вважаю, що це переговори не тільки між США і росією, а також між Трампом та пуйлом. Це ще й особисті відносини. Був би, наприклад, Порох, вважаю що була б зовсім інша справа. Я не є прихильником Пороха, наприклад, можу назвати його поганим президентом, але Президентом. А це уйо чучело крім огиди нічого не викликає.
показати весь коментар
17.02.2025 08:43 Відповісти
Зеленський буде залучений до перемовин між США та РФ... у якості лабуха - буде цікава жива музика на роялі.
показати весь коментар
17.02.2025 08:49 Відповісти
звучить так наче під час статевого акта буде залучений презерватив.
показати весь коментар
17.02.2025 08:52 Відповісти
Яке щастя, що він воно буде залучене!. Ми врятовані!
показати весь коментар
17.02.2025 08:56 Відповісти
показати весь коментар
17.02.2025 08:57 Відповісти
Будет за шторой зеленый осел в шортах и шлепках за роялем. Хорошая аналитика есть на сайте Цензору.НЕТ от Альфреда Коха.
показати весь коментар
17.02.2025 09:03 Відповісти
Дійсно забавно. Залучати гнид між гнид до перемовин. Хоча зелена ***** явно рангом лише поплічників сучина(хлай). Але ж звучить як.
показати весь коментар
17.02.2025 09:37 Відповісти
У нас сцаря немає,тому від України буде делегація. Зрозумів,пампушка?
показати весь коментар
17.02.2025 09:47 Відповісти
У трумпа смешались в мозгу кони, люди и т.п.
показати весь коментар
17.02.2025 09:51 Відповісти
Шашлик хтось винен смажити...
показати весь коментар
17.02.2025 10:25 Відповісти
А решение международного суда в Гааге выдавшего ордер на арест *****, Трамп своим "мудрым" указом лично отменил или как? ***** выписан ордер на арест, его нужно арестовывать а не переговоры с ним вести. Это же нужно запомнить и нашему ******** клоуну.
показати весь коментар
17.02.2025 11:14 Відповісти
ура !!! рыжий Дэбил решил пригласить бениного Оманского Нарика, забыл только фсбєшника Елдака, потому что нарко Клоун без него как х..й без яиц, а вообще это полный пи...ц, вот во что превратили Зе Животное Украину....
показати весь коментар
17.02.2025 12:40 Відповісти
Московіти, з 1,5% ВВП, будуть бикувати, на перемовинах, перед Трампом-бите вухо з групою дивних осіб? Трамп-бите вухо, поставив супердержаву США, раком, перед нікчемою, - прутіною-мізуліною??
Такого приниження, Американців, ще не було в їх історії!
показати весь коментар
17.02.2025 13:14 Відповісти
Злочинець буде домовлятися зі злочинцем і світовим терористом #1 як пограбувати і поділити між собою жертву московської агресії Україну, ще плануюють запросити до свого шабашу найбільшого зеленого злочинця в Україні.
Україна щоб вижити у цій війні має чинити опір не тільки збройній агресії московії, а також всіма силами протистояти внутрішнім ворогам, які всупереч основному закону захопили владу в країні, зухвало повністю здають її ворогу.
показати весь коментар
17.02.2025 13:23 Відповісти
Повний трешак. Уже є повідомлення, що Зеленський екстрено вилетів до ОАЕ тіпа на зустріч для підписання економічних угод. Ну це так, пил в очі. Буде чекати в предбаннику, коли трамп дасть команду запустити постояти біля столу перемовин. Таке приниження. Ще було б зрозуміло, якби це мало сенс. Рудий бовдур тільки для того і пустить, щоб потім всім говорити: А ваш президент там був.
показати весь коментар
17.02.2025 14:42 Відповісти
Сторінка 2 з 2